اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دار زدن هولناک کودک توسط کارمند مهدکودک +عکس

دار زدن هولناک کودک توسط کارمند مهدکودک +عکس

دار زدن هولناک کودک توسط کارمند مهدکودک

 

کارمند یک مهد کودک ، در حالیکه قصد داشت کودک یکساله ای را دار بزند غافلگیر شد و با سر رسیدن والدین یک بچه ی دیگر فرار کرد . به گزارش ایران ناز این فرد در حین فرار با یک عابر پیاده و دوچرخه سوار نیز تصادف نمود . به گزارش ایران ناز در یک اتفاق هولناک کودک يک ساله اي که توسط يکي از کارمندان مهدکودکي واقع در مينياپوليس به دار آويخته شده بود به کمک پدر و مادر يکي ديگر از کودکان اين مرکز از مرگ حتمي نجات يافت.

 

ماجرا ازین قرار است که در مينياپوليس امريکا يکي از پرسنل مهدکودکي قصد داشت کودک يک ساله اي را دار بزند که با حضور والدين کودک ديگري از محل گريخت. خوشبختانه حضور والدين يکي ديگر از کودکان مهد در آن لحظه منجر به نجات قرباني شد. اين زوج به سرعت پسر يک ساله را به بيمارستان انتقال دادند. متهم با ميني ون طلايي که از محل متواري شده بود در حين فرار با عابر پياده و دوچرخه سواري نيز تصادف کرد که عابر پياده دچار شکستگي در ناحيه زانو و خراشيدگي شده، اما دوچرخه سوار آسيب هاي جدي ديده است.

 

دار زدن هولناک کودک توسط کارمند مهدکودک +عکس

 

متهم بعد از اين همه خرابکاري در نهايت تصميم گرفت خود را از بالاي پلي به پايين پرت کند که با مداخله پليس Police قبل از مرگ بازداشت شد. متهم که نام اش فاش نشده صبح جمعه حوالي ساعت 9:30 قصد دار زدن اين پسر يک ساله را داشته است. انگيزه متهم هنوز ذکر نشده و تحقيقات پليس همچنان ادامه دارد.

 

دار زدن هولناک کودک توسط کارمند مهدکودک +عکس

 

مطالب مرتبط:

 

کودک آزاری دیگر در تهران عکس و جزئیات

 

افشای کودک آزاری پدر بیرحم در فروشگاه +تصاویر