اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دامادی که شب عروسی با دیدن عروس پا به فرار گذاشت

دامادی که شب عروسی با دیدن عروس پا به فرار گذاشت

دامادی که شب عروسی با دیدن عروس پا به فرار گذاشت

 

 

شب زفاف معمولا برای عروس خانم ها ترسناک است اما داماد هندی نخستین داماد جهان بود که در شب زفاف از کنار عروس پا به فرار گذاشت. این داماد هندی که عروس را به هیچ وجه دوست ندارد با گریه و زاری شب زفاف را ترک کرد.

 

عکسهای دامادی که روز عروسی اش با تمام داماد های دنیا فرق داشت به سرعت در شبکه های اجتماعی و بین کاربران هندی فضای مجازی منتشر شد ، داماد جوانی که التماس می کرد تا اجازه دهند او ازدواج نکند.

 

گریه های داماد جوان برای ازدواج نکردن با دختری ناشناس در شب زفاف خبر عجیبی بود که خبرگزاری ها روز گذشته منتشر کردند ، مرد جوان در حال التماس به حاضرین در مراسم درخواست می کند تا او را رها کنند تا از این ازدواج خلاص شود .

 

به گزارش ایران ناز “ویندو کومار” بالجبار باید با دختری در منطقه ی فقیرنشین بیهار هند ازدواج می کرد و او به این تصمیم و شب زفاف با این دختر رضایت نداشت .

 

دامادی که شب عروسی با دیدن عروس پا به فرار گذاشت

 

“ویندو کومار” که مهندسی اهل ولایت مجاور بود توسط مردان خانواده ای فقیر به زور به این روستا آورده شده بود تا با دختر آنها ازدواج کند ؛ در حقیقت شب زفاف کاملا زوری برای اقای داماد بود.

 

این رسمی است که خانواده های فقیر هنگامی که نمی توانند جهیزیه دختر جوان خود را تامین کنند اجرا می کنند ، رسم عجیبی که حتی داماد را با زور اسلحه و مثل یک گروگان به شب زفاف می برند.

 

همه چیز عجیب بود ولی اتفاق افتاد ، مهندس جوان با تهدید اسلحه به این منطقه آماده بود و حالا باید با دختری که هرگز او را ندیده و نمی شناخت ازدواج می کرد .

 

جالب است زمانی که مرد جوان با گریه التماس می کند تا او را رها کنند و مانع ازدواج اجباری اش شوند اطرافیان به او می گفتند :مگر تو را از دار آویخته ایم ؟ ما فقط برای تو جشن ازدواج گرفته ایم !!

 

“ویندو کومار” به یکی از دوستانش گفته که او را بعد از مراسم شب زفاف در اتاقی تنها زندانی کردند و روز بعد درب را برایش باز کردند تا زندگی مشترک خود را آغاز کند و به خانه ی جدیدش برود و چهره ی عروس را ببیند.