ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری

 

ریلی ذختر 18 ساله ایست که با علائم بارداری به متخصص زنان مراجعه کرد اما انچه او شنید شوکه کننده بود . پس از اینکه این دختر 18 ساله با گره های لنفاوی متعدد در کشاله ران خود مواجه شد و به گزارش ایران ناز دردهای زیر شکمی امانش را برید به پزشک زنان مراجعه کرد و از تورم شکمش شکایت نمود.

 

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

 

همه چیز از اواخر سپتامبر 2015 شروع شد . به گزارش ایران ناز پس از مراجعه این دختر به پزشک متخصص زنان برای وی تست بارداری نوشت . ریلی میگوید نمیدانم چرا چنین تستی برای من نوشت در حالیکه من رابطه جنسی نداشته ام اما نتیجه آزمایشات ما را شوکه کرد . اما همه به این تصمیم اعتراض کردند چرا که دختر را باکره و بیگناه میدانستند . تست بارداری دخترک منفی شد شواهد نشان از یک سرطان عفونی و پیشرفته تخمدان میداد . 

 

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

این دختر ۱۸ ساله به متخصص گفت که ۵ ماه است درد شدیدی در شکم حس می‌کند و به همین خاطر به متخصص مراجعه کرده و به دنبال این موضوع پزشک برای او سونوگرافی تجویز کرد با جواب سونوگرافی مشخص شد  این دختر مبتلا به سرطان تخمدان بود و باید هر چه سریع‌تر درمان‌ها را آغاز می‌کرد.

 

دخترک و خانواده اش با کمک فیس بوک از مردم تقاضای کمک مالی کردند .ریلی به منظور انجام این عمل نیاز به پول زیادی داشت و به همین دلیل صفحه‌ای بازکرد تا از مردم برای انجام هیسترکتومی درخواست کمک کند. به کمک کمک‌های مردمی جان این دختر نجات پیدا کرد.

 

ماجرای عجیب دختر باکره با علائم بارداری +تصاویر

هر دو تخمدان او در طی یک عمل جراحی برداشته شد .به گزارش ایران ناز  ریلی میگوید اگر چه خدا را شکر میکند که پول این عمل فراهم شد و همه چیز خوب پیش رفت اما میگوید حال روحیش پس از عمل جراحی بسیار خراب شد و مدتها گریه میکرده است .چرا که از بچگی دوست داشته روزی صاحب کودکان زیادی شود و حالا میداند حسرت مادر شدن را خواهد کشید

 

ریلی 18 ساله به همجنسهای خود میگوید :دختران مراقب باشید من دیگر رحم و تخمدانهایم را از دست داده ام و دیگر نیمتوانم فرزندی برای خودم داشته باشم.شما مراقب باشید و در صورت مشاهده هر علائمی سریعا به دکتر بروید من 5 ماه تعلل کردم و سرطان پیشرفته به مرحله سوم رسید و حالا بدون تخمدان مانده ام.اگر شما کوچکترین علائم غیر نرمالی دیدید به متخصص زنان مراجعه کنید تا اتفاقی که برای من افتاد برای شما تکرار نشود

 

اختصاصی ایران ناز – مترجم اعظم خسروگردی

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

واژینیسموس یا ناتوانی تحمل دخول در دختران

 

چهره پیرترین زن باکره 105 ساله در انگلیس + عکس

 

پیرزنی که تابحال رابطه جنسی نداشته و باکره مانده است (عکس)