وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

دکوراسیون اتاق خواب بزرگ سلطنتی

دکوراسیون اتاق خواب بزرگ سلطنتی

دکوراسیون اتاق خواب بزرگ سلطنتی

 

خودتان را در اتاق خواب های شاهزاده‌ها و شاه‌ها تصور کنید. اتاق خواب‌های بسیار بزرگ و جادار که با وسایل سلطنتی و لوکس تزئین شده‌اند. احتمالا شما هم به اندازه ما از تصور اینکه در یک اتاق خواب سلطنتی بخوابید و صبح‌ها از خواب بیدار شوید، لذت می‌برید.

 

رویای داشتن اتاق خواب بزرگ سلطنتی با خرید تخت خواب دو نفره سلطنتی و استفاده از سایر وسایل دکوراتیو در اتاق خواب بزرگ شما دور از دسترس نیست.

 

می‌توانید برای اینکه یک اتاق خواب لوکس و سلطنتی داشته باشید، با دقت بیشتری وسایل موجود در اتاق خواب خودتان را انتخاب کرده و آن‌ها را مورد استفاده قرار دهید.

 

اتاق خواب بزرگ سلطنتی و ویژگی‌های آن

اتاق خواب سلطنتی در واقع همان اتاق خواب‌های قدیمی هستند که در فیلم‌های مربوط به دوره قاجار مشاهده کرده‌اید. اتاق خواب‌هایی که پر از وسایل لوکس و سلطنتی هستند و با دیوارپوش و کفپوش‌های لاکچری طراحی شده‌اند.

 

وسایلی که برای اتاق خواب سلطنتی بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند، تنوع زیادی دارند؛ اما اکثر آن‌ها با رنگ‌های خاص و سنگین مانند کرمی، صورتی تیره، زرشکی و … طراحی شده‌اند.

 

این وسایل با جزئیات بسیار زیادی ساخته شده‌اند و همین موضوع آن‌ها را درخور استفاده در اتاق خواب‌های سلطنتی کرده است.

 

طراحی اتاق خواب بزرگ سلطنتی

 

وسایل مورد نیاز برای طراحی اتاق خواب بزرگ سلطنتی

برای طراحی اتاق خواب بزرگ سلطنتی می‌توانید از وسایل مختلفی استفاده کنید که هر کدام جذاب و منحصر به فرد هستند. در واقع این وسایل هستند که می‌توانند به اتاق خواب شما شکل زیبا بدهند.

 

استفاده از دیوارپوش و کفپوش‌های لاکچری و با طرح‌های متنوع، می‌تواند زیبایی اتاق خواب سلطنتی بزرگ را چندین برابر کند. در ادامه شما را با وسایل مورد نیاز برای طراحی اتاق خواب سلطنتی آشنا می‌کنیم.

 

تخت خواب دو نفره سلطنتی

تخت خواب دو نفره سلطنتی یکی از مهم‌ترین وسایلی است که باید در اتاق خواب بزرگ سلطنتی مورد استفاده قرار دهید. تخت خواب‌های بزرگ و با تاج‌های سلطنتی می‌توانند جذابیت خاصی به اتاق بدهند.

 

برخی از این تخت خواب‌ها با پرده پوشش داده می‌شوند تا ظاهر خاص‌تر به خود بگیرند. بهتر است که تاج و طرح تخت خواب دو نفره سلطنتی متناسب با سایر وسایل دکوراتیو مانند میز آرایش، مبلمان و … باشد. در این صورت همخوانی اجزای چوبی و دکوراتیو به بهترین شکل ممکن حفظ می‌شود.

 

میز آرایش سلطنتی

میز آرایش یا همان میز توالت یکی دیگر از لوازم ضروری در اتاق خواب بزرگ سلطنتی است. اگر به زیبایی اتاق و راحتی همسر خود در اتاق اهمیت می‌دهید، یک میز آرایش که وسایل آرایشی از جمله برس، لاک، ادکلن و … را روی آن‌ها قرار دهید را خریداری کنید.

 

میزهای آرایش سلطنتی آنقدر جذاب و خاص هستند که در کنار تخت خواب و سایر وسایل زیبایی فوق العاده‌ای پیدا می‌کنند.

 

چیدمان اتاق خواب بزرگ سلطنتی

 

پرده لاکچری

پرده‌های لاکچری جزء پرفروش‌ترین محصولاتی هستند که در اتاق‌های سلطنتی استفاده می‌شوند. پرده‌هایی که از بالای پنجره تا پایین زمین را پوشش می‌دهند و با ساختار بلند خودشان زیبایی فوق العاده‌ای به فضا خواهند داد.

 

انتخاب یک پرده لاکچری جذاب باید با توجه به رنگ سایر محصولات موجود در دکوراسیون اتاق خواب سلطنتی انجام شود.

 

لوستر

نورپردازی در اتاق خواب بزرگ سلطنتی مهم است. شما باید از نورهای گرم مانند نور آفتابی در اتاق خواب استفاده کنید. لوسترهای بزرگ و کلاسیک برای نصب در اتاق‌های سلطنتی گزینه خوبی هستند.

 

لوسترها باید با آویزهای شیشه‌ای خریداری و در اتاق خواب شما نصب شوند. رنگ نور لوستر می‌تواند بسته به سلیقه شما و وسایلی که در اتاق خواب قرار داده‌اید، متفاوت باشد.

 

هر چقدر اتاق شما بزرگ‌تر است، باید از لوسترهای بزرگ‌تر نیز استفاده کنید. بهترین مکان برای قرار دادن لوستر، وسط اتاق خواب است. با این حال شما می‌توانید در کنار لوستر سقفی، از لوسترهای دیواری ست نیز استفاده کنید.

 

مبلمان سلطنتی

شاید برای شما عجیب باشد، ولی یکی از وسایل مهمی که باید در اتاق خواب بزرگ سلطنتی خودتان قرار دهید، مبل سلطنتی است. تعجب نکنید! مبلمان سلطنتی می‌توانند با ظاهر لوکس و منحصر به فرد خودشان به اتاق خواب شما زیبایی فوق العاده‌ای بدهند.

 

در اتاق خواب‌های بزرگ باید حداقل یک مبل برای نشستن و استراحت کردن وجود داشته باشد. حتی اگر نمی‌خواهید میز جلومبلی برای مبل خودتان تهیه کنید، باز هم یک مبل 2 یا 3 نفره را در اتاق خواب خودتان قرار دهید.

 

تخت دو نفره سلطنتی

 

چیدمان اتاق خواب بزرگ سلطنتی باید چگونه باشد؟

چیدمان اتاق خواب بزرگ سلطنتی باید با توجه به سلیقه شما و وسایلی که در اتاق خواب قرار داده‌اید، باشد. فضای بزرگ اتاق خواب به شما این امکان را می‌دهد تا هر یک از وسایل از جمله تخت خواب و مبلمان را به بهترین شکل ممکن در کنار هم بچینید و از زیبایی آن‌ها نهایت لذت را ببرید.

 

با این حال باید به یک سری موارد در هنگام چیدمان وسایل اصلی در اتاق خواب توجه داشته باشید. به طور مثال تخت خواب باید در کنار پنجره قرار بگیرد، اما با آن فاصله داشته باشد.

 

استفاده از پرده‌های لوکس در اتاق خواب بزرگ سلطنتی می‌تواند زیبایی فوق العاده‌ای به اتاق خواب‌ها بدهد و این یعنی اینکه باید فضای مناسبی را برای قرار دادن پرده در نظر بگیرید.

 

حتما مبلمان را با فاصله از تخت خواب در گوشه‌ای از اتاق قرار دهید. میز آرایشی بهتر است که در نزدیکی در خروجی اتاق قرار داده شود تا در دست و پا نباشد.

 

همه وسایل را به گونه‌ای در اتاق خواب بچینید که امکان رفت و آمد بدون محدودیت وجود داشته باشد. هیچ گاه وسایل را در محل رفت و آمد قرار ندهید.

 

سخن پایانی

در این مقاله در مورد اتاق خواب بزرگ سلطنتی و ویژگی‌های آن با شما صحبت کردیم. با وجود اینکه بسیاری از مردم به سراغ طراحی اتاق به سبک مدرن می‌روند، هنوز هم هستند افرادی که به سبک‌های لاکچری و فاخر علاقه مند هستند.

 

فضای اتاق خواب‌های بزرگ جان می‌دهد برای قرار دادن وسایل لوکس و لاکچری برای تزئین و هنرنمایی.

 

فقط کافیست که هر یک از وسایلی که در اتاق خواب‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌دهید، با سبک سلطنتی و متناسب با یکدیگر سفارش دهید. در این صورت دیگر خیالتان از بابت زیبایی اتاق و لاکچری بودن آن راحت خواهد بود.