اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

راز زندگی مردی که ۹ بار مرده و زنده شده ( عکس )

راز زندگی مردی که ۹ بار مرده و زنده شده ( عکس )

راز زندگی مردی که ۹ بار مرده و زنده شده ( عکس )

تا بحال خبرهای زیادی از مردن یک فرد و زنده شدن دوباره اش پس از مدتی کوتاه شنیده اید , اما آیا تا بحال مردی را دیده اید که نه بار مرده و دوباره زنده شده باشد ؟؟!! اگر میخواهید ماجرای زندگی عجیب این مرد استرالیایی که تا بحال 9 بار مرده و باز زنده شده را بدانید با ما در این مطلب از ایران ناز همراه باشید!

 

یکی از موارد نادری که در واقعیت در مورد آن چیزی نشنیده ایم این است که فرد پس از یکی دو بار مرگ دوباره به زندگی باز می‌گردد، نظرتان در مورد شخصی که ۹ بار قلبش از حرکت متوقف شده و بعد هر بار به زندگی بازگشته و زنده مانده است چیست؟

 

جیمی پل، مرد متولد ساحل سانشاین استرالیا، که امروز در لندن زندگی می‌کند از این وضعیت عجیب رنج می‌برد، او از بیست سالگی تاکنون ۹ بار قلبش ایستاده و در معرض مرگ قرار گرفته است. جیمی از یک بیماری قلبی معروف به کاردیومیوپاتی اتساعی رنج می‌برد، که پزشکان آن را کشنده قلمداد می‌کنند و معتقدند که او فقط پنج سال دیگر زنده خواهد بود.

 

راز زندگی مردی که ۹ بار مرده و زنده شده ( عکس )

جیمی از بدو تولد مبتلا به این بیماری جدی تشخیص داده شد، وضعیت سلامتی که در آن بخشی از عضله قلب متراکم می‌شود و این امر باعث می‌شود که قلب نتواند خون را به درستی در بدن پمپ کند که این اغلب منجر به عوارض کشنده می‌شود.

 

از هر پنج نفر یک نفر به این بیماری مبتلا می‌شوند و بسیاری از آن‌ها توانایی زندگی سالم را بدون اثرات جدی دارند، اما وضعیت جیمی پیچیده‌تر و خطرناک‌تر است.

 

به رغم شرایط خطرناک،زندگی وی از موضوعات عجیب و خنده دار خالی نیست، مثلاً مادرش مرتباً از او می‌پرسد: آیا این هفته مُردی؟ و او با خنده پاسخ می‌دهد: نه این هفته نمرده‌ام.

 

پل که به عنوان یک متخصص فناوری نوآورانه فعالیت می‌کند، اولین مشکل قلبی خود را هنگام بیست سالگی تجربه کرد، ۴۵ دقیقه طول کشید تا دوباره به زندگی برگردد و پس از یک هفته کما، به هوش آمد.

 

وی ۹ بار در زندگی خود دچار حملات قلبی شدیدی شد که آخرین مورد آن در بیمارستانی بود که اکنون در آن قرار دارد.

 

وضعیت سلامتی جیمی ایجاب می‌کند که وی بالاترین میزان احتیاط روزانه را به خصوص در هنگام رفت و آمد خود داشته باشد، به طوری که مجبور است به آرامی جا به جا شود و از دویدن و هر گونه تأثیر دیگری که می‌تواند سرعت ضربان قلب را افزایش دهد، اجتناب کند.

 

علی رغم وضعیت بحرانی سلامتی، جیمی مصمم است که به سبک عادی زندگی کند و اجازه ندهد که وضعیت سلامتی او مانع از لذت بردن او از زندگی شود. جیمی به پیوند قلب فکر می‌کند، زیرا پزشکان مطمئن نیستند قلب او تا چه مدت دوام خواهد داشت.

 

راز زندگی مردی که ۹ بار مرده و زنده شده ( عکس )