وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

با این راهکارها بلیط هواپیما خارجی را ارزانتر بخرید

با این راهکارها بلیط هواپیما خارجی را ارزانتر بخرید

با این راهکارها بلیط هواپیما خارجی را ارزانتر بخرید

 

از آنجایی که خرید بلیط هواپیما بیش از نیمی از هزینه سفر خارجی را به خود اختصاص می‌دهد، ممکن است بسیاری از ما عطای سفر خارجی را به لقایش ببخشیم و به دیدن شهرهای مورد نظرمان روی نقشه جغرافیا بسنده کنیم.

 

اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، خبرهای خوبی برایتان داریم؛ تنها با یکسری راهکارهای ساده می‌توانید بلیط هواپیما خارجی ارزان بخرید و تا حدی زیادی در هزینه ‌های خود صرفه‌جویی کنید.

 

با این راهکارها بلیط هواپیما خارجی را ارزانتر بخرید

 

برای آشنایی با راهکارهای خرید بلیط ارزان هواپیما، تا انتهای مطلب حاضر با ما همراه باشید.

 

تاریخ و زمان سفر را هوشمندانه انتخاب کنید

هر شهری با توجه به آب‌ و هوا و امکانات تفریحی خود، در ماه ‌ها یا فصول خاصی از سال، جمعیت گردشگر زیادی را به خود خواهد دید.

 

در این فصول به ‌اصطلاح های‌ سیزن، قیمت بلیط هواپیما و هزینه امکانات رفاهی نیز افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل، اگر در این ماه‌ ها سفر نروید و تاریخ مسافرتتان را به تاریخ دیگری موکول کنید، هزینه ‌هایتان تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

 

همچنین، تجربه نشان داده که بلیط هواپیما در اواسط ماه و هفته در مقایسه با سایر روزهای سال قیمت کمتری دارد. علاوه بر این، بلیط‌ هایی که ساعت پرواز آن‌ها اول صبح یا آخر شب است، خواهان کمتری دارند و ارزانتر از سایر بلیط ‌ها هستند.

 

بررسی قیمت بلیط هواپیما در بازه های زمانی متعدد

در زمان خرید بلیط هواپیما، تقویم قیمتی ابزاری بسیاری کاربردی است که قیمت بلیط را 3 روز قبل و 3 روز بعد از تاریخ مورد نظر شما نشان می‌دهد.

 

از این رو، می‌توانید قیمت‌ها را در یک بازه زمانی 7 روزه مشاهده کرده و می‌توانید ارزان‌ترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.

 

بسته به تاریخ سفرتان، 3-2 روز جابه‌جایی تاریخ سفر، تغییر چشمگیری در هزینه خرید بلیط ایجاد خواهد کرد.

 

خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما

به‌عنوان یک قاعده کلی، این نکته را به یاد داشته باشید که خرید بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت، ارزانتر از خرید جداگانه بلیط ‌ها خواهد بود.

 

بنابراین، اگر تاریخ دقیقی برای سفر مد نظرتان است، حتما بلیط رفت و برگشت را یک‌جا بخرید و در هزینه‌ های خود صرفه‌جویی کنید.

 

خرید بلیط هواپیما را به لحظه‌ های آخر موکول نکنید

 

خرید بلیط هواپیما را به لحظه‌ های آخر موکول نکنید

 

زمان خرید بلیط هواپیما تاثیر مستقیم و چشمگیری بر قیمت بلیط هواپیما دارد.

 

در صورتی که برای تهیه بلیط تا چند روز قبل از سفرتان صبر کنید، بیشتر بلیط‌ های کلاس پروازی اکونومی به فروش می‌رسد و مجبور می‌شوید با کلاس‌ های پروازی گران‌تر به سفر بروید.

 

علاوه بر این، در ماه‌های شلوغ سال، ممکن است ایرلاین ‌ها هم قیمت بلیط ‌هایشان را در روزهای منتهی به تاریخ مورد نظرتان افزایش دهند.

 

خرید آنلاین بلیط هواپیما

این را هم به‌عنوان یک قاعده کلی به یاد داشته باشید که با خرید بلیط هواپیما به‌صورت آنلاین در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

 

از این رو، برای خرید بلیط هواپیما بهتر است به سایت‌های معتبری مثل فلای تودی مراجعه کرده و پس از بررسی گزینه‌های متعدد، بهترین گزینه را از نظر زمان سفر، نوع ایرلاین و… انتخاب کنید.

 

به کلاس پروازی توجه کنید

در صورتی که قرار است 4-3 ساعت در سفر باشید، بهتر است کلاس ‌های پروازی لوکس مانند کلاس پروازی پریمیوم و بیزنس را فراموش کنید و بلیط ‌تان را با کلاس پروازی اکونومی بخرید.

 

این پروازها معمولا با حذف یکسری امکانات و خدمات غیر ضروری، هزینه کمتری را از شما بابت صدور بلیط دریافت خواهند کرد.

 

بلیط لحظه آخری را دریابید

اگر خوش‌شانس باشید و بلیط لحظه آخری گیرتان بیاید، می‌توانید هزینه ‌های سفرتان ممکن است حتی تا نصف هم کاهش پیدا کند.

 

برای اطلاع از وضعیت بلیط ‌های لحظه آخری می‌توانید در سایت هایی مانند فلای تودی جست و جو کنید.

 

با این کار، به‌راحتی از وضعیت آخرین تخفیف‌ های بلیط هواپیما نیز مطلع خواهید شد.

 

ایرلاین‌های مختلف را بررسی کنید

 

ایرلاین‌های مختلف را بررسی کنید

 

خرید آنلاین بلیط هواپیما، این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که بلیط‌ های ایرلاین‌ های مختلف را برای یک مسیر بررسی کرده و مناسب‌ترین گزینه را با توجه به بودجه و تاریخ مورد نظرتان انتخاب کنید.

 

ایرلاین‌های مختلف با توجه به امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهند، قیمت‌های متفاوتی را برای بلیط‌هایشان در نظر می‌گیرند و با کمی زیر رو کردن آن‌ها می‌توانید گزینه‌های ارزان‌ترین را پیدا کنید.

 

فلای تودی، مرجع خرید ارزان ترین بلیط هواپیما خارجی

در کنار راهکارهایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، نباید از نقش مرجعی که برای خرید بلیط هواپیما انتخاب می‌کنید غافل شد. فلای تودی یکی از معتبرترین مراجعی است که با خیال راحت می‌توانید از آن بلیط بخرید و سفر لذت‌بخشی را تجربه کنید.

 

برای خرید بلیط از این مرجع، تنها کافی است که به سایت فلای تودی مراجعه کنید و به بخش پرواز خارجی بروید.

 

پس از واردکردن اطلاعات مورد نیاز اعم از مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران و فشار دادن دکمه جست‌وجوی پرواز، تمام گزینه‌های موجود به شما نشان داده خواهد شد. اولین گزینه، ارزانترین بلیط هواپیما برای مسیر مورد نظرتان است.

 

فلای تودی مرجع خرید ارزان ترین بلیط هواپیما و رزرو هتل است و با پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل، شریک لحظات لذت‌بخش شما در سفر خواهد بود.