اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

رشد معجزه آسای مژه ها در دو هفته

رشد معجزه آسای مژه ها در دو هفته

رشد معجزه آسای مژه ها در دو هفته

 

برای داشتن مژه‌های بلند نیازی به انجام کاشت نیست. شما می‌توانید برای پرپشت شدن سریع مژه‌ها و زیباتر شدن چشم‌ها از یک روش بسیار موثر و بدون ضرر استفاده کنید.در ادامه این مطلب با ما در ایران ناز همراه باشید تا بدانید رشد معجزه آسای مژه ها چگونه زیاد میشود.

 

از کم‌پشتی مژه‌های خود رنج می‌برید؟ راهکارهای مختلفی را امتحان کرده‌اید تا مژه‌های خود را پرپشت کنید؟

 

*راه‌هایی برای رشد سریع مژه

*ژل آلوئه‌ورا و روغن کرچک

 

رشد معجزه آسای مژه ها در دو هفته

 

مواد لازم: ۱ قاشق غذاخوری ژل آلوئه‌ورا، ۲ قاشق غذاخوری روغن کرچک و ۲ عدد ویتامین E

ابتدا یک کاسه تمیز تهیه کنید و تمام موارد بالا را درون آن بریزید و به‌خوبی هم بزنید. سپس آن را درون یک بطری یا شیشه تمیز بریزید و نگهداری کنید.

 

با استفاده از یک برس یا مسواک تمیز ترکیب بدست آمده را روی مژه‌ها و ابروها اعمال کنید. اجازه دهید تا صبح بماند و سپس با آب بشویید. بعد از مدت کوتاهی متوجه تقویت و رشد سریع مژه خود خواهید شد.

 

رشد معجزه آسای مژه ها در دو هفته

 

روغن کرچک، یکی از بهترین درمان‌های خانگی و مواردی است که برای رشد سریع مژه‌های شما بسیار مناسب، ساده و گیاهی است. این روغن می‌تواند منجر به رشد سریع مژه‌ها و ضخیم‌تر شدن آن‌ها شود.

 

برای استفاده راحت‌تر می‌توانید روغن کرچک را با استفاده از فرچه ریمل قبل از خواب استفاده کرده تا این کار منجر به مرطوب شدن و رشد طبیعی مژه‌های شما شود.

 

*وازلین

 

رشد معجزه آسای مژه ها در دو هفته

 

وازلین مانند یک لایه محافظ عمل می‌کند و موجب حفظ رطوبت طبیعی و رشد سریع مژه و ابروها می‌شود. برای پرپشت شدن مژه،‌ شب‌ها قبل از خواب باید کمی وازلین روی ریشه مژه‌ها بمالید. هر صبح، مژه‌ها را با آب گرم بشویید. می‌توانید وازلین را روی ابروهای خود هم بمالید.

 

برای مالیدن وازلین روی ابرو و مژه‌ها از گوش‌ پاک‌کن یا یک فرچه تمیز ریمل استفاده کنید. اگر هرشب وازلین را روی مژه‌های خود بمالید، با گذشت چند هفته پرپشت شدن مژه‌ها را به‌وضوح خواهید دید.

 

* پوست لیموترش

رشد معجزه آسای مژه ها در دو هفته

 

برای رشد سریع مژه می‌توانید از پوست لیموترش هم استفاده کنید. پوست لیموترش حاوی ویتامین‌ C، ویتامین B، اسید فولیک و انواع مواد مغذی دیگر است. این مواد برای پرپشت شدن مژه بسیار مفید هستند.

 

۱ قاشق غذاخوری پوست تقریبا خشک لیموترش را درون ظرف بریزید. مقدار کافی از روغن زیتون یا کرچک را به ظرف اضافه کنید تا پوست لیموترش در آن خیس بخورد. اجازه دهید که این ترکیب چند هفته باقی بماند.

 

سپس با فرچه ریمل تمیز، آن را قبل از خواب روی مژه‌ها بمالید. بگذارید تا روغن تمام شب روی مژه‌ها بماند و صبح آن را با آب گرم بشویید. همچنین برای اطلاع از خواص روغن زیتون می‌توانید مطلب آیا روغن زیتون پوست را تیره می‌کند؟ را بخوانید.