وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

رفتار اطرافیان افراد مشهور هالیوود بعد از شهرت

رفتار اطرافیان افراد مشهور هالیوود بعد از شهرت

رفتار اطرافیان بازیگران و افراد مشهور هالیوود بعد از شهرت

 

طبق مصاحبه هایی که با بازیگران ، سلبریتی ها و افراد مشهور هالیوود انجام شده، آنها از شهرتشان و تغییراتی که در رفتار اطرافیان خود مشاهده می کردند گفتند.

 

آنها می گویند شهرت شما را تغییر می دهد اما می تواند افراد اطراف شما را نیز تغییر دهد. در زیر نظر تعدادی از آنها را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

 

رفتار اطرافیان بازیگران و افراد مشهور هالیوود بعد از شهرت

 

1. پس از اینکه ریحانا – Rihanna به شهرت رسید به مطبوعات رفت و داستانهایی پشت سر او نوشت. ریحانا در این مورد گفته:

“من برای پدرم واقعا چه معنایی دارم؟ برایم عجیب است. این تنها کلمه ای است که می توانم در توصیف او بگویم. شاید شما داستان های وحشتناکی را درمورد افرادی که پشت سر مردم کارهای عجیب و غریب انجام می دهند می شنوید اما فکر می کنید پدرم، خانواده ام هیچ وقت این کار را با من نمی کند.”

 

ریحانا - Rihanna

 

پدر ریحانا - Rihanna ، رفتار اطرافیان افراد مشهور هالیوود بعد از شهرت

 

2. جیجی حدید – Gigi Hadid گفته “وقتی مشهور می شوید چیزهای جالبی در دوستانتان ظاهر می شود. بنابراین به نوعی خوب است زیرا دوست واقعی تان را می شناسید.”

 

جیجی حدید - Gigi Hadid

 

3. بیلی آیلیش – Billie Eilish گفته “واقعا صادقانه می گویم که زندگی من همان حسی است که در دوران کودکی داشتم با این تفاوت که هیچ دوستی ندارم.”

 

بیلی آیلیش - Billie Eilish ، رفتار اطرافیان افراد مشهور هالیوود بعد از شهرت

 

او گفته “منظورم این است که افرادی که با من کار می کنند درواقع بهترین دوستان من هستند.”

 

او همچنین گفت “رابطه من با پدر و مادرم و برادرم هیچ تغییری نکرده است اما فکر می کنم برای برخی از افرادی که با من بزرگ شده اند یا مدت زیادی است که من را ندیده اند کمی آزاردهنده است.”

 

4. شارون استون – Sharon Stone گفته “مشهور بودن بسیار گران است. شما برای شام بیرون می روید و 15 نفر سر میز شام هستند. چه کسی صورتحساب را می گیرد؟ شما هر بار صورتحساب 3000 دلاری پرداخت می کنید.”

 

شارون استون - Sharon Stone

 

5. جاستین تیمبرلیک – Justin Timberlake گفته ” دوستان صمیمی زیادی در زندگی من آمده اند و رفته اند. همه چیز در اطراف شما تغییر می کند درصورتی که شما همان فرد هستید. اگر می خواهید بگویید عکاسانی که اطراف ماشین من می آمدند باعث تغییر من شده اند باید بگویم بله متاسفانه تغییر کردم اما قبلا نمی دانستم چطور بود. من فقط یک جوانی بودم که می خواستم خودم را نشان دهم. اما هر چه پیرتر می شوید چیزهای اطراف شما تغییر می کنند و این فقط زندگی است.”

 

جاستین تیمبرلیک - Justin Timberlake ، رفتار اطرافیان افراد مشهور هالیوود بعد از شهرت

 

6. روپرت گرینت – Rupert Grint گفته “پس از پیوستن به مجموعه فیلم های هری پاتر مدتی طول کشید تا بفهمم کسی دوست واقعی است یا نیت پنهانی دارد. من مدرسه را در زمان مهمی ترک کردم. زمانی که شما با دوستان جدید آشنا می شوید. اما رابطه هایی که قبلا برقرار کرده بودم کمی عجیب و غریب شده بودند. چند تا از دوستانم را از دست دادم. اما در کل همه چیز خوب بود.”

 

روپرت گرینت - Rupert Grint