وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

روتین ورزشی تیلور سوئیفت از زبان مربی اش

روتین ورزشی تیلور سوئیفت از زبان مربی اش

روتین ورزشی تیلور سوئیفت – Taylor Swift از زبان مربی اش

 

مربی ورزشی تیلور سوئیفت این خواننده معروف هالیوود، کرک مایرز درمورد روتین ورزشی او گفته “سوئیفت در روزهای تعطیل خود به باشگاه می آید و او به تناسب اندام خود با ذهنیتی مانند یک ورزشکار حرفه ای نگاه می کند.”

 

روتین ورزشی تیلور سوئیفت - Taylor Swift از زبان مربی اش

 

روتین ورزشی سوئیفت بسیار شدید است که اکثر مردم نمی توانند آن را انجام دهند. مربی سوئیفت گفته “واقعا سخت است. برخی افراد اگر مثل او تمرین کنند یا بالا می آورند یا روی زمین می افتند.”

 

مربی ورزشی تیلور سوئیفت خواننده معروف هالیوود

 

مایرز همچنین درمورد سوئیفت گفته “اخلاق کاری او باور نکردنی است. من حاضرم به عنوان مربی او شناخته شوم. فکر نمی کنم عنوان جالب تری برایم وجود داشته باشد.”

 

دنیای مد و پوشاک ، فشن مد ، روتین ورزشی تیلور سوئیفت - Taylor Swift از زبان مربی اش

 

مایرز گفته “سوئیفت زمانی تا 6 روز در هفته به مدت دو ساعت باشگاه می آید. ما در باشگاه روی قلب او تمرکز می کنیم اما او خارج از باشگاه هم کاردیو کار می کند.”

 

مربی ورزشی تیلور سوئیفت خواننده معروف هالیوود

 

البته سوئیفت هم قبلا به اشتراک گذاشته بود که کاردیوی او شامل دویدن روی تردمیل است. هنگامی هم که سوئیفت درحال اجرای برنامه های تورش است هم تمرین می کند.

 

کاردیوی او شامل دویدن روی تردمیل است

 

مایرز گفت: “ما به طور متوسط دو بار در هفته ورزش می کنیم. تمرینات او از نظر فیزیکی بسیار سخت و شدید است. تصور کنید این کار را برای سه الی چهار روز متوالی انجام دهید و سپس درنهایت چند روز تعطیلی دارید و باز هم در باشگاه حاضر می شوید. بله این خودِ سوئیفت است.”

 

دنیای مد و پوشاک ، فشن مد ، تناسب اندام

 

مایرز در مصاحبه ای درمورد تیلور سوئیفت گفته: “او انعطاف پذیرترین فردی است که تا به حال دیده ام. واقعا او باید الهام بخش و الگوی همه ما باشد که ببینیم او به طور مداوم بر موانع غلبه می کند و در پایان بهتر و قوی تر می شود. این موضوع درمورد تمرینات او هم مربوط می شود.”

 

روتین ورزشی تیلور سوئیفت - Taylor Swift از زبان مربی اش

 

او در ادامه گفت: “من به او یک تمرین سخت یا چالش برانگیز می دهم نه تنها او می تواند آن را انجام دهد و از عهده آن بربیاید بلکه آنقدر با پشتکار و ثابت قدم است که به سمت تمرین بعدی حرکت می کند و انجام می دهد. این در نهایت او را قوی تر، بهتر و سریعتر می کند.”