وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

بدون ریسک ترین روش های جراحی های زیبایی زنان برای حفظ کیفیت روابط زناشویی

بدون ریسک ترین روش های جراحی های زیبایی زنان برای حفظ کیفیت روابط زناشویی

بدون ریسک ترین روش های جراحی های زیبایی زنان برای حفظ کیفیت روابط زناشویی

 

عوامل مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم می توانند بر کیفیت رابطه زناشویی در بین زوجین تاثیرگذار باشند. واژن به دلایل مختلف نظیر: افزایش سن، زایمان و همچنین برخی از مشکلات ژنتیکی ظاهر اولیه خود را از دست می دهد.

 

شما به کمک راهکارهای مختلف و امن پزشکی می توانید جوانسازی واژن را انجام دهید. بسیاری از شیوه های مطمئن و بدون ریسک پزشکی نتایج بسیار مطلوبی را می توانند به ارمغان بیاورند.

 

برای نجات زندگی زناشویی خود از گرداب جدایی همین امروز نسبت به جوانسازی واژن اقدام کنید. کلیدی ترین گام برای افزایش کیفیت رابطه زناشویی بهره گیری از روش های مختلف جهت تغییر ظاهر و فرم واژن می باشد.

 

در سال های گذشته جراحی های زیبایی زنان بسیار محبوب و پرطرفدار واقع شده اند. به واسطه چنین جراحی هایی می توانید شریک جنسی خود را مجذوب کنید.

 

همچنین جراحی های زیبایی زنانه دوره نقاهت بسیار کوتاه مدتی دارند. هر یک از شیوه های مختلف جوانسازی واژن برای گروه خاصی از افراد مناسب می باشد. بر اساس شرایط فیزیکی پزشک متخصص بهترین راهکار را برای جوانسازی به کار می گیرد.

 

محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان برای حفظ کیفیت رابطه زناشویی:

سالانه درصد قابل توجهی از بانوان جراحی های زیبایی زنانه را انجام می دهند. این جراحی ها توسط پزشک انجام می شوند و هیچ گونه خطری در انتظار کلاینت نمی باشد.

 

این نوع از جراحی ها عوارض بسیار مشهودی ندارند؛ به همین علت بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. پس از انجام بی خطرترین روش های جراحی زیبایی زنان فصل جدیدی از نشاط را در زندگی زناشویی خود تجربه خواهید کرد.

 

همچنین این جراحی ها هیچ گونه آسیبی به بافت و عصب واژن وارد نمی کنند. همچنین با انجام چنین عمل های زیبایی هر دو طرف لذت جنسی بیشتری را تجربه خواهند کرد.

 

لابیاپلاستی

 

برخلاف تمامی باورهای رایج برای انجام چنین جراحی هایی مستلزم پرداخت هزینه های مازاد نیستید. تنها با پرداخت هزینه ای جزئی می توانید بعد جدیدی از لذت را به زندگی زناشویی خود اضافه کنید. برخی از روش های متداول جراحی های زیبایی زنان برای واژن شامل موارد ذیل هستند:

 

●تزریق ژل به واژن:

اگر ظاهر نامتقارن، افتاده و استخوانی واژن باعث کاهش اعتماد به نفس شما در روابط زناشویی شده است؛ همین امروز نسبت به تزریق واژن اقدام کنید. در این رو با پر کننده های استاندارد نظیر هیالورونیک اسید نواقص واژن و لابیا را از بین می برند.

 

همچنین این روش هیچ گونه آسیبی به عصب های جنسی واژن وارد نمی کند‌. جالب است بدانید، که این روش ایمن بدون جراحی و درد در کلینیک تحت نظر پزشک انجام می شود.

 

تنها با تزریق بی حسی می توان فرایند تزریق ژل به واژن را دنبال کرد. بر اساس خواسته کلاینت می توان فرم کلی واژن را تغییر داد. هزینه تزریق ژل به واژن بر اساس میزان تزریق و برند محصول متغیر می باشد.

 

برای جوانسازی و تغییر فرم واژن تزریق ژل گزینه ای ایده آل است. همچنین دوره نقاهت تزریق ژل بسیار کوتاه مدت می باشد. در نهایت بعد از چندین ساعت می توانید فعالیت روزمره خود را دنبال کنید.

 

●لابیا پلاستی با لیزر:

زایمان طبیعی یکی از علل اصلی بزرگ شدن و دفرمه شدن لابیا می باشد. همچنین برخی از افراد به طور ژنتیکی از این مشکل رنج می برند. یکی از روش های جدید و بدون ریسک کوچک کردن لابیا استفاده از لیزر می باشد.

 

در این روش به کمک اشعه لیزر اندازه لابیاها را می توان تغییر داد. پزشک بر اساس آناتومی بدن هر فردی تا حد امکان سایز لابیاها را تغییر می دهد. این روش تنها با بی حسی در کلینیک یا مراکز درمانی معتبر انجام می شود.

 

در لابیا پلاستی با لیزر جوانسازی واژن نیز انجام می شود. هدف از انجام لابیا پلاستی احیای رابطه جنسی می باشد. دوره نقاهت لابیا پلاستی بسیار کوتاه است. همچنین پس از اتمام دوره نقاهت نتایج نهایی این عمل سرپایی را مشاهده خواهید کرد.

 

اشعه لیزری که برای لابیا پلاستی استفاده می شود؛ کاملا بدون خطر است. همچنین هزینه لابیا پلاستی بر اساس مهارت پزشک متغیر می باشد. کلید حفظ و تداوم رابطه جنسی لابیا پلاستی با لیزر است.

 

●تزریق چربی به واژن:

اغلب کلاینت هایی که از ناهمواری و عدم تقارن لابیاها رنج می برند؛ اقدام به تزریق چربی به واژن می کنند. در این روش از چربی شکم یا پشت باسن فرد استفاده می شود‌‌.

 

پس از تخلیه چربی به کمک دستگاه ساکشن یک سوراخ نهایت ۱۵ میلی متری در محل شکافته می شود. سپس به کمک لوله کانولا در محل مورد نظر چربی سانتریفوژ شده تزریق خواهد شد.

 

بهترین شیوه برای بزرگ کردن واژن نیز تزریق چربی می باشد. یکی از ایمن ترین شیوه های نوین برای تغییر فرم کلی واژن تزریق چربی است. معمولا بین ۲۰ الی ۳۰ سی سی چربی در واژن تزریق می شود. همچنین پس از تزریق چربی حس لذت جنسی در فرد دوچندان افزایش پیدا خواهد کرد.

 

پس از دوران یائسگی وضعیت کلی واژن تغییر پیدا می کند. در این دوران برای حفظ و احیای حالت کلی واژن می توانید روش تزریق چربی به واژن را انتخاب کنید. پروسه تزریق چربی به واژن کاملا راحت و کوتاه می باشد.

 

نقد و بررسی معایب و مزایای تزریق چربی به واژن:

این روش به دلیل مزایای بی شماری که دارد؛ بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به نوعی با کمترین هزینه و کوچک ترین میزان از عوارض می توانید فرم واژن را تغییر دهید. برخلاف سایر جراحی های زیبایی زنان این روش معایب خاصی ندارد.

 

در این شیوه هیچ گونه ماده خارجی به بدن تزریق نمی شود. در واقع از چربی خود فرد برای تزریق استفاده خواهد شد. مزایای اصلی تزریق چربی به واژن شامل موارد زیر می شوند:

 

●به واسطه تزریق چربی به واژن می توانید فرم کلی لابیاها را تغییر دهید.

●پس از تزریق چربی هرگونه ناهمواری و نامتقارنی در واژن از بین خواهد رفت.

●برای بزرگ کردن واژن و لابیاها نیز می توانید این روش را انتخاب کنید.

●این روش به جوانسازی و روشن شدن واژن نیز کمک می کند.

●پس از تزریق چربی حس لذت جنسی در بانوان تا حدود ۳۴ درصد افزایش پیدا می کند.

●برای بهبود مقاربت و ارگاسم بهترین شیوه تزریق چربی به واژن می باشد.

●پس از تزریق هرگونه افتادگی و شل شدگی در واژن برای همیشه از بین خواهد رفت.

●پس از تزریق چربی اعتماد به نفس فرد در رابطه زناشویی افزایش پیدا خواهد کرد.

 

بدون ریسک ترین روش های جراحی های زیبایی زنان برای حفظ کیفیت روابط زناشویی

 

به طورکلی این روش عوارض مشهودی برای فرددر پی نخواهد داشت. درصورتی که پزشک ازمهارت کافی برخوردار نباشد؛احتمال بروز عوارض تا حدود۴۹ درصدافزایش پیدا می کند.

 

همچنین ازدیگر علل بروز عوارض مختلف دراین روش استفاده ازابزار نامناسب درحین تخلیه وتزریق چربی می باشد. براساس جدیدترین داده های آماری توسط انجمن ADA عوارض ثبت شده تزریق چربی به شرح زیرهستند:

 

●ازعوارض تزریق چربی به واژن می توان به:کبودی، تورم والتهاب اشاره کرد.

●عفونت، لخته شدن خون و نکروزچربی نیز ازعوارض این روش به شمار می آید.

●اگر در فرآیند سانتریفیوژ کردن چربی هرگونه اختلالی به وجود بیاد؛ قطعا عوارض مختلفی در انتظار فرد خواهد بود.

●بی حسی، کاهش میل جنسی و تغییر در وضعیت ارگاسم نیز از عوارض تزریق چربی به واژن به صورت غیر اصولی می باشد.

 

مراقبتهای بعد از تزریق چیست؟

بعد از تزریق چربی و حتی ژل باید برخی از نکات مراقبتی را رعایت کنید. تحت چنین شرایطی در مدت زمانی کوتاهی سلامتی خود را به دست خواهید آورد. تا روز از استحمام خودداری کنید و فقط از آب تمیز برای شستن واژن استفاده کنید.

 

بهتر است، تا ۴۸ ساعت به صورت صاف بخوابید. از هرگونه دستکاری و مصرف قرص های مسکن به صورت خودسرانه پرهیز کنید. حداقل یک هفته الی ۱۰ روز بعد از تزریق باید آمیزش جنسی نداشته باشید.

 

به هیچ عنوان در دوره نقاهت برای جلوگیری از نکروز چربی از کشیدن سیگار، مصرف نوشیدنی های الکلی و همچنین مواد مخدر دوری کنید.

 

تورم، کبودی و التهاب های ایجاد شده نهایتا درعرض دو هفته از بین می روند.پس برای مشاهده نتایج نهایی بایدصبوری به خرج دهید. تایک هفته پس ازتزریق ازمصرف داروهای رقیق کننده خون به شدت پرهیزکنید.مصرف چنین داروهایی خطرلخته شدن خود رادر این دوران حساس افزایش می دهند.

 

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی:

خانم هایی که دراثر افزایش سن فرم کلی واژن ها تغییرپیدا کرده است؛ کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی به واژن به شمارمی آیند. افرادی که لابیای آن ها از حد نرمال کوچک تر و لاغرترمی باشند؛ ازاین روش برای جوانسازی و تغییرفرم واژن می توانندکمک بگیرند.

 

اگر به دنبال ایجاد زیبایی بیشتر در لابیا و قسمت واژن هستید؛بهترین و بی خطرترین شیوه تزریق چربی به واژن می باشد.مزایای تزریق چربی به واژن باعث محبوبیت بی بدیل این روش شده است.

 

تزریق ژل به واژن و لابیاپلاستی با لیزر نیز از دیگر روش های محبوب و پرطرفدار برای تغییر فرم واژن هستند‌. تمامی افراد بالای ۱۸ سال که ازظاهر واژن خودناراضی هستند؛ برای تزریق چربی می توانند اقدام کنند.

 

نقد و بررسی معایب و مزایای تزریق چربی به واژن

 

همچنین نتایج نهایی تزریق چربی به این‌ ناحیه کاملا دائمی و ماندگار می باشد. با اختصاص یک بودجه اقتصادی و معقول می توانید دو عنصر کیفیت و رضایت را به رابطه جنسی خود اضافه کنید.