وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

روش استفاده از سیر در واژن زنان برای درمان عفونت

روش استفاده از سیر در واژن زنان برای درمان عفونت

روش استفاده از سیر در واژن زنان برای درمان عفونت

 

به گزارش ایران ناز آلت تناسلی زنانه یا واژن زنان اندامی بسیار حساس است و در صورت عفونت میتواند مشکلات بسیاری در سلامت و زیبایی فرد نیز به وجود بیاورد .اگر مي‌خواهيد بدانيد چگونه مي‌توانيد با مصرف سير از شر عفونت واژن خلاص شويد با ما همراه باشيد! ما در اين مقاله بهترين‌ روش‌هاي استفاده از سير براي درمان اين عارضه را به شما نشان خواهيم داد؛ راه‌هايي که به طور قطع نتايج مثبتي در درمان و از بين رفتن عفونت به شما خواهد داد.

 

مصرف سير براي عفونت واژن يکي از راه هاي درمان خانگي عفونت واژن مي‌باشد. يک حبه سير مي‌تواند به راحتي عفونت ناشي از مخمرها را از بين ببرد. اگر عفونت در مراحل اوليه باشد راحت‌تر درمان مي‌شود.

 

روش اول درمان عفونت واژن با استفاده از سير:

 

روش استفاده از سیر در واژن زنان برای درمان عفونت

 

يک حبه سير تازه برداريد و پوسته رويي آن‌را بگيريد و هنگام خواب، حبه سير را در واژن قرار دهيد. صبح وقتي بيدار مي‌شويد سير را در آوريد و دور بياندازيد. سير باعث مي‌شود که ترشحات واژني رقيق‌تر و آبکي‌تر شود.

 

انجام اين روش براي يک شب، کافي است و عفونت واژن را کامل برطرف مي‌کند ولي گاهي بايد اين کار را يک شب ديگر هم تکرار کرد؛ تا جايي‌که ديگر خارش و سوزش کاملا از بين مي‌رود. دليل اين‌که اين روش درماني در هنگام خواب انجام مي‌گيرد اين است که بين واژن و دهان رابطه است. اين امر سبب مي‌شود تا با قرار گرفتن حبه سير در واژن، مزه سير در دهان جريان پيدا کند. براي بيشتر مردم، تحمل اين بوي تند بسيار سخت است به همين دليل توصيه مي‌شود که اين اقدام درماني در هنگام خواب انجام گيرد.

 

نکات مهم در خصوص استفاده از سير:

 

– يک حبه سير را از بوته جدا کنيد و پوسته رويي آن‌را بگيريد. آن‌را به دونيم تقسيم کنيد. از داخل آن يک نخ رد کنيد تا بتوانيد بعدا به راحتي آن‌را بيرون بي‌آوريد.

 

– يک نيمه آن‌را شب، هنگام خواب در واژن قرار دهيد. اغلب زنان به محض انجام اين کار در دهان خود مزه سير را احساس مي‌کنند به همين دليل توصيه مي‌شود که اين اقدام در هنگام روز و بيداري صورت نگيرد.

 

– سير ممکن است با مدفوع صبح دفع شود ولي اگر اين اتفاق نيافتد اکثر خانم‌ها راحت‌تر هستند که انگشت خود را در دهانه واژن بچرخانند و سير را خارج کنند. به ياد داشته باشيد که سير هيچ وقت از دهانه رحم وارد رحم نمي‌شود؛ گم هم نمي‌شود. فقط ممکن است بين دهانه رحم و لبه واژن برود.

 

– بيشتر وقت‌ها تا زماني‌که سير در واژن است همواره مزه سير در دهان احساس مي‌شود. پس اگر هنوز هم مزه آن را احساس مي‌کنيد به اين معني است که هنوز آن را کامل از واژن خارج نکرده ايد. براي بيشتر زنان، اولين مرتبه انجام اين کار و خارج کردن سير دشوار است.

 

– براي راحت خارج نمودن سير، قبل از قرار دادن آن در واژن، کمي نخ از درون حبه رد کنيد. شما که دل‌تان نمي‌خواهد خود را اذيت کنيد! پس به آرامي و با ملايمت اين کار را انجام دهيد و حواس‌تان باشد تا ناخن‌هاي بلند در بدن ايجاد خراش نکنند.

 

روش دوم درمان عفونت واژن با آب سير، گوجه فرنگي و هويج

 

اين دستور براي درمان عفونت واژن با سير و بخصوص در دوران بارداري توصيه مي‌شود. عدم تعادل هورموني و درنتيجه بروز عفونت در دوران بارداري در زنان شايع مي‌باشد. مراحل زير را دنبال نمائيد:

 

2 تا 4 دانه حبه سير پوست کنده را به همراه يک عدد هويج، يک عدد ساقه کرفس و دو عدد گوجه فرنگي در مخلوط کن بريزيد.

 

ترکيبات فوق را انقدر مخلوط کنيد تا شبيه به اسموتي شده و مقداري نمک و فلفل به آن بيفزاييد، ترکيب حاصله را بخوبي بهم بزنيد و آن را هر روز به همراه صبحانه ميل کنيد.

 

روش استفاده از سیر در واژن زنان برای درمان عفونت