اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

زندگی خصوصی لیندزی لوهان، بازیگر زیبای آمریکایی

زندگی خصوصی لیندزی لوهان، بازیگر زیبای آمریکایی

زندگی خصوصی لیندزی لوهان، بازیگر زیبای آمریکایی

 

لیندزی لوهان – Lindsay Lohan ، بازیگر آمریکایی از زندگی جدید با همسرش در دبی می گوید. لیندزی لوهان درحال حاضر 36 ساله است اما ما او را از بچگی می شناختیم.

 

ما بزرگ شدن او را روی صحنه دیده ایم و شاهد تلاش های او بوده ایم.

 

زندگی خصوصی لیندزی لوهان، بازیگر زیبای آمریکایی ، ازدواج لیندزی لوهان و بدر شمس

 

شایعه های زیادی برای او درست شده بود و دیگر بخشی از زندگی اش شده بود اما آن زمان گذشت و حالا لیندزی لوهان یک زن دوست داشتنی و جذاب است.

 

لیندزی لوهان و بدر شمس در نوامبر سال 2021 با هم نامزد کردند. او در یک پست اینستاگرامش نوشته بود “عشقم، زندگیم، خانواده ام. آینده ام.”

 

زندگی خصوصی لیندزی لوهان، بازیگر زیبای آمریکایی ، لیندزی لوهان و بدر شمس

 

اما در سن 35 سالگی بعد از کشمکش ها و چالش های شخصی ای که با خودش داشت درنهایت فهمید که باید یک زن شاد باشد و احساس خوبی را به دوستان و اطرافیانش منتقل کند.

 

این زوج در جولای 2022 ازدواج کردند و درحال حاضر در دبی زندگی می کنند. او گفته “من یک همسر شگفت انگیز و فوق العاده ای دارم که شخص بسیار آرامی است. بهترین است. “

 

زندگی خصوصی لیندزی لوهان، بازیگر زیبای آمریکایی ، عشق لوهان به همسرش

 

او گفته “من یک گروه از دوستانی دارم که بسیار افراد خوبی هستند و هر زمانی به حمایت نیاز داشته باشم حمایتم می کنند. دوستانم، خانوادم، و عشقم.”

 

عشق لوهان به همسرش حتی در موارد جزئی و کوچک هم قابل مشاهده است. او حتی روی ناخن هایش هم اول اسم خودش و همسرش را طراحی کرده است.

 

فقط زندگی شخصی لوهان نیست که او را به فردی شاد و خوشحال تبدیل کرده بلکه کارش هم بی تاثیر نبوده است. اخیرا فیلمی به نام “سقوط برای کریسمس” را بازی کرده است.

 

زندگی خصوصی لیندزی لوهان، بازیگر زیبای آمریکایی ، فیلم سقوط برای کریسمس

 

لوهان نمونه ی یک فردی است که بعد از افت و خیزهای فراوان همیشه بلند می شود و ادامه می دهد و پیشرفت می کند. فقط یادتان باشد باید ایمان داشته باشید و برای شاد شدن و شاد ماندنتان بجنگید.

 

بیوگرافی لیندزی لوهان – Lindsay Lohan

 

بیوگرافی لیندزی لوهان - Lindsay Lohan ،

 

لیندزی مورگان (دی) لوهان به انگلیسی: Lindsay Morgan (Dee) Lohan متولد 2 ژوئیه 1986 یک دورگهٔ ایتالیایی و ایرلندی، بازیگر، مانکن و خوانندهٔ پاپ آمریکایی است.

 

وی یک از چهره‌های سرشناس هالیوودی و زندگی‌اش پر از حادثه‌ها و حاشیه‌های گوناگون است. اعتیاد به الکل، مواد مخدر، سرقت و قمار و دادگاه‌های پیاپی، چیزهایی است که با زندگی این بازیگر سینمای هالیوود آمیخته‌است.

 

او همواره یکی از خبرسازها است. او در سن 17 سالگی جذاب‌ترین ستارهٔ سینمای هالیوود لقب گرفت است و در سال ۲۰۰۸ ردهٔ نهم مجلهٔ ماکسیم را در برترین‌های سال از آن خود دارد.

 

لیندزی لوهان در سپتامبر 2008 میلادی، پیشنهاد 700 هزار دلاری مجلهٔ پلی‌بوی مبنی بر عریان شدن در شمارهٔ مخصوص ژانویه 2009 میلادی به مناسبت 55 سالگی این مجله را رد کرد.

 

اما نهایتاً در پی دریافت مبلغی معادل با یک میلیون دلار آمریکا، به صورت عریان و با گریم مریلین مونرو، در شمارگان ژانویه ۲۰۱۲ مجلهٔ پلی‌بوی ظاهر شد. وی دارای گرایش جنسی، دوجنس‌گرا (بایسکشوال) است.

 

زندگینامه

 

بیوگرافی لیندزی لوهان - Lindsay Lohan ، زندگینامه

 

لیندسی لوهان در نیویورک به دنیا آمد و در مریک، لانگ آیلند بزرگ شد، لوهان شغل نمایش خودش را از کوچکی برای مدهای بچه‌گانهٔ مجله و آگهی‌های تلویزیونی شروع کرد.

 

در سن ده سالگی وارد حرفهٔ بازیگری شد در سال 2004 لوهان همچنین وارد دنیای موسیقی شد لوهان یک خانه در بورلی هیلز کالیفرنیا دارد اما اکثر اوقات در نیویورک و در کنار خانواده‌اش است.

 

مدل صورت پر لک و موهای بور آغاز کار لوهان برای فورد مدل در 3 سالگی بود، چشم‌های آبی و موهای بلوند باعث تقاضاهای زیادی از لوهان شد که لوهان اولین کار خودش را پیدا کرد.

 

پافشاری لوهان باعث شد که سرانجام بیش از 100 چاپ از لیندزی برای تبلیغ های تویس ار چاپ شود.

 

فیلم شناسی

 

فیلم شناسی و بیوگرافی لیندزی لوهان - Lindsay Lohan

 

فهرست برخی از فیلم‌هایی که لیندزی لوهان در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته‌است:

 

هربی پرواز می‌کند

گودزیلا

تعطیلات

 

فیلم ترسناک 5

دختران بدجنس

فقط شانس من

 

جمعه عجیب

درد زایمان

دره‌های عمیق

 

همراهان خانه‌ای در علف‌زار

قانون جورجیا

من می‌دانم که چه کسی مرا کشت

 

دام والدین

اعترافات ملکه درام نوجوان

بابی

 

فصل 27

ماشته

کمدی نامناسب

 

تا آنکه صداهای انسانی ما را بیدار کنند

دفتر خاطرات شاهدخت 2: نامزدی سلطنتی

حلقه بلینگ

 

دنیایی دیگر

پادشاه تپه

نمایش دهه 70

 

بتی بی‌ریخته

گلی

مدیریت خشم

 

دو دختر ورشکسته

برگری باب

پخش زنده شنبه شب

 

پروژه مد

پابه‌پای خانواده کارداشیان