وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

زندگی ریحانا – Rihanna پس از تولد پسرش

زندگی ریحانا – Rihanna پس از تولد پسرش

زندگی ریحانا – Rihanna پس از تولد پسرش

 

ریحانا – Rihanna خواننده معروف آمریکایی در 13 می سال 2022 ریحانا اولین فرزند خود را از همسرش راکی؛ خواننده رپ به دنیا آورد و با تولد پسرش به دنیای مادرانگی وارد شد.

 

البته با چالش هایی درمورد شغل و وظیفه مادری اش هم روبرو بود. اما در این بخش می خواهیم ببینیم زندگی ریحانا پس از تولد پسرش چگونه شد؟

 

زندگی او رنگی تر شد زیرا او دیگر یک مادر است

 

زندگی ریحانا - Rihanna پس از تولد پسرش

 

او در مورد زندگی پس از تولد پسرش گفته “من برای پسرم زندگی می کنم. الان همه چیز مهم است. در این شرایط شما چیزهای زیادی را در نظر می گیرید.”

 

پسر ریحانا - Rihanna

 

این خواننده 34 ساله توضیح داد که زندگی او بعد از تولد فرزندش بهتر شده و قبل از اینکه ریسک کند مجددا فکر می کند و تجدید نظر می کند.

 

او ادامه داد: “چتربازی؟! واقعا درمورد چیزهایی مثل این مورد فکر می کنید. اما نمی ارزد. همه چیز متفاوت است. زندگی قبل از تولد پسرم خیلی مبهم بود. زندگی برایم خیلی کوچک و تیره و تار بود. فقط با او بود که زندگی ام بهتر شد.”

 

این اولین باری نبود که ریحانا درمورد لذت مادر شدن و نقشش به عنوان مادر با لذت صحبت می کرد. در مصاحبه قبلی اش وقتی از او پرسیدند کار مورد علاقه ات چیست در جواب گفت مادر بودن.

 

او ادامه داد “وای خدای من. صبح ها که صورت او را می بینم که از خواب بیدار شده. او بسیار بامزه است. بهترین قسمت روزم همین موقع است.”

 

او بعد از 7 سال وقفه با یک خبر بزرگ به صحنه برگشت

 

ریحانا - Rihanna خواننده آمریکایی

 

در 12 فوریه 2023 ریحانا بعد از تقریبا یک دهه به صحنه برگشت. او گفته بود “هیچ چیز ارزش وقت گذاشتن که بخواهید دور از فرزندتان باشید را ندارد.”

 

بارداری ریحانا - Rihanna

 

اما چیزی که خیلی تعجب آور بود این بود که او اعلام کرد فرزند دوم خود را باردار است.