وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

زندگی عجیب این زن با یک روح در خانه (عکس)

زندگی عجیب این زن با یک روح در خانه (عکس)

زندگی عجیب این زن با یک روح در خانه

 

زن جوان مدعیست سالهای متمادیست که یک روح همنشین او در خانه شده و اجازه نمیدهد مردان به راحتی به او نزدیک شوند ! به گزارش ایران ناز این زن مدعیست روحی که در خانه حضور دارد به او علاقه مند است و برای همین به مردانی که به او نزدیک شوند اذیت و آزار میرساند

 

ماجرا ازین قرار است که به گزارش ایران ناز این بریتانیایی ادعا می کند که در خانه اش یک روح حضور داشته و با او زندگی مسالمت آمیزی دارد!زن بریتانیایی با یک روح در خانه اش زندگی میکند. تریسی زنی ۵۲ ساله ای اهل کشور بریتانیا است. تریسی ادعا میکند با یک روح همنشین است.

 

او ۱۴ سال است که در این خانه زندگی میکند. تریسی میگوید هر مهمانی به خانه وارد میشود تحت نظر روح قرار میگیرد.

 

زندگی عجیب این زن با یک روح در خانه (عکس)

 

این بانوی میانسال میگوید روح شناور در خانه با مردها دشمن است. به همین علت دو پسرش از خانه رفته اند. او به روح لقب (دشمن مردها) داده است. چون به خاطر او نامزدش هم مجبور به ترک تریسی شد.

 

کمی قبل طی مصاحبه ای از تریسی نور براقی توسط دوربین ها شکار شده بود. که به نوعی ادعاهای او را تایید کرد. منشا نور که در تصویر مشاهده میکنید نا معلوم است.

 

تریسی میگوید: هرگاه احساس بدی به من دست میدهد. او به کنارم آماده و به نوعی مرا تسلی میدهد. انسانها شاید فکر کنند من دیوانه ام! اما من در این خانه زندگی میکنم و به خاطر این بلایی سرم نمی آید.