اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

زنی که در سونوگرافی در رحم خود به جای بچه اردک دید!!!!

زنی که در سونوگرافی در رحم خود به جای بچه اردک دید!!!!

زنی که در سونوگرافی در رحم خود به جای بچه اردک دید!!!!

 

ماجرای وجود اردک در سونوگرافی این زن باردار پزشکان و این زن را به شدت شوکه کرد. این زن به همراه نوزادش ، یک اردک را نیز باردار است !

 

تصاویر سونوگرافی یک زن اردکی را کنار جنین در رحم مادر نشان داد که سبب تعجبب متخصصان شد . همیشه زنان باردار در زمان مراجعه با سونوگرافی مشتاقند بدانند نوزادشان دختر است یا پسر ، سالم است یا نه و اینکه چه شکلیست .

 

به گزارش ایران ناز اما این زن باردار با دیدن نتیجه سونوگرافیش شوکه شد. وی بزرگترین شوک زندگی خود را زمانی تجربه کرد که برای سونوگرافی به پزشک مراجعه کرده‌ بود اما تصویر نوزاد به دنیا نیامده‌اش تنها چیزی نبود که او روی صفحه مانیتور دید.  یک اردک در کنار کودکش این زن باردار و پزشکش را شوکه کرد.

 

زنی که در سونوگرافی در رحم خود به جای بچه اردک دید!!!!

 

این زن جوان بعد از سه سقط جنین برای بار چهارم مجدد باردار شده بود. کورتنی فنویک 28 ساله اهل نیوکاسل در زمان دیدن سونوگرافیش شوکه شد .او بعد از 3 سال مشکل بارداری و 3 بار آی وی اف که با مشکل مواجه شده بود، دوباره باردار شد. این بارداری با توجه به اینکه مادر دچار دیابت شد بسیار سخت بود. اما حضور این اردک اسباب خنده آنها را فراهم کرد.

 

وجود این اردک تنها این والدین بلکه دکتران دیگر را هم شگفت‌زده کرده بود وآن‌ها می‌گفتند تاکنون نه چنین چیزی دیده‌اند نه شنیده‌اند.

 

اکنون این نوزاد به دنیا آمده و در کمال صحت و سلامت به سر می‌برد. هنگام زایمان خبری از اردکی که در بالا گفته شد نبود.  اما دوستان به یاد آن اردک برای نوزاد به دنیا امده عروسک اردک آوردند. پزشکان هم نتوانستند توجیه مناسبی برای حضور اردک پیدا کنند.