اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

زن لاغر 44 کیلویی که 355 کیلو شد (عکس)

زن لاغر 44 کیلویی که 355 کیلو شد (عکس)

زن لاغر 44 کیلویی که 355 کیلو شد (عکس)

 

این زن چاق که ابتدا وزنی معادل 44 کیلوگرم داشته و بشدت لاغر بوده است با آرزوی چاق شدن و اضافه کردن وزن , به وزن 344 کیلوگرم رسید !!! به گزارش ایران ناز زن 37 ساله ای به نام ” تیتی واتی” بسیار چاق است و وزن باورنکردنی دارد، همچنین او چاق ترین زن اندونزی می باشد.

 

” تیتی واتی” زن 37 ساله اندونزیایی با 355 کیلوگرم وزن چاق ترین زن اندوزی بشمار می رود و همانطور که تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید حتی قادر به حرکت از جایش هم گاهی نیست و نیاز به کمک دیگران دارد.

 

 زن لاغر 44 کیلویی که 355 کیلو شد (عکس)

 

در مورد داستان عجیب او باید گفت :او زمانی 44 کیلو گرم وزن داشت و حالا دختر او بیان می کند که مادرش تمام روز را روی زمین دراز می کشد و قادر به انجام هیچکاری نیست و نیازمند مراقبت لحظه ای است و از دولت می خواهد افراد چاق به خصوص مادرش را کمک کنند.

 

دختر 19 ساله ی این زن 355 کیلویی باید ساعاتی از روز را فقط و فقط صرف انجام کارهای مادرش بکند و علاوه بر غذا دادن مراقبت از او می کند.

 

خانم “تیتی واتی ” میگوید :زمانی که لاغر بود رویای چاق شدن داشت و باخوردن برخی غذاهای چاق کننده ، فست فودهای چرب و داروهای افزایش وزن غیراستاندارد آن را بدست آورد که بسیار پشیمان شد زیرا یک دفعه 127 کیلو گرم اضافه کرد . او می گوید قبلا اینطور نبودم و ظرف مدت 6 سال به این روز رسیدم با این وضعیت خواب راحتی ندارم و نفسم در خواب می گیرد و پا درد زیادی دارم اما امیدوارم دولت فکری به حالمان کند.

 

زن لاغر 44 کیلویی که 355 کیلو شد (عکس)

 

اضافه وزن و چاقی باورنکردنی زن اندونزیایی

 

اوایل از نوشیدنی های لاغری گیاهی استفاده می کردم اما به دلیل مشکلات مالی دیگر قادر به خرید آنها نیستیم زیرا تمام درآمد همسرم صرف کرایه خانه و تحصیل دخترم می شود و پولی برای درمان نداریم . تیتی نیاز دارد توسط پزشکان مختلف معاینه و درمان شود اما مشکل دیگری که دارد این است که نمی تواند راه برود و با جرثقیل او را از پنجره خانه به بیمارستان بردند.