اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

در روزهای گرم تابستان اگر میخواهید موهای زیباتر از همیشه داشته و منطبق با مد روز باشید توصیه ما این است که از مدل رنگ موهای شیک و لاکچری برای تابستان که در این پست به شما توصیه میکنیم استفاده کنید.

 

امیدواریم در تابستان امسال بتوانید رنگ موی زیبا و متفاوت مطابق با مد روز داشته باشید.

 

تابستان بهترین فرصت برای ایجاد تغییر در رنگ موهاست و این فرصت ایجاد میشود تا بتوانید رنگ موهای روشن و شیک را امتحان کنید.

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

اگرچه انتخاب رنگ مو جدید موضوعی کاملا سلیقه ای است اما اگر قبل از هر اقدامی با رنگ مو ترند امسال و همچنین رنگ مو ترند تابستان آشنا شوید میتوانید بهترین و جذاب ترین رنگ مو را انتخاب کنید.

 

رنگ مو فصل تابستان بیشتر روشن است یعنی رنگ هایی که تم طلایی یا هلویی دارند و برای زمستان معمولاً رنگ های تیره.

 

البته معمولاً انتخاب دقیق رنگ ها در سال های متفاوت فرق دارد مثلاً یک سال تابستان رنگ های دودی بیشتر مد میشود و سال دیگر رنگ هایی از طیف زیتونی.

 

گروه آرایشی و میکاپ ایران ناز امید دارد با پیشنهادهایی که در این پست برای شما عزیزان آماده کرده بتواند استایل زیبا، شیک و فوق العاده ای را برای شما فراهم کند.

 

رنگ موهای فانتزی

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

اگر بخواهید تنها یک بار در سال سراغ رنگ های فانتزی بروید بدون شک آن زمان تابستان است اما یادتان باشد اگر بخواهید از رنگ های فانتزی برای موهایتان استفاده کنید، باید چند نکته را مدنظر قرار دهید:

 

اول اینکه باید موها کاملاً سالم باشند چرا که اگر موهای شما خشک و آسیب دیده باشند، احتمالاً رنگی مطابق میل شما به دست نخواهد آمد و مهم تر آنکه رنگ، ماندگاری چندانی روی موها نخواهد داشت (رنگ های فانتزی حتی روی موهای سالم نیز خیلی ماندگار نیستند).

 

از طرف دیگر برای چنین رنگ هایی باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید که بتوانید گاهی نگاه های عجیب و غریب اطرافیان را قبول کنید.

 

شاید بتوان گفت موهایی با رنگ فانتزی مثل یک لباس پرزرق و برق است که توجه همه را به خود جلب می کند.

 

البته توصیه ما این است که رنگ های فانتزی را به تمام مو نزنید بلکه های لایت هایی در مو در بیاورد.

 

رنگ مو فانتزی چگونه به دست می آید

رنگ های فانتزی بسیار متنوع هستند ولی نکته مشترک در میان تمام آنها این است که باید موها قبل از رنگ، دکلره شوند.

 

در اینجا چند نمونه از ترکیب این رنگ ها را به شما معرفی می کنیم.

 

رنگساژهای رنگ

رنگ موی فانتزی مثلاً بنفش یا واریاسیون همان رنگ، رنگ بنفش را به نسبت قد مو که اگر کوتاه- تقریباً تا گردن- است دو بند انگشت رنگ و بلندتر از آن را به همین نسبت تا نصف تیوپ رنگ با مقداری شامپو که برای شست وشوی سر همیشه استفاده می کردید، مخلوط کنید.

 

از یکی، دو سانت پایین تر از ریشه روی کل موها که البته تمیز و خیس هستند، بکشید و مثل شست وشوی مو عمل کنید.

 

رنگ باید به همه نقاط مو برسد. بعد از یک ربع تا 20 دقیقه بشویید.

 

رنگ مو نقره ای – یخی

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

10 سانت بلوند نقره ای یعنی C9 با سه سانت واریاسیون نقره ای 0/22 و 3 سانت واریاسیون خاکستری مخلوط کرده و با اکسیدان شماره یک یعنی شش درصد به موها بزنید.

 

رنگ موی قرمز پررنگ

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

اگر بخواهید تنوع بیشتری به چهره تان بدهید، می توانید یکی دیگر از رنگ های مناسب فصل تابستان یعنی قرمز تیره را انتخاب کنید؛ رنگی که به هر حال به رنگ مسی بسیار نزدیک است، به این ترتیب بهتر است از رنگ موی پایه که آبی در آن ترکیب شده باشد استفاده شود.

 

البته یادتان باشد که اگر پوستی روشن دارید که در آن کمی قرمزی وجود دارد اصلاً رنگ های خانواده قرمز برای موهای شما مناسب نیست چون باعث قرمزی بیشتر صورت می شود و آن را ورم کرده و پرالتهاب نشان می دهد.

 

اما اگر پوستی سبزه دارید که ته مایه آن کمی زردی دارد رنگ های متمایل به قرمز می تواند به صورتتان زیبایی خاصی ببخشد به خصوص اگر سراغ لولایت یا های لایت این رنگ بروید.

 

یادتان باشد قرمز از رنگ هایی است که دوام چندانی ندارد. بنابراین تا جایی که ممکن است کمتر موهایتان را بشویید. بهترین حالت این است که هفته ای دو بار موهایتان را بشویید.

 

و در نهایتاً اگر موهایی خیلی چرب یا خیلی نازک دارید یک روز در میان آنها را شست وشو دهید. بهتر است موهایتان را با آب ولرم آبکشی کنید و به هیچ وجه از آب داغ استفاده نکنید.

 

قرمز تیره

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

10 سانت بلوند قرمز تیره یعنی RF یا R را با دو سانت واریاسیون قرمز مخلوط کرده و با اکسیدان یک یعنی شش درصد به موها بزنید.

 

خرمایی رنگ

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

خانم هایی که رنگ موی طبیعی خودشان تیره است، می توانند از رنگ موی خرمایی استفاده کنند، همچنین رنگ خرمایی برای خانم هایی که پوست سبزه یا گندمگون دارند و طرفدار سادگی هستند ایده آل است.

 

البته برای خرمایی توصیه ما این است که رنگ خرمایی را لابه لای موها بزنید و تمام مو را رنگ نکنید بلکه آن را هاشوری روی موها بزنید تا روشن و تیره شود؛ یادتان باشد که مهم ترین نکته این است که ریشه مو را اصلاً رنگ نکنید تا موهایتان زمخت نشان داده نشود و به صورت هاله های روشن و تیره درآید.

 

بدست آوردن رنگ موی دلخواه خرمایی

برای به دست آوردن رنگ خرمایی باید با توجه به تنی که می خواهید موهایتان داشته باشد و رنگ دانه های زیرین موهایتان، یک رنگ از بین پایه های چهار یا پنج یا حتی شش انتخاب کنید؛ اگر رنگ دانه های زیرین موهای خودتان قرمز است، می توانید از گروه C یا M انتخاب کنید تا کمی قرمزی موها را بپوشاند.

 

رنگ مو بلوند روشن

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

از رنگ موهای بسیار مناسب تابستان رنگ بلوند یا همان روشن است به خصوص برای خانم هایی که رنگ پوست روشن دارند.

 

البته برخی از خانم ها هم دوست دارند ضمن اینکه پوستشان را برنزه می کنند به موهایشان نیز رنگ روشن بزنند که ما آن را چندان توصیه نمی کنیم.

 

هنگام روشن کردن موها باید دقت شود که سایه رنگ بیش از حد سفید و خاکستری نشود چون نه تنها سن را بالا می برد بلکه زیبایی چندانی هم ندارد.

 

یادتان باشد موی بلوند ممکن است در اثر مواد شیمیایی موجود در استخر شنا سبز شود که برای پوشاندن این سبزی شما می توانید با استفاده از رنگ های گرم (قرمز یا طلایی) شامپوهای براق کننده و شفاف کننده هم این مشکل را حل کنید.

 

رنگ ساژ بلوند دودی

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

باید موها را دکلره کنید و تا پایه 9 برسانید و بعد دوسوم از تیوپ رنگ C7 یا C6(دودی بلوند تیره یا روشن) را با یک سوم از واریاسیون دودی مخلوط کنید و با اکسیدان شش درصد و آب به موها بزنید.

 

بلوند عسلی

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

اگر نخواهید موها را خیلی روشن کنید، می توانید سراغ رنگ های عسلی بروید که به عنوان بلوند تیره هم شناخته می شوند.

 

این رنگ برای بیشتر رنگ پوست ها مناسب است به خصوص کسانی که رنگ پوستشان سرد است چون عسلی کمی گرما به صورت آنها می بخشد، همچنین اگر چشم ها و پوستی روشن دارید این رنگ بسیار به شما می آید.

 

یادتان باشد اگر بخواهید رنگ موهایتان عسلی خوش رنگی دربیاید، باید موها را دکلره کنید تا رنگ به خوبی روی آن بنشیند.

 

عسلی گرم

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

باید موها را دکلره کنید و تا پایه 8 برسانید و بعد بلوندشکلاتی متوسط را با بلوند طلایی متوسط به اندازه مساوی و دوسانت بلوند متوسط مخلوط کرده و با اکسیدان شماره یک یعنی اکسیدان شش درصد به موها بزنید.

 

رنگ کردن موهای سفید

 

زیباترین و جدیدترین رنگ موهای مد برای تابستان

 

وقتی بیشتر مو سفید شده باشد هنگام رنگ کردن باید از جایی که سفیدترین موها را دارد شروع کنید.

 

رنگی انتخاب کنید که یک درجه تیره تر از رنگ مورد نظرتان است چراکه به خاطر نبود رنگ در تارهای مو رنگی که می گذارید روشن تر به نظر می رسد.

 

اگر موهای سفید دارید و رشد آنها نسبتاً زیاد است، استفاده از رنگ های روشن تر بهتر است زیرا موهای سفید وقتی رشد کرده و با موهای رنگ کرده مخلوط می شوند کمتر مشخص می شوند.

 

اگر موهای سفید شما خیلی زبر و در برابر رنگ مقاوم شده باشد شاید لازم باشد که قبل از رنگ کردن آنها را نرم کرد.

 

به راهنمایی های سازندگان رنگ ها توجه کرده و همیشه قبل از گذاشتن رنگ، موهایتان را خشک کنید.

 

رنگی که روی موی خیس یا مرطوب گذاشته شود، رقیق شده و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

 

معمولاً موهای سفید حاشیه سر بسیار مقاوم هستند پس یادتان باشد برای رنگ کردن باید اول این منطقه و این موها رنگ شوند و پس از اتمام رنگ نیز دوباره باید این نواحی رنگ شوند، همچنین احتمالاً یک تن تیره تر باید به این ناحیه و موهایش زده شود.