اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

زیبایی این زن پنجاه ساله جادویی است (عکس)

زیبایی این زن پنجاه ساله جادویی است (عکس)

زیبایی این زن پنجاه ساله جادویی است (عکس)

 

به گزارش ایران ناز زیبایی و جوانی چهره این زن که پنجاه سال سن دارد باعث شده است به او لقب زیبای جادویی بدهند ! چهره این زن به گونه ای جوان مانده که او را با خواهر دخترش اشتباه میگیرند! زن 50 ساله چینی بخاطر ظاهر بسیار جوان و جذابش با عنوان زیبای جادویی شناخته می شود

 

خانم شو مین 50 ساله اهل چین با وجود پوست شفاف، تناسب اندام و شیک پوشی اش، اغلب با خواهر دختر 25 ساله اش اشتباه گرفته میشود.

 

ظاهرا راز چهره جوان این خانم مراقبت پوست، زمان خواب کافی و ذهن آرام است.

 

یکی از وب سایت های خبری چینی او را با لقب “زیبای جادویی” نام می برد. این خانم طرفدار گوشواره های پرزرق و برق و کفش های پاشنه بلند است و همیشه دوست دارد در بهترین تیپ خود باشد حال چه مهمانی عصرانه باشد و چه خرید ساده ای از سوپرمارکت. او می گوید بهترین همراه او در خرید، دخترش است و همیشه سلیقه او را در مد و لباس تحسین می کند.

 

زیبایی این زن پنجاه ساله جادویی است (عکس)

 

“من و دخترم دوستان بسیار خوبی هستیم. به هیچ وجه هیچ اختلاف سنی بین ما نیست.”

 

خانم شو چهارسال پیش بازنشسته شد و می گوید در ابتدا کنار آمدن با اوقات فراغت ، برای وی بسیار سخت بوده است. او به گزارشگر محلی گفت: “من دوست ندارم دست از کار بردارم. ترجیح می دهم خود را مشغول کار نگه  دارم.

 

بعد از بازنشستگی وقت زیادی را صرف جستجو در اینترنت و نوشتن خاطرات کردم تا احساس پیری به من دست ندهد. ولی با این حال هنوز هم فکر می کنم از اجتماع جا مانده ام.”

 

راز چهره جوان این خانم زیبا خواب کافی و ذهن آرام و مراقبت های روزمره پوست است ولی به تدریج او روشی را یافت تا دوباره مشغول باشد. خانم شو می گوید خود را با انجام کارهای خانه و رفتن به سالن های زیبایی و آرایشگاه ها مشغول نگه داشت.

 

“من هر دو ماه یک بار موهایم را رنگ می کنم. در غیراین صورت می توانید موهای خاکستری مرا مشاهده کنید.” او همچنین به گل علاقه زیادی دارد ، از این رو به کلاس گل آرایی و تزئینات با گل می رود تا ذهن خود را آرام نگه دارد.

 

شوهر او با نام فامیلی هوآنگ می گوید بسیار از چهره جوان همسرش احساس خوبی دارد و حتی ادعا می کند برخی همسرش را با یک خانم جوان اشتباه می گیرند و تصور می کنند وی پنهانی با زن جوانی ارتباط دارد.

 

آقای هوآنگ میگوید:”همسر من زیباست و به مراقبت های پوست نیز علاقه دارد، ولی مهم تراز همه او انسان سخاوتمندی است. او هر روز ساعت 9 شب می خوابد و از خودش مراقبت می کند.”

 

زیبایی این زن پنجاه ساله جادویی است (عکس)