وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

سابسکرایب یوتیوب چیست ؟ و نحوه افزایش آن

سابسکرایب یوتیوب چیست ؟ و نحوه افزایش آن

سابسکرایب یوتیوب چیست ؟ و نحوه افزایش آن

 

یکی از برترین شبکه های جهانی که بعد از گوگل در رتبه دوم قرار گرفته است شبکه عظیم یوتیوب می باشد ، این شبکه با دارا بودن حدود. 2,6 میلیارد کاربر در جهان توانسته است نقش پررنگی ایفا کرده و روز به روز بر تعداد کاربران خود بیفزاید.

 

سابسکرایب یوتیوب چیست ؟ و نحوه افزایش آن

 

پلتفرم یوتیوب مکان مناسبی برای تولید محتوا و به اشتراک گذاشتن آن می باشد و برای اولین بار در سال 2005میلادی ایجاد شد و سپس توسط گوگل خریداری شد ، این شبکه با اختصاص حدود 720 هزار ساعت محتوا به صورت روزانه آمار های بالایی را دارد و مورد توجه عموم قرار گرفته است .

 

این شبکه فضای بسیار مناسبی برای مشاهده محتوا و وقت گذراندن و در کنار آن کسب درآمد می باشد ، کاربرانی که در یوتیوب کانال تولید کرده و محتوا به اشتراک می گذارند توانسته اند به درآمد های میلیاردی دست یابند به همین دلیل اشتغال در این فضا بسیار محبوب شده و قشر زیادی از کاربران به دنبال این مورد هستند .

 

افرادی که کانال های مختلف با موضوع های متفاوت برای کسب درآمد و کسب شهرت تولید کرده اند ،به دنبال جذب سابسکرایب یا همان دنبال کننده هستند ، سابسکرایب ها در واقع کسانی هستند که کانال را دنبال کرده و محتوای آن را تماشا کرده و در نهایت نسبت به آن ریکشن نشان می دهند ، یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد بدست آوردن سابسکرایب های بیشتر می باشد چرا که تعداد بالای آن لازمه پیشرفت و کسب درآمد بالا می باشد .

 

مدیران کانال ها به دنبال روش های متنوع برای کسب درآمد هستند و بدین منظور همواره روش های زیادی را امتحان می کنند تا به کمک آن فالوور های خود یا همان سابسکرایب ها را افزایش دهند ، اما ممکن است برخی از روش ها بازدهی نداشته باشند ، اما جای نگرانی نیست چرا که ما در این مقاله به دنبال این هستیم تا بدانیم که سابسکرایب یوتیوب چیست ؟ و نحوه افزایش آن به چه صورتی می باشد .

 

سابسکرایب یوتیوب به چه معنا است  ؟

سابسکرایب کردن در یوتیوب به معنی مشترک شدن یا به زبان ساده تر دنبال کردن یک کانال یا چنل یوتیوبی می باشد که با این کار می توان تمامی محتواهای نمایش داده شده در چنل را مشاهده کرد و از آن استفاده کرد .

 

شمار فراوانی از ویدیو ها در یوتیوب به اشتراک گذاشته میشوند شما بعد از آنکه فردی را در یوتیوب سابسکرایب کردید می توان با توجه به زنگوله بالا نوتیف پیام ها را فعال یا غیر فعال کنید که در ادامه آن را به طور کامل توضیح خواهیم داد .

 

بهتر است بدانید که سابسکرایب کردن تنها مخصوص کانال های تولید کننده محتوا نیست شما می توانید حتی افراد عادی را نیز سابسکرایب کنید ، افزایش سابسکرایب یوتیوب کار ساده ای نمی باشد به ویژه که تعداد بسیار زیادی از افراد و چنل های متنوع وجود دارند که بسیاری از آنها با هم در حال رقابت هستند پس باید ما بین تمامی چنل ها به قدری مهارت کافی داشته باشیم تا سابسکرایب هایمان را افزایش دهیم .

 

نحوه سابسکرایب کردن کانال

بازه مختلف سنی در یوتیوب فعالیت دارند بیشترین رنج سنی که در یوتیوب هستند ما بین 15تا 35 سال هستند و تقریبا قشر جوان بیشتر در این فضا حضور دارند و رفته رفته بر این تعداد افزوده میشود  .

 

برای اینکه در یوتیوب چنلی را سابسکرایب کنید می توانید روش های زیر را انجام دهید :

 

_ وارد حساب خود در یوتیوب شوید .

_ در قسمت جستجو و سرچ اسم فردی که قصد دارید سابسکرایب کنید تایپ کنید .

_ اولین عنوان نشان داده شده را لمس کرده و وارد شوید .

_ از ویدیو های نمایش داده شده از بالا فیلتر را انتخاب کنید .

_ از قسمت نوع کلمه کانال را انتخاب کنید .

_ اکنون کانال فرد مد نظر برای شما نمایش داده میشود و می توانید مشترک شدن را لمس کنید .

 

همچنین به جای طی کردن مراحل بالا همان جستجو را انتخاب کرده و نام مورد نظر را تایپ کنید سپس چنل اصلی نمایش داده میشود که می توانید سابسکرایب یا همان مشترک شدن را انتخاب کنید .

 

بعد از اینکه کادر قرمز رنگ سابسکرایب را انتخاب کردید رنگ آن تغییر پیدا کرده و نوک مدادی می شود ، از قسمت زنگوله می توانید سه گزینه نمایش داده که برای نوتیف ارسال پیام می باشد انتخاب کنید اگر کلمه همه یا all را انتخاب کنید بلافاصله که محتوا منتشر میشود می توانید از آن با خبر شده و مشاهده کنید .

 

اگر قصد دارید که نوتیف پیام به شما ارسال نشود کلمه none را لمس کنید .

 

البته این را هم بدانید که اگر دوست دارید که سابسکرایب خود را پس بگیرید می توانید کلمه آن سابسکرایب را لمس کنید .

 

نحوه سابسکرایب کردن کانال 

 

اهمیت سابسکرایب یوتیوب برای افراد چیست ؟

یکی از مواردی که بسیار با آن روبه رو شده این این است که معمولا مدیران تولید کننده بعد از اتمام ویدیو و یا در آغاز آن از شما دعوت می‌کنند تا چنل آنها را سابسکرایب کنید به نظر شما دلیل این کار چیست و چرا همه آنها به دنبال افزایش تعداد سابسکرایب یا همان دنبال کننده خود هستند .

 

اهمیت روز افزون تعداد سابسکرایب ها موجب شده است که افزایش آنها بسیار برای مدیران و تولید کنندگان مهم شده و همگی آنها به دنبال شیوه های متنوع افزایش سابسکرایب های خود باشند ، یکی از دلایل مهم اهمیت این سابسکرایب ها این است که با رسیدن به 1000 سابسکرایب شما می توانید از طریق خود برنامه به درآمد برسید و خود یوتیوب به شما درآمد دهد ، کسب سود می تواند یکی از عمده ترین دلایل این کار باشد .

 

سابسکرایب کردن افراد در چنل ها کاملا بدون هزینه می باشد ، به عبارتی شما هیچ گونه نیازی ندارید تا در قبال سابسکرایب کردن فردی در یوتیوب به این شبکه هزینه ای بدهید چرا که سابسکرایب کردن و مشترک شدن در یوتیوب بدون هیچ گونه هزینه ای انجام میشود و به راحتی می توان تمامی محتواهای آن را دید ، اما بهتر است توجه کنید که برخی از کانال های خاص یوتیوب با گزینه عضو شدن و یا همان join  شدن وجود دارد که آنها به صورت ماهانه از شما هزینه اشتراک خواهند گرفت اما باید به این نکته نیز توجه کنید که این گونه کانال ها یک سری مزیت های جداگانه برای کاربران جوین شده خود در نظر می گیرند که کاربران عادی توانایی دسترسی به آن را ندارند نمونه ای از این مزیت ها دسترسی سریع به محتوا ها و برخی خبر ها می باشد .

 

با افزایش سابسکرایب یوتیوب می توان بعد از 12 ماه فعالیت به مانیتایز شدن رسید و علاوه بر افزایش درآمد به محبوبیت و شهرت زیاد نیز رسید ، با افزایش تعداد سابسکرایب ها شانس شما برای دریافت ویو بیشتر از قبل میشود و حتی می توانید ویو های میلیونی کسب کنید و در کنار آن از طرف افراد لایک بیشتر و پسند بالاتری بدست آورید .

 

تعامل بالای افراد از دیگر مزیت ها و اهمیت های افزایش سابسکرایب می باشد ، برای مثال تعداد کامنت ها و نظرات افراد بسته به تعداد سابسکرایب ها می باشد و هر چه این تعداد بیشتر باشد کامنت و نظرات بالاتری نیز بدست خواهد آمد .

 

برای اینکه در یوتیوب و حساب کاربری خود تمامی ویدیو هایی که آخرین بار تماشا کرده اید را ببینید تنها کافی است بعد از ورود به حساب و انتخاب آن از عناوین پایین صفحه ویدیو های اخیر خود را ملاحظه کنید و حتی با انتخاب مشاهده همه موارد تعداد بیشتری از آنها را ببینید این قسمت با نام سابقه قرار گرفته است که محتواها را بر اساس آخرین ویدیو دیده شده تا اولین آن قرار می دهد .

 

حتی در این قسمت در کنار آخرین ویدیو های تماشا شده یا همان زیر سابقه لیستی با عنوان تماشا در فرصتی دیگر وجود دارد که این مورد برای کلیپ هایی تنظیم شده است که شما قصد دیدن آن را داشته است اما بنا بر دلایل مختلف تماشای آن را برای فرصتی دیگری قرار داده آید که می توانید با انتخاب آن پلی لیست تنظیم شده را مشاهده کنید .

 

در کنار لیست تماشا در فرصتی دیگر نیز عنوانی با ویدیو های پسندیده شده می توانید ببینید ، این قسمت تمامی ویدیو هایی را نشان خواهد داد که شما به آنها علاقه داشته و آنها را لایک کرده اید ، هر دوی این لیست ها با تایتل لیست پخش قرار گرفته اند که بسته به انتخاب خود می توانید آنها را مشاهده کنید .

 

همزمان با مشاهده شما و سایر افراد از یک محتوا اماری برای آن کلیپ با عنوان واچ تایم ثبت خواهد شد ، این بخش در واقع تعداد ساعت ها یا مجموع ساعت هایی را نشان میدهد که افراد این کلیپ را مشاهده کرده اند ، میزان این ساعت ها به قدری اهمیت دارد که می تواند صاحب تولید کننده و محتوای آن را وارد فضای اشتراکی کند تا به دنبال آن ویو های بیشتری کسب کند پس اگر بتوانید با تولید محتوای اصولی میزان واچ تایم خود را افزایش دهید می توانید با کسب آمار های بالاتر شانس ورود به صفحه اشتراکی و در ادامه آن شانس دیده شدن سایر محتواهای خود را نیز بدست آورید .

 

روش های افزایش سابسکرایب یوتیوب چیست ؟

افرادی که معمولا حساب کاربری ایجاد کرده و وارد شبکه های مختلف میشوند به دو دسته کلی تقسیم بندی میشوند : افراد معمولی و کاربران که به دنبال بیزنس هستند .

 

دسته اول به هدف های مختلفی وارد شبکه های مختلف همچون یوتیوب میشوند در اکثر اوقات افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود و مشاهده محتواهای جدید ، دنبال کردن افراد مورد علاقه ، آموزش و… وارد میشوند و می توانند بسته به نوع و انتخاب خود کانال های گوناگونی را سابسکرایب کنند .

 

دسته دوم که متخص ۳۰ الی ۴۰ درصد افراد می باشد با هدف کسب درآمد و ایجاد کانال وارد یوتیوب می شوند ، این دسته باید به کمک روش های متنوع به دنبال بالا بردن تعداد افراد یوتیوب خود باشند و به قولی تعداد سابسکرایب های خود را افزایش دهند ، افزایش تعداد سابسکرایب ها فرایند دشواری می باشد و نیاز به مدت زمان زیادی دارند ، اما می توان با به کار گیری برخی از روش های رایج بر میزان سرعت افزایش تعداد سابسکرایب ها افزوده و سریع به اهداف خود رسید در این باره تعدادی روش به شما معرفی خواهیم کرد تا با کمک آنها تعداد سابسکرایب های خود را بیشتر کنید .

 

روش های افزایش سابسکرایب یوتیوب

 

تولید محتوای اصولی

مهم ترین گام برای معروفیت و شناخته شدن در کوتاه ترین زمان ممکن محتوا می باشد ، تولید محتوا مهم ترین اصل پیشرفت تلقی می شود اگر به کانال های بزرگ سر بزنید خواهید دید که رکن اصلی دیده شدن آنها تولید محتوای جالب و تاثیر گذار می باشد ، این افراد با تولید محتوایی که کاربر را تحت تاثیر بگذارند توانسته اند تعداد سابسکرایب های خود را بیشتر کنند ، پس حتما در قدم اول تولید محتوای مناسبی انجام دهید ، برای تولید ویدیو های مناسب باید به نکات مهمی که در این باره وجود دارد توجه کنید و با رعایت آنها تعداد ساب های خود را بیشتر کنید .

 

موضوعی که قصد دارید درباره آن تولید محتوا انجام دهید را مشخص کنید ، تا نکات اساسی که به آن مربوط است مشخص کرده و نکات حاشیه ای را دسته بندی کنید .

 

در این دسته بندی موضوع هایی که می تواند تاثیر گذاری بالاتری داشته باشد را مشخص کنید ، و سعی کنید داده های بیشتری در این باره کسب کنید .

 

یک برند مشخص بسازید و سعی کنید این برند خاص بوده و کمتر کسی اسم آن را شنیده باشد سپس لوگوی مناسبی تولید کنید و تا پایان کلیپ در تصویر قرار دهید .

 

سعی کنید موضوع مناسب همراه با کلمه های تاثیر گذار و جلب کنده برای عناوین استفاده کنید .

 

سعی کنید برای افزایش زمان ویدیو موضوع را کش ندهید اطلاعات مورد نیاز کاربر را در اختیارش قرار دهید .

 

بیشتر از ایده های نوین و خود ساخته کمک بگیرید و در کنار آن برای الگو گرفتن از روند کار می توانید از موضوع های متشابه کمک بگیرید اما استفاده بیش از اندازه از این مورد ممکن است سبب خستگی کاربر و دلزدگی بشود .

 

برای محتوای خود از هشتگ های مهم و پر بازید استفاده کنید .

 

همچنین از افراد و کاربرانی که محتوا را می بینند بخواهید تا شما را سابسکرایب کنند .

 

شما با رعایت نکات مهم در تولید محتوا می توانید تا اندازه زیادی رشد کنید .

 

انتخاب موضوع مناسب 

انتخاب موضوع مناسب برای فعالیت در یوتیوب و ایجاد چنل‌ها یکی دیگر از موارد اساسی برای افزایش سابسکرایب‌ها محسوب می‌شود ، شما باید قبل از فعالیت در یوتیوب ابتدا موضوع و عنوان مناسب برای فعالیت خود را انتخاب بکنید و سپس در این زمینه تولید محتوا انجام دهید .

 

حتماً به این نکته توجه کنید که موضوع انتخابی شما باید بر اساس استعداد و توانایی‌های شما باشد تا بتوانید در مدت زمان بسیار طولانی محتواهای جدیدتر با ایده نوین ارائه دهید سعی کنید در انتخاب موضوع خود چند عناوین اصلی را در نظر بگیرید و طرح موضوعات حاشیه‌ای بپرهیزید تا زمانی که کاربران جدید وارد چنل شما می‌شوند موضوع اصلی کانال دست آنها بیاید .

 

داشتن اطلاعات درباره الگوریتم یوتیوب و چگونگی کارکرد آن 

مسلما هر چه اطلاعات بیشتری درباره نحوه کارکرد یک برنامه داشته باشید و زبان آن و همچنین قاعده و اصول آن را بلد باشید به سرعت می توانید رشد کنید ، یکی از مواردی که دانستن آن کمک شایانی در افزایش سابسکرایب های یوتیوب به شما خواهد کرد شناختن الگوریتم آن است .

 

در قدم اول باید بدانید که یوتیوب و الگوریتم آن برای کاربران خود اهمیت زیادی قائل است در نتیجه باید در مسیر رضایت کاربر قدم بردارید ، و محتوای اصولی مورد پسند آنها را تولید کنید ، در واقع هدف اصلی یوتیوب این است که کاربران مدت زمان زیادی را در این برنامه باشند تا به این ترتیب بتواند بر درآمد خود و نمایش طولانی مدت تبلیغات ادامه دهد پس شما باید محتوای مناسب را هدف خود قرار دهید ‌.

 

یکی از الگوریتم‌های مهم یوتیوب که به کمک آن می‌توان رغبت و علاقه کاربران خود را تشخیص دهد این است که نظرسنجی‌های مختلفی را برگزار می‌کند تا بداند آیا کاربر به این محتوا علاقمند است یا خیر اگر شما در پاسخدهی به این سوالات از کلمه نه و یا not استفاده کنید در این صورت در تبلیغات بعدی این گزینه برای شما نمایش داده نخواهد شد .

 

یکی از الگوریتم‌های مهم یوتیوب که برای اکثر شبکه‌های مجازی مهم می‌باشد تعداد بازپخش کلیپ و یا محتوا می‌باشد به عبارتی اگر افراد و مدیران چنل‌ها از طریق تولید محتوا و با کمک گرفتن از تایتل‌های مناسب بتوانند بیشترین کلیک را دریافت بکنند در این صورت یوتیوب به آنها اجازه پیشرفت بیشتری خواهد داد .

 

ایجاد لیست پخش

روش دیگر برای افزایش تعداد سابسکرایب‌ های چنل تولید پلی لیست می‌باشد استفاده کردن از لیست پخش و دسته‌بندی محتواها سبب دسترسی راحت‌تر کاربر به کلیپ‌های چنل می‌شود ، ایجاد پلی لیست برای پخش محتواها و دسته‌بندی آنها سبب می‌شود که محتواها شکلی بهینه به خود بگیرند .

 

برای بهینه سازی بیشتر محتواهای خود می‌توانید از کپشن‌های مناسب یا همان دیسکریپشن‌ها کمک بگیرید در کنار آن از تگ‌ها و کپشن‌ها نیز کمک بگیرید تا کاربران به راحتی بتوانند محتوای شما را پیدا کرده و تماشا کنند ؛ برای بهینه سازی بیشتر محتواهای خود می‌توانید از کپشن‌های مناسب یا همان دیسکریپشن‌ها کمک بگیرید در کنار آن از تگ‌ها و کپشن‌ها نیز کمک بگیرید تا کاربران به راحتی بتوانند محتوای شما را پیدا کرده و تماشا کنند.

 

خرید سابسکرایب یوتیوب

 

خرید سابسکرایب یوتیوب 

 

یکی دیگر از راه‌های ساده اما تاثیرگذار برای افزایش تعداد ساب‌های یوتیوب و چنل خرید سابسکرایب یوتیوب می‌باشد ، این روش به دلیل مزایای فراوانی که دارد امروزه بسیار رایج شده و تمامی افراد از جمله اشخاص معروف اینفلوئنسرها از آن استفاده می‌کنند .

 

برای اینکه بتوانید تعداد سابسکرایب های چنل خود را از طریق خرید آن افزایش بدهید باید ثبت سفارش انجام دهید سپس تعداد سابسکرایب‌های مورد نظر خود را انتخاب بکنید بعد از ثبت سفارش تعداد سابسکرایب‌های شما به تعداد مورد نظر وارد چنل میشوند و سپس کاربران چنل بیشتر از قبل میشوند .

 

با ورود سابسکرایب‌های جدید به چنل شما تعداد ویو محتواها و کلیپ‌های تولید شده افزایش پیدا می‌کند و به دلیل اینکه این افراد محتوای شما را تماشا می‌کنند در ادامه میزان واچ تایم ویدیوها بسیار بالاتر خواهد رفت همچنین اگر محتوای شما اصولی و مورد پسند کاربر واقع گردد در ادامه تعداد لایک‌های شما بیشتر از قبل می‌شود و همچنین می‌توانید میزان شیر و اشتراک گذاری بالاتری را به دست آورید ، و در نهایت افزایش تمامی تعامل‌های چنل سبب می‌شود که یوتیوب محتوای شما را اصولی و ارزشمند تشخیص داده و وارد فضای اشتراکی بکند تا در ادامه به صورت ارگانیک سابسکرایب‌های جذب کنید .

 

نتیجه گیری

امروزه شبکه‌های زیادی وارد عرصه شده اند و زندگی بسیاری از مردم را درگیر خود کرده اند یوتیوب یکی از این شبکه‌های بزرگ در سطح جهانی محسوب می‌شود امروزه بسیاری از افراد به کمک یوتیوب به درآمدهای بسیار زیادی رسیده‌اند اگر شما نیز به دنبال کسب درآمد از طریق یوتیوب هستید باید گام به گام با تولید محتوای اصولی و ایجاد چنل و تلاش و همچنین داشتید .