وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

سریع‌ترین روش ساخت فروشگاه اینترنتی، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی در 10 دقیقه

سریع‌ترین روش ساخت فروشگاه اینترنتی، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی در 10 دقیقه

سریع‌ترین روش ساخت فروشگاه اینترنتی، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی در 10 دقیقه

 

مطمئنیم شما هم تا به حال به این موضوع توجه کرده‌اید که شکل فروش به صورت کلی در حال تغییر است. امروزه فرقی ندارد که می‌خواهیم یک وسیله برقی بزرگ سفارش بدهیم یا این که به کمی تخمه برای تماشای فیلم و سریال احتیاج دارید!

 

در هر صورت همه چیز را می‌توان به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل یا محل کار تحویل گرفت.

 

سریع‌ترین روش ساخت فروشگاه اینترنتی، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی در 10 دقیقه

 

خیلی عاقلانه و منطقی است که شما هم به عنوان صاحب یک کسب وکار، به فکر داشتن فروشگاه اینترنتی خودتان باشید.

 

وقتی می‌توانید به میزان درآمد و موفقیت‌تان اضافه کنید، چرا این کار را نکنید؟

 

ساخت فروشگاه اینترنتی در کوتاه‌ترین زمان

در مکالمات دوستانه‌ای که با افراد مختلف داریم، متوجه شدیم که یکی از دلایل مهم برای اینکه تا به حال برای ساخت فروشگاه اینترنتی اقدام نکرده‌اند، طولانی بودن پروسه آن است.

 

اما می‌دانید که لزوما همیشه هم داشتن یک سایت زمان زیادی از شما نمی‌گیرد؟ اگر الان ما به شما بگوییم راهی برایتان داریم که با پرداخت هزینه ارزان و منصفانه و در کمتر از ده دقیقه زمان، فروشگاه‌تان را به شما تحویل می‌دهیم باور می‌کنید؟ باور کنید و ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

فروشگاه اینترنتی در کمتر از ده دقیقه

حتما شنیده‌اید که بسیاری از مواقع برای این که طراحی سایت‌تان کامل شود باید یک ماه و یا حتی بیش از آن صبر کنید. می‌دانید دلیل این که بسیاری از مجموعه‌ها سایت‌تان را تا این حد دیر به شما تحویل می‌دهند، چیست؟

 

فروشگاه اینترنتی در کمتر از ده دقیقه

 

بسیاری اوقات طراحی و پیاده‌سازی یک سایت اینترنتی کامل با امکاناتی که لازم دارید، بسیار سخت و زمان‌بر است. ابتدا باید طرح کلی سایت شما مشخص شود و بعد از طریق کدنویسی‌های پیچیده و طولانی، یک سایت را برای شما ایجاد کنند.

 

ما در پرتال همه این موارد را حل کرده‌ایم تا فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای شما خیلی زود در دسترس‌تان باشد.

 

نحوه طراحی سایت با پرتال

می‌دانیم که احتمالا الان با خودتان می‌گویید:” چقدرخوب، حالا چه کاری باید انجام بدهم؟”

 

برای این که سایت‌تان را با پرتال طراحی کنید، کافی است وارد وب سایت ما شوید و ابتدا در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت خیلی ساده است و فقط باید مشخصات خودتان را وارد کنید.

 

کار دیگری که باید انجام دهید این است که ظاهر وب سایتتان را که ما به آن قالب می‌گوییم انتخاب کنید. دوست دارید سایت‌تان از نظر ظاهری، چینش، رنگ و غیره طبق سلیقه خودتان باشد؟ خب ما این امکان را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

 

چرا طراحی سایت با پرتال تا این حد سریع است؟

توجه شما را دوباره به آن قسمت از متن جلب می‌کنیم که در مورد دلایل طولانی بودن روند طراحی سایت توضیح دادیم. ما قبل از این که شما سفارش طراحی سایت‌تان را بدهید سایت شما را آماده کرده‌ایم.

 

با خودتان می‌گویید چطوری؟ تیم حرفه‌ای و متخصص ما پایه و اساس سایت‌ها را آماده می‌کنند و تمام کدنویسی‌های پیچیده‌ای که لازم است را قبلا انجام داده‌اند.

 

پس از آن شما وقتی که سفارش ساخت سایت می‌دهید، تنها ظاهر آن را انتخاب می‌کنید. بنابراین وقتی تصمیم می‌گیرید مسیر موفقیت‌تان در فروش اینترنتی را با ما پیش ببرید، احتیاج به زمان زیادی ندارید زیرا بخش حرفه‌ای و تخصصی کارها قبلا انجام شده است.

 

علاوه بر این، ما می‌دانیم که دوست دارید هرچه سریع‌تر به فروش برسید و از سایتتان درآمد داشته باشید. بنابراین سعی کرده‌ایم آن مرحله از موفقیت‌تان که دست ماست را به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم تا شما متضرر نشوید.

 

البته این موضوع که دوست داریم شما انتظار نکشید و خیلی سریع برنامه‌هایتان را پیش ببرید هم در این جا دخیل است.

 

دنیای وسیعی به نام فروش اینترنتی

 

دنیای وسیعی به نام فروش اینترنتی

هر روز بیشتر از قبل برای تمامی صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک مشخص می‌شود که راه اندازی سایت یک الزام است و نه یک انتخاب. تصور کنید فروشگاه “الف” در یکی از خیابان‌های شهر فعال است و همه افرادی که از این محدوده عبور می‌کنند می‌توانند تبدیل به مشتریان آن شوند.

 

این در حالی است که فروشگاه “ب” در فضای اینترنت فعالیت می‌کند و از طریق فروش اینترنتی نه تنها در تمامی شهرهای کشور بلکه می‌تواند در خارج از کشور هم مشتری داشته باشد.

 

این موضوع مستقیما به پتانسیل‌های بالای فروش اینترنتی اشاره دارد. در این فضا قابلیت ورود به دنیایی بزرگ از تبلیغات و مارکتینگ را دارید که در فضای سنتی قابل انجام نیست.

 

از طرفی کاملا قابل درک است که نخواهید هزینه‌های اضافه و بالایی بابت طراحی سایت بپردازید یا این که مدت زمان زیادی برای انجام این کار وقت بگذارید. اگر همچنان سوال یا ابهامی دارید، با شماره 02191003383 داخلی 2 تماس بگیرید یا به سایت Portal.ir مراجعه کنید.