وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

سکته و مرگ دختر مدلینگ زیبا در فشن شو (عکس)

سکته و مرگ دختر مدلینگ زیبا در فشن شو (عکس)

سکته و مرگ دختر مدلینگ زیبا در فشن شو

به گزارش ایران ناز فشار کار مداوم بر روی دختر زیبای مدلینگ روس باعث سکته مغزی و مرگ او در حین اجرای فشن شو شد . این مدلینگ جذاب در حین انجام کار در یکی از بزرگترین فشن شوها بخاطر بیداری و کار مداوم دچار مرگ مغزی شد

 

سکته مغزي و مرگ دختر مدلينگ در يکي از بزرگترني فشن شوهاي فصل خبر جنجالي بود که مسئولان برگزاري مراسم را به دردسر انداخت.

 

سکته و مرگ دختر مدلینگ زیبا در فشن شو (عکس)

 

کار زياد و مداوم براي مدلينگ کم سن و سال روسي غيرقابل تحمل بود در حدي که او دچار سکته مغزي و سپس مرگ مغزي شد.

 

سکته و مرگ دختر مدلینگ زیبا در فشن شو (عکس)

 

عکس دختر نوجوان مدلينگ روسي که در جريان فشن شو دچار سکته و مرگ مغزي شد

 

12 ساعت فشن شوي مداوم موجب مرگ دختر مدلينگ شد.به گزارش th sun “ولاندا دزوبا” دختر نوجوان مدلينگ روسي که با گروهي براي اجراي فشن شوي مهم به شانگهاي چين رفته بودند نتوانست فشار بالاي کار را تحمل کند و دچار حادثه شد ، اين دختر 14 ساله بعد از 12 ساعت اجرا در فشن شوي بي وقفه سکته مغزي کرد و جان خود را از دست داد.

 

کار مداوم و فشار و استرسي که حين اجراي فشن شوي بزرگ در يکي از شهرهاي چين به اين مدلينگ نوجوان وارد شده بود موجب شد تا مغز او دچار سکته و بلافاصله مرگ شود ، اين گزارشي بود که پزشک معالج او ارائه کرده است.

 

“ولاندا” بعد از سکته مغزي به بيمارستان منتقل شد اما پزشک تشخيص داد که او بلافاصله بعد از سکته دچار مرگ مغزي شده و به کما رفته است ، اين دختر هرگز شانس بيدار شدن از کما را نداشت و جان خود را از دست داد.مرگ ردناک اين دختر نوجوان حالا حواشي بسياري را به دنبال داشته است ، مادر او گفته که دخترش مدام با او تماس مي گرفت و مي کفت که بسيار خسته است و دوست دارد کمي بخوابد اما اين اجازه به او داده نمي شود.مسئولان مسکو نيز به طور جدي اين مسئله را پيگيري مي کنند و از مسئول اين فشن شو خواستند تا توضيحات خود را به سرعت ارائه دهد.