اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیدا شدن سگی عجیب با صورتی شبیه به انسان +تصاویر

پیدا شدن سگی عجیب با صورتی شبیه به انسان +تصاویر

پیدا شدن سگی عجیب با صورتی شبیه به انسان

 

به گزارش ایران ناز یک سگ عجیب که چهره ای شبیه انسان دارد تعجب و شگفتی بسیاری را برانگیخته است . این سگ عجیب صورتی شبیه به آدمیزاد دارد و باعث شده کودکان از چهره وی بترسند . این سگ در آمریکا پیدا شده است به گزارش ایران ناز «سگی با صورت انسان»؛ این تیتری بود که روی برخی از مجلات آمریکایی نقش بسته است. این خبر درباره پیدا شدن یک سگ با چهره ای خاص و عجیب توسط مؤسسه حمایت و نگهداری از حیوانات گمشده بود. کارکنان این مؤسسه با نام «هوموارد باوند» با پیدا کردن سگ شگفت انگیز، نام «تونیک» را بر روی او گذاشتند.
تونیک چهره ای کاملا شبیه انسان ندارد، اما چیزی که درباره او تعجب برانگیز می باشد، خطوط و حالات چهره اوست که به راحتی می توان غم، نگرانی و خوشحالی را از آن حدس زد. این سگ عجیب آمیزه ای از دو نژاد «شیتزو» و «پودل» می باشد.

 

پیدا شدن سگی عجیب با صورتی شبیه به انسان +تصاویر

پرسشی که علاقه مندان به این سگ می پرسند، این می باشد که عاقبت او چه خواهد شد؟! آیا او همچنان برای بهبود در مرکز بازپروری و نگهداری حیوانات باقی خواهد ماند یا او را به خانواده ای خواهند فروخت؟
تونیک منزوی و غیر اجتماعی می باشد و علاقه ای به حضور در جمع ندارد، به طوری که به نظر می رسد او درباره چهره خاص و عجیبش به نوعی آگاهی دارد.

پیدا شدن سگی عجیب با صورتی شبیه به انسان +تصاویر

 

مسئولان مرکز نگهداری حیوانات گفته اند، سگ را فقط به خانواده ای خواهند سپرد که فرزندی نداشته باشند زیرا چهره سگ احتمال دارد باعث ترس و وحشت کودکان شود.

 

مطالب مرتبط:

 

کشف یک سنگ شبیه انسان در مازندران (عکس)

 

کاشت گلابی های جالب شبیه انسان در چین (عکس)