اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس

مجموعه : سبک زندگی
سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس

سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس

 

اگر شما نیز جزو کسانی هستید که میخواهید رابطه ای سالم و دوستانه با مادر شوهرتان داشته باشید و او را جذب خود کنید با ما در این مطلب از ایران ناز همراه باشید تا با سیاستهایی که باعث جذب مادر شوهرتان میشود آشنا شوید .برای برقراری درست و صحیح با مادر شوهرتان باید مثل یک زن با تدبیر و آگاه رفتار کنید ما در این مطلب راههای جذب مادرشوهر را برایتان به اشتراک گذاشته ایم.

 

چشم پوشیدن هایی که ارامش روحی می آورد

 

با تمام مراقبت هایی که در جهت دلبری کردن از خانواده همسر به وجود می آوریم، باز هم شرایطی پیش می آید که ما در آن شرایط دچار مشکل می شویم. در این شرایط نخست بهتر است مسأله را به روشنی برای خویش باز کنیم. به صورت کاملاً منطقی ببینیم که مشکل اصلی من با آنها در چیست.

 

سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس

 

آنگاه به جای این که مشکل را تنها از زاویه دید خود ببینیم از نگاه مادرشوهر یا خواهرشوهر به آن بیندیشیم. هم اکنون مسئله را مجدد بررسی می کنیم. ببینیم مسأله چه قدر برایمان مهم است.

 

گاهی وقت ها احتیاج است از بعضی مشکلات و ناراحتی های عبور کرد. چشم پوشی از خطاهای دیگران، ارامش روحی و ذهنی زيادي را برای ما به ارمغان می آورد. ولی چنانچه مشکل را واقعا جدّي تلقی می کنید بهتر است آنرا با همسرتان در میان گذاشته و راهکار های مختلفی را برای برطرف کردن آن در نظر بگیرید.

 

سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس

 

با مادر شوهر ارتباطی سرشار از احترام برقرار کنید

 

هر چند بسياري از مادر ها به دخترانشان اموزش می‌دهند که« مادر شوهر هم مانند مادر است»، با کمال احترام من نمی توانم این مسئله را بپذیرم.بنابراین به مراجعینم توصیه می کنم هیچگاه از خاطر نبرند که باید به مادر شوهر بیش از مادر خویش احترام بگذارند.

 

ممکن است شما یک روز خسته و کسل باشید، چنانچه در چنین حالتی به خانه ی مادر خویش بروید، احتمالاً دراز بکشید یا حتی بخوابید، ولی فکر کنید همین رفتار را در خانه ی مادر شوهر داشته باشید. موجی از مشکلات به وجود خواهد آمد.بهتر است حریم ها را حفظ کنید و بیش از صمیمت به احترام در رابطه اهمیت دهید

 

متعهد و مسئوليت پذير باشید

 

فکر کنید زمانی که مادر خودتان مریض است، چه قدر برای دلجويي از او وقت می گذارید. برای خانواده شوهرتان و به خصوص مادرش هم چنین باشید و عروس خوب و دوست داشتنی باشید. البته در حدی که بعداز ازدواج تعهد شما نسبت به خانواده خودتان کم تر شده، اعتدال را رعایت کنید. یادتان نرود که مادر شوهرتان، عزیزترین فرد زندگی شما یعنی همسرتان را با خون دل پرورش داده است.

 

سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس

 

قضاوت نکردن از قبل

 

متأسفانه در بسياري از خانواده ها، تصویرهای ذهنی، بحث ها و صحبت های اشتباه در خصوص خانواده همسر به ویژه مادرشوهر وجود دارد که از همان کودکی در ذهن دختر و پسرها حک می شود.

 

این تصورات اشتباه از قبل سبب می شود که پیش از آغاز زندگی مشترک، در خصوص مادرشوهر و خواهرشوهر، قضاوت شتابزده ای صورت گیرد و نتیجه چنين تصوراتی جز فضای کینه و کدورت بین عروس و خانواده شوهر نخواهد بود.

 

افکار ناکارآمد را دور بریزید

 

با در نظر گرفتن سه عنصر صمیمیت، دوست داشتن و تعهد، یک ارتباط خوب با مادرشوهرتان برنامه ریزی کنید. فکرهای بد، قدرت تشخیص درست را از شما می گیرد و تصمیم گیری برایتان سخت می شود.

 

ارتباط صمیمانه داشته باشید

 

سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس

 

چنانچه خانواده همسرتان به خصوص مادرش این اطمینان را داشته باشد که پسرشان با خانواده ای محترم و صمیمی وصلت کرده است ، پیوندهای عاطفی و محبّت در آنان تقویت می شود. ولی چنانچه شما از ابراز محبّت کناره گیری کنید، حس صمیمیت بین شما مخدوش می شود.

 

بیان خواسته ها به صورت غیرمستقیم

 

قرار نیست با خانواده ها مقابله کنید. پس اگر صحبتی دارید با محبّت تمام آنرا به همسرتان بگویید و اجازه بدهید وی مشکل را حل کند. در برخی موارد هم باید سکوت کنید؛ به عنوان مثال هنگامی که اختلافی بین اعضای خانواده همسرتان رخ داده است.

 

راه های دلبری از مادر شوهر

 

جملاتی که هیچوقت نباید به مادرشوهر گفت

 

– هر وقت خواستید بیایید قدمتون رو چشم ماست. همیشه رو کمک ما حساب کنید.

 

– من نظر شما را نخواستم.

 

– چرا به پسرت یاد ندادی…

 

– من خانواده خودم راحت ترم.

 

– امیدوارم کمد لباس هایتان به من برسد.

 

– ما خيلي سرمان شلوغ است و وقتی برای دیدن شما نداریم.

 

– می شود بجای من با دخترت صحبت کنی؟

 

– فکر نکنید همیشه میتوانید بچه ها را ببینید.

 

سیاست های جذب مادر شوهر توسط عروس