وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

شخصیت شناسی جالب و دقیق از روی طعم آدامس مورد علاقه

شخصیت شناسی جالب و دقیق از روی طعم آدامس مورد علاقه

شخصیت شناسی جالب و دقیق از روی طعم آدامس مورد علاقه

 

شما می‌توانید با پیدا کردن طعم آدامسی که طرف مقابلتان مصرف می‌کند، شخصیت شناسی او را بهتر دریابید.

 

همیشه هم قرار نیست با دوستان و آدم‌های توی زندگی تان بچرخید و وقت بگذرانید تا آن‌ها را بشناسید.

 

بعضی وقت‌ها راه‌هایی هست که می‌توان با آن‌ها میانبر زد و کسی را که برایتان اهمیت دارد، بهتر شناخت. نه، اشتباه نکنید، منظورمان کتاب «دوستان صمیمی ات را قورت بده…» یا گرفتن فال تاروت و قهوه نیست.

 

شما می‌توانید با پیدا کردن طعم آدامسی که طرف مقابل تان مصرف می‌کند، شخصیت او را بهتر بشناسید.

 

آدامس‌های موزی:

شخصیت افرادی که آدامس‌های موزی را ترجیح می‌دهند معمولا با نوآوری و خلاقیت همراه است بنابراین همواره سرشار از ایده‌های خلاق و مثبت و سازنده اند.

آن‌ها به دنبال شکار مجوز‌های جدید برای ارائه‌ی برنامه‌های جدید در حوزه‌های مختلف کاری و زندگی خود هستند.

 

آدامس‌های دارچینی:

افرادی که عاشق آدامس‌های دارچینی و یا حتی خمیردندان‌های با طعم دارچین هستند افرادی احساساتی و رمانتیک بوده و همیشه احساس نزدیکی بیشتری با افراد به ویژه همسرشان دارند آن‌ها شادی و نشاط و دوست داشتن را به دیگران منتقل کرده.

 

آدامس‌های سفید کننده‌ی دندان:

جویدن آدامس‌های با طعم تند که در واقع خاصیت سفید کننندگی دندان‌ها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی می‌بخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند.

اگر شما عاشق چنین طعم‌هایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال می‌سازد.

 

آدامس نعنایی:

آدامس‌های نعنایی خنک کننده است شما با خوردن این آدامس احساس می‌کنید سرشار از انرژی شده و می‌توانید کار خود را در مدت زمان کمتری انجام دهید.

بالاترین هدفتان در زندگی جلو راندن خانواده با انجام به موقع کار‌ها و روحیه بخشیدن به آن‌ها در مواقع ضروری است شما احساس برتری و اعتماد به نفس عجیبی دارید.

 

آدامس‌های توت فرنگی:

افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیز‌های جدیدند امتحان کردن چیز‌های جدید می‌تواند روحیه‌ی شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.

 

آدامس‌های پرتقالی:

افرادی به شدت اجتماعی و عاشق طبیعت هستند شخصیت شاد و اجتماعی آن‌ها باعث می‌شود مردم فکر کنند سالهاست آن‌ها را می‌شناسند در خانه‌ی شما همیشه به روی دیگران باز است و دوستان روی سخنان و کمک‌های فکری شما حساب می‌کنند.