اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

شیوع وحشتناک ویروس جدید در آستانه سال 2021

شیوع وحشتناک ویروس جدید در آستانه سال 2021

شیوع وحشتناک ویروس جدید در آستانه سال 2021

 

به گزارش ایران ناز در شرایطی که جهان هنوز درگیر پاندمی ویروس کروناست , خبر میرسد ویروس ناشناخته و خطرناکی در هند شیوع پیدا کرده است ! بعد از زمان انتشار و همه گیری ویروس کرونا این دومین بار است که کشور هند درگیر یک بیماری ناشناخته است.

 

گزارش ها حاکی از آن است که کشور هند برای دومین بار در امسال درگیر یک بیماری ناشناخته شده و این بیماری تا کنون توانسته است در یک روز ۱۴۰ نفر را به کام مرگ بکشاند. هند در حالی نگران این بیماری ناشناخته است که مثل بسیاری از کشور‌ها با مشکل شیوع ویروس کرونا هم دست به گریبان است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

شیوع وحشتناک ویروس جدید در آستانه سال 2021

 

نوعی بیماری ناشناخته در هند ده‌ ها نفر را روانه بیمارستان کرد.مقامات بهداشتیِ هند در حال بررسی روی علت بروز نوعی بیماری ناشناخته هستند که طی روز های اخیر ده ‌ها نفر را در این کشور روانه بیمارستان ‌ها کرده‌ است. گفته می شود این بیماری ناشناخته جان ۱۴۰ نفر را گرفته است.

 

مواردی از ابتلا به این بیماری ناشناخته در شهر «ایلورو» در ایالت «آندراپرادش» مشاهده شده و به گفته پزشکان با علائم مختلفی از جمله تهوع و غش همراه است. در پی بروز این بیماری ناشناخته مسئولان بیمارستان دولتی ایلورو، چندین تخت را برای بیماران احتمالی بعدی خالی کرده ‌اند.

 

رسانه ‌های محلی اعلام کردند از مبتلایان به این بیماری جدید، آزمایش کرونا گرفته‌ شده و نتیجه آن منفی بوده است. یک مقام بهداشتی در بیمارستان دولتی ایلورو گفته که بیماران به خصوص کودکان ناگهان دچار حالت تهوع و سوزش چشم ‌ها می ‌شوند. همچنین برخی از آنان غش کرده و چند بار دچار تشنج می‌ شوند. به گزارش شبکه خبری بی بی سی، بسیاری از این بیماران که روانه بیمارستان می ‌شوند خیلی زود بهبود پیدا کرده و مرخص می ‌شوند.

 

روزنامه “هندو” نیز در تازه ‌ترین گزارش خود از مرگ یک تن و بستری شدن بیش از ۳۱۵ نفر از جمله چندین زن و کودک ظرف دو روز اخیر و به دنبال مشاهده این بیماری ناشناخته خبر داده است. مقام ‌های هند می ‌گویند که در حال تحقیق درباره مرگ مرموز ۱۴۰ نفری هستند که در دو روز گذشته به بیمارستان‌ های این کشور مراجعه کرده ‌اند.

 

شیوع وحشتناک ویروس جدید در آستانه سال 2021