اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

 

به گزارش ایران ناز ازدواج و طلاق بازیگران و ستاره های مشهور همیشه از طرف طرفداران آنها مورد پستاره ها مورد پیگیری قرار گرفته است. یگیری بوده است . این طلاقها که متاسفانه در بین ستاره های هالیوود کم هم نیست ، با هزینه عای هنگفتی صورت پذیرفته است . به گزارش ایران ناز در هنگام طلاق خسارت های ناشی از مراسم ازدواج ، هزینه و نفقه نگهداری از فرزند و نیز قانون تقسیم بر دو قسمت اموالی که زوجین بعد از ازدواج به دست آورده اند سبب شده ستاره های مشهور هزینه های بالایی برای طلاق بپردازند.

 

  بعد از طلاق نه تنها فشارهاي ناشي از جدايي را تحمل مي کنند بلکه مجبورند که بخشي از سرمايه خود را فداي فردي کنند که هيچ تمايلي به ديدن دوباره اش ندارند. ستاره هايي که نام شان را در اينجا آورده ايم، افرادي هستند که بخش عظيمي از سرمايه خود هنگام طلاق بر باد دادند.

به گزارش ایران ناز  چه کسي مي گويد، بهاي آزادي ارزان است؟ فرقي نمي کند که در چه شرايطي باشيد، طلاق هميشه سخت و استرس زا است.شايد فکر کنيد که اين اتفاق براي ستاره ها که دوروبرشان شلوغ است و پول پارو مي کنند، آسان تر باشد اما اشتباه کرده ايد، آنها هم به نوبه خودشان سختي هاي زيادي را متحمل مي شوند.

 

ستاره ها نه تنها فشارهاي ناشي از جدايي را تحمل مي کنند بلکه مجبورند که بخشي از سرمايه خود را فداي فردي کنند که هيچ تمايلي به ديدن دوباره اش ندارند. ستاره هايي که نام شان را در اينجا آورده ايم، افرادي هستند که بخش عظيمي از سرمايه خود هنگام طلاق بر باد دادند.

 

بريتني اسپيرز- 1ميليون+ 20 هزار دلار در ماه

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

طرفداران بريتني اسپيرز به خوبي مي دانند که کوين فردرلين چيزي جز دردسر براي اين ستاره پاپ نداشت. او علاه بر دردسر، بخشي از سرمايه برينتي را نيز بر باد داد. در واقع، بريتني هنگام جدايي از او مجبور شد که يک ميليون دلار به او پرداخت کند، علاوه بر آن، او ماهانه 20 هزار دلار نيز بابت نگهداري فرزاندانش به حساب همسر قبلي اش رواريز مي کرد.

 

ويز خليفا- 1 ميليون دلار+ 15 هزار دلار در ماه

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

ويز خليفا، پس از جدايي از همسرش، مجبور شد که يک ميليون دلار به علاوه ماهانه 14800 دلار براي نگهداري فرزاندانش، به امبر رز پرداخت کند. او همچنين تعدادي از خانه ه و ماشين هايش را نيز فروخت تا بتواند از پس قسط هايش برآيد.

 

ناز- 350 هزار دلار+ 51 هزار دلار

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

 

جدايي ناز از کليس يکي از پر هزينه ترين طلاق هاي تاريخ موسيقي بوده است. در زمان بارداري کليس بود که آن دو ناگهان تصميم به جدايي گرفتند. اما اين جدايي براي ناز بسيار گران تمام شد زيرا که او مجبور شد در سال 2010، 350 هزار دلار به همسرش بپردازد. او حتي ماهيايه 52 هزار دلار (600000 دلار در سال) نيز به او پرداخت مي کرد. کليس در مورد اين اتفاق مي گويد: «پول براي من هيچ اهميتي ندارد.

 

من تنها مي خواستم که او را اذيت کنم، درست مانند کاري که او با من کرد.» ناز نيز در مصاحبه اي اعلام کرد: «من قلبم، پولم و همه زندگي را براي فردي که به او علاقه دارم، فدا مي کنم. پول براي من، در مقابل عشق، کوچک ترين اهميتي ندارد.»

 

جنت جکسون- 10 ميليون دلار

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

شايد فکر کنيد که اين آقايان هستند که هزينه زيادي را براي طلاق متحمل مي شوند، ولي گاهي اين اتفاق برعکس رخ مي دهد. به عنوان مثال جنت جکسون که به طور پنهاني در سال 1991 با رنه الزوندو ازدواج کرد و در سال 1999 از او طلاق گرفت، يکي از آنهاست. او بابت اين جدايي مجبور به پرداخت 10 ميليون دلار شد.

 

جنيفر لوپز- 10 ميليون دلار

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

متاسفانه همه ما مي دانستيم که ازدواج جنيفر لوپز با کريس جود خيلي به طول نمي انجامد. آن کمتر از دو سال با يکديگر زندگي کردند. اما گويا ارزش آنها بيش از آنچه فکرش را بکنند، بود. پس از جدايي، جنيفر مجبور شد که مبلغ 10 ميليون دلار به جود پرداخت کند، يعني 40000 دلار براي هر روز از زندگي مشترکشان. اين طور به نظر مي رسيد که اين مبلغ خيلي به دل جود ننشست زيرا که او در خواست پول بيشتري کرد تا رازهاي زندگي مشترک اش با اين ستاره هاليوودي را فاش نکند.

 

هريسون فورد- 85 ميليون دلار

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

 

هريسون فورد و مليسا متيسن ثابت کرده بودند که ستاره هاي هاليوود مي توانند يک زندگي شاد و بادوام داشته باشند اما اين باور خيلي به طول نيانجاميد. پس از 21 سال زندگي مشترک، اين زوج از هم جدا شدند که بهاي آن 85 ميليون دلار بود. مطمينا هريسون فورد از پرداخت اين مبلغ خوشحال نبوده است.

 

پل مک‌کارتني- 48.6 ميليون دلار+ 70 هزار دلار در سال

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

 

جدايي پر سر و صداي پل مک‌کارتني و هيتر ميلز در نهايت به نفع هيتر ميلز تمام شد زيرا که او 48.6 دلار دريافت کرد. پل مک‌کارتني همچنين سالانه 70000 ميليون دلار براي نگهداري بچه ها به او مي پرداخت.

 

مدونا-85 ميليون دلار

 

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

 

تعجبي ندارد که همسر مدونا، پس از طلاق اش از او طلب پولي کلان کند. از ازدواج 7 ساله با مدونا، گاي ريچي 86 ميليون دلار نصيب اش شد.

 

مايکل جردن- 168 ميليون دلار+ قصر

چهره های مشهوری که داراییشان را بر سر طلاق دادند

مايکل جردن يکي از افرادي است که بيشترين هزينه را صرف طلاق اش کرده است. زماني که او از همسر اول اش، جوآني وانوي جدا شد، 168 ميليون دلار به او پرداخت کرد. او همچنين يکي از کاخ هاي واقع در شيکاگو را نيز به او بخشيد. با تمام اين اوصاف، هيچوقت حرمت و احترامي که ميان آنها بود، از بين نرفت.

 

آرنولد شوارتزنگر-300 ميليون دلار

 

جدايي آرنولد شوارتزنگر از همسرش نيز سرو صداي زيادي راه انداخت. تا 4 سال پس از اين که ماريا شرايور درخواست طلاق کرد، آنها همچنان زن و شوهر بودند زيرا آرنولد مي دانست که براي طلاق هزينه زيادي را متحمل خواهد شد. او در نهايت 300 ميليون دلار براي اين جدايي پرداخت کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

خانه لوکس و مجردی آنجلینا جولی بعد از طلاق +عکس

 

ازدواج و طلاق جنجالی بازیگران معروف ایرانی