وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

عشق سلما هایک به همسرش سر و صدا راه انداخت

عشق سلما هایک به همسرش سر و صدا راه انداخت

عشق سلما هایک به همسرش سر و صدا راه انداخت

 

سلما هایک – Salma Hayek بازیگر آمریکایی چند سال پیش درمورد ازدواجش با میلیاردر فرانسوی؛ فرانسوا هانری پینو – François-Henri Pinault اعلام کرد که “وقتی با او ازدواج کردم همه گفتند او برای پول با فرانسوا ازدواج کرد.”

 

عشق سلما هایک به همسرش سر و صدا راه انداخت

 

علیرغم پرداختن به این شایعات هر زمان که سلما از همسرش تعریف و تمجید می کند، همان کامنت های ناراحت کننده همچنان در پست های اینستاگرام او سرازیر می شود.

 

کامنت های ناراحت کننده در پست های اینستاگرام

 

با گذشت بیش از یک دهه از ازدواج این زوج، سلما هایک هنوز اتهامات کلیشه ای را که پس از ازدواج با این تاجر میلیاردر فرانسوی با آن روبرو شد به خاطر می آورد.

 

این زوج در سال 2006 با همدیگر آشنا شدند اما نمی دانستند که صحبت های گاه به گاه آنها جدی تلقی می شود. سلما و فرانسوا یک دختر دارند و سلما همچنین نامادری سه فرزندش از رابطه قبلی اش است.

 

این زوج در سال 2006 با همدیگر آشنا شدند ، عشق سلما هایک - Salma Hayek به همسرش سر و صدا راه انداخت

 

این ستاره نامزد اسکار اغلب به باورهای نادرست درمورد ازدواجش می پردازد و می گوید “وقتی با او ازدواج کردم همه فکر کردند به خاطر پول است.”

 

او همچنان که از شوهرش تعریف می کرد گفت: “پانزده سال است که با هم هستیم و ما در عشق غوطه وریم.”

 

پانزده سال است که با هم هستیم و ما در عشق غوطه وریم

 

او همچنین اشاره کرد که قضاوت های ناعادلانه زیادی درمورد مردان ثروتمند وجود دارد. زیرا مردم تصور می کنند افرادی که ثروتمند هستند ممکن است افراد خوبی نباشند.

 

سلما علیرغم پرداختن مکرر به این موضوع هر وقت لحظاتی را با همسرش می گذراند همان اتهامات ازدواج برای پول دوباره مطرح می شود.

 

اتهامات ازدواج برای پول ، عشق سلما هایک - Salma Hayek به همسرش سر و صدا راه انداخت

 

اما سلما اخیرا در اینستاگرامش عشق خود را به فرانسوا ابراز کرده و عکسهای جذابی را منتشر کرده که لحظات عاشقانه و صمیمی آنها را ثبت کرده است.

 

سلما به مناسبت تولد همسرش عشقش را به او بیان کرد و گفت: “عزیزم ممنون از عشق و خنده های بی پایانی که هر روز برایم به ارمغان می آوری. تولدت مبارک پادشاه من.”

 

به مناسبت تولد همسرش عشقش را به او بیان کرد

 

این ابراز عشق عمیقا سر و صدا به پا کرد و تحسین بسیاری را برانگیخت و تاثیری ماندگار بر همه کسانی که این پست را در اینستاگرام دیدند بر جای گذاشت.

 

در زیر تصاویر اینستاگرامی این هنرمند هالیوود یک نفر با بازیگوشی کامنت گذاشته بود: “میلیارد دلیل برای دوست داشتن او دارم.” این فرد خیلی هوشمندانه با کلمات نشان داده بود که محبت سلما از ثروت او سرچشمه می گیرد.

 

تصاویر اینستاگرامی این هنرمند هالیوود ، عشق سلما هایک - Salma Hayek به میلیاردر فرانسوی؛ فرانسوا هانری پینو - François-Henri Pinault

 

یکی دیگر از نظرات کنایه آمیز این بود که “با پول نمی توان سرنوشت را خرید. صبر کنید. می توانید.” شخص دیگری اظهار داشت: “این چیزی است که وقتی پول زیادی دارید می توانید به دست بیاورید.”

 

علاوه بر نظرات کاربران درمورد ثروت همسر سلما، برخی هم راجع به اختلاف سنی آنها کامنت داده بودند.

 

نظرات کاربران درمورد ثروت همسر

 

یک نفر نوشته بود: “سلما زیباست اما همسرش پیر است.” دیگری به طعنه نوشته بود: “پدرت مرد بزرگی به نظر می رسد.” و دیگران به راحتی از فرانسوا به عنوان “پیرمرد” یاد کردند.