اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عکسهای جدید احمد مهران فر و همسرش مونا

عکسهای جدید احمد مهران فر و همسرش مونا

عکسهای جدید احمد مهران فر و همسرش مونا

 

احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت , که به تازگی با مونا فائض پور مدل معروف و زیبا ازدواج نموده است , برای اولین بار با همسرش در مراسمی رسمی شرکت کرد.مراسم اکران فیلم خجالت نکش برگزار شد.در این مراسم احمد مهرانفر بازیگر معروف به همراه همسرش مونا ,نیز حضور داشتند.خجالت نکش فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رضا مقصودی می باشد,که سید امیر پروین حسینی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

 

از بازیگران این فیلم می توان احمد مهرانفر , شبنم مقدمی و سام درخشانی را نام برد.

 

عکسهای جدید احمد مهران فر و همسرش مونا

 

احمد مهرانفر بازیگر معروف و همسرش 

 

اجمد مهران فر و همسرش مونا که به تازگی ازدواج کرده اند در این مراسم عکس هایی از خود گرفتنددر ادامه اولین عکس های احمد مهران‌فر و همسرش مونا فائض پور را مشاهده کنید.

 

عکسهای جدید احمد مهران فر و همسرش مونا

 

“خجالت نکش” درباره یک زن وشوهر پا به سن گذاشته است که تحت تاثیر تبلیغات رسانه‌ای بچه‌دار می‌شوند ولی,تلاش می‌کنند تا این موضوع را از اهالی روستای محل زندگی خود پنهان کنند.

 

در این فیلم شبنم مقدمی، احمدمهرانفر، سام درخشانی، شهره لرستانی، لیندا کیانی، النازحبیبی، سید علی صالحی،فرانک تمنایی، کاوه آهنگر و سمیرا حسینی ایفای نقش می‌کنند.

 

“خجالت نکش” را سید امیر پروین حسینی تهیه کرده و فیلم خجالت نکش استان زندگی زن و شوهری را روایت می‌کند که با داشتن عروس، داماد و نوه، در سن میانسالی بچه‌دار می‌شوند.این اتفاق آن هم در روستایی کوچک که هیچ چیز از دید اهالی پنهان نمی‌ماند،زن و شوهر را دچار اتفاقاتی کمیک و بامزه می‌کند.اتفاقاتی که در نهایت باعث جدال این دو با یکدیگر می‌شود و… .

 

عکسهای جدید احمد مهران فر و همسرش مونا

 

فیلم «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی، در سینما چارسو برای مردم معرفی شد و به نمایش درآمد.در مراسم معرفی فیلم سینمایی «خجالت‌نکش» اولین ساخته بلند,سینمایی رضا مقصودی، ایلیت محمدی‌نیا منتقد و روزنامه‌نگار به همراه رضا مقصودی (کارگردان)،احمد مهران‌فر و سیمرا حسینی (بازیگران) روی سن رفتند و به معرفی فیلم پرداختند.

 

مقصودی قبل از آغاز نمایش سانس این فیلم در چارسو، اولین فیلمش را برای همه سلایق مناسب دانست,و به همه مردم ایران تقدیم کرد.

 

بازیگران «خجالت نکش» هم مردم را به دیدن این فیلم و رأی دادن به آن دعوت کردند.اکران این فیلم با استقبال مخاطب همراه شد.