اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عکس جدید محسن تنابنده و پسرش نامی

عکس جدید محسن تنابنده و پسرش نامی

عکس جدید محسن تنابنده و پسرش نامی

 

محسن تنابنده که با نقش نقی معمولی در سریال پایتخت بسیار مشهور شد صاحب یک فرزند پسر به اسم نامی است .محسن تنابنده نویسنده ،کارگردان و بازیگر ایرانی است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را از سال  1371 آغاز کرد و تاکنون در سریال پایتخت ،چار دیواری و مامور بدرقه نقش آفرینی کرده است. محسن تنابنده ازدواج کرده و یک پسر به اسم نامی دارد. به تازگی محسن تنابنده تصویر جالب از پسرش منتشر کرده است.

 

در قسمت زیر عکس جدید محسن تنابنده و پسرش نامی را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس جالب در ایران ناز همراه ما باشید.

 

عکس جدید محسن تنابنده و پسرش نامی

 

محسن تنابنده و پسرش نامی

 

عکسی زیبا از محسن تنابنده (نقی معمولی) و پسرش نامی

 

فعالیت های هنری محسن تنابنده

 

آقای محسن تنابنده ۲۸ آبان ۱۳۹۴ در ۴۰ سالگی با خانوم روشنک گلپا ازدواج کرد، خطبه عقد این زوج را سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق جاری کرد. ثمره این زندگی یک پسر بنام نامی متولد سال ۹۶ می باشد. محسن تنابنده همسرش را از طریق روابط آشنایی به دور از حیطه کاری هنری انتخاب کرده است. همسر محسن تنابنده هیچگونه پیشینه بازیگری ندارد.

 

عکس جدید محسن تنابنده و پسرش نامی

 

محسن تنابنده و همسرش

 

یک برادر بزرگتر از خود و یک خواهر کوچکتر دارد. بصورت جدی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ وقتی تنها ۱۷ سال داشت با تئاتر شروع کرد و ۱۱ سال بعد با فیلم دانه های ریز برف در سال ۱۳۸۲ وارد سینما شد. نویسندگی را هم از سال ۱۳۸۴ وقتی ۳۰ سال بود با نوشتن فیلمنامه فیلم چند میگیری گریه کنی شروع کرد و در سال ۱۳۸۵ هم فیلمنامه سریال زندگی به شرط خنده را برعهده داشت او اما خود در سال ۱۳۸۷ در قامت بازیگر با سریال مامور بدرقه وارد تلویزیون شد.

 

تنابنده در سال ۱۳۸۹ بعنوان بازیگر، نویسنده و بازیگران سریال پایتخت در نقش نقی معمولی به شهرت زیادی رسید.

 

در سال ۱۳۸۶ برای بازی در فیلم استشهادی برای خدا سیمرغ بهتری بازیگر نقش مکمل را گرفت .او در سال ۸۸ در فیلم های سنگ اول و هفت دقیقه تا پاییز برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد شد تا اینکه سال  95 با فیلم فراری سومین سیمرغ خود را گرفت.

 

عکس جدید محسن تنابنده و پسرش نامی