وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

عکس سلفی دختری با یک شبح خندان (عکس)

عکس سلفی دختری با یک شبح خندان (عکس)

عکس سلفی دختری با یک شبح خندان

 

تصویری که در روز پر خاطره یک خانواده به یادگار گرفته شد حقیقتی شوکه کننده و هولناک را فاش کرد . به گزارش ایران ناز عکس سلفی یک دختر بچه موجب ترس خانواده اش شد . در این عکس سلفی شبحی خندان در کنار  یکی از اعضای خانواده به چشم میخورد .

 

به گزارش ايران ناز، هالي اگلتري دختر 13 ساله اهل جورجياي آمريکا بعد از گرفتن سلفي با دوربين تلفن همراهش با صحنه اي شوک آور مواجه شد. در عکس سلفي که وي از خود گرفته است شبح يک مرد با يک کلاه و پيراهن رنگي در حالي که لبخند بر لب دارد ديده مي شود.

 

اين دختر به همراه پدربزرگ و برادرش از ماهيگيري برميگشتند. آن ها مي گويند که هيچ کس ديگري در اين سفر کوتاه همراهشان نبوده است و بنا بر ادعاي اين دختر در لحظه گرفتن عکس به جز پدربزرگ و برادرش هيچ کس ديگري در اطراف وي حضور نداشته است.

 

عکس سلفی دختری با یک شبح خندان (عکس)

 

مادر هالي در اين خصوص گفت: اين عکس توسط د ختر 13 ساله ام گرفته شده است. در حالي که پسرم پشت به دوربين در عقب خودرو ديده مي شود شبح يک مرد ديگر نيز در اين عکس ديده مي شود. برايم خيلي جالب بود. امروز روز تولد پسرم بود و وي به همراه خواهر و پدربزرگشان به ماهيگيري رفته بودند. من فکر مي کنم مردي که در کنار پسرم ايستاده نيز بخاطر روز تولد پسرم خوشحال به نظر مي رسد