عکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیه

عکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیه

عکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیه

 

انتخاب زیبا و جذاب ترین زن وزارت دفاع روسیه خبرنگار جوان و مشهور این کشور

 

سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه خبرنگار جوانی را به سمت سخنگوی وزارت دفاع این کشور منصوب کرد. به گزارش ایران ناز روسیانا مارکوفسکایا، متولد ولادیوستوک در شرق دور روسیه است و فارغ التحصیل رشته روزنامه‌نگاری از دانشگاه فدرال شرقی است.

 

وی از همان جا در شبکه‌های رادیو و تلویزیونی روسیه به عنوان خبرنگار و مجری خبری مشغول به کار شده است.

 

گفته شده این روزنامه‌نگار ۲۶ ساله، باهوش و فعال در شبکه‌های اجتماعی است که علاوه بر حرفه خود به موسیقی و خوانندگی نیز علاقه‌مند است.

 

کاربران روسی در شبکه‌های اجتماعی به سخنگوی جوان وزارت دفاع روسیه لقب «زیبای وزارت دفاع» را داده‌اند.

مارکوفسکایا متولد شهر ولادی وستوک و فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری از دانشگاه فدرال شرقی روسیه است. او پیش از این در رادیو و تلویزیون شهر ولادی وستوک مشغول به کار بود و برای مدت کوتاهی برای شبکه تلویزیونی Zvezda گزارش تهیه می کرد.

 

رسانه های روسیه با اعلام این خبر نوشتند: سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه بلندترین گام این خبرنگار جوان در زندگی حرفه‌ای وی است.

با انتخاب مارکوفسکایا به عنوان سخنگوی وزارت دفاع روسیه، مردم این کشور در صفحه اینستاگرام وی، به او صفت «اوبورو نیاشا» به معنی زیبای وزارت دفاع دادند.

 

مارکوفسکایا یکی از خبرنگاران ناسیونالیست و وطن پرست روسیه است؛ به گونه ای که او نام خود را به «روسیانا» (مشتقی از اسم روسیه) تغییر داد. او خبرنگار حوزه فناوری بوده و علاوه بر حرفه خود در زمینه موسیقی و خوانندگی نیز فعالیت دارد.

 

عکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیهعکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیهعکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیه

عکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیهعکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیه

عکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیهعکس های زیباترین زن وزارت دفاع روسیه