اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عکس وحشتناک مردی که توسط خرس مومیایی شد

عکس وحشتناک مردی که توسط خرس مومیایی شد

عکس وحشتناک مردی که توسط خرس مومیایی شد

 

زنده ماندن عجیب و معجزه آسای مردی که توسط خرس تبدیل به مومیایی شده بود تعجب پزشکان را بر انگیخت .به گزارش ایران ناز حمله خرس به مرد روسیه ای او را به شکل مومیایی درآورد.حمله وحشتناک یک خرس به مرد روسیه ای او را به مومیایی تبدیل کرد.

 

طبق گزارشات مرد روسی به مدت یک ماه در لانه خرس درنده قهوه ای زندانی بوده و اثراتی از زخم و جراحت روی بدنش او را به مومیایی زنده تبدیل کرده است.

 

عکس وحشتناک مردی که توسط خرس مومیایی شد

 

به گفته پزشک این مرد زمانی که یک ماه در لانه خرس گیر افتاده بود، توسط سگ های شکاری کشف شد و سپس به بیمارستان با شکستگی های متعددی در ناحیه ستون فقرات که نتیجه حمله وحشیانه خرس قهوه ای بود، منتقل شد.

 

مرد مومیایی در مصاحبه اش گفت: خرس قهوه ای از من به عنوان غذای آینده خود، در لانه نگهداری می کرد و برای اینکه زنده بمانم، از ادرار خودم استفاده کردم!

 

با این حال پزشکان زنده ماندن آنرا فقط و فقط یک معجزه می دانند و گروهی که آنرا پیدا کردند، برایشان بی شک عجیب بود و نمی توانستند قبول کنند که او زنده است و در ابتدا تصور کرده بودند که یک مومیایی است!

 

صدمات و جراحاتی که در ناحیه ستون فقرات و همچنین بافت پوستی اش رخ داده است، به گفته پزشکان قابل درمان هستند و پزشکان هنوز نتوانسته اند دلیلی بر زنده ماندن او با این میزان جراحت و آسیب بیان کنند.