وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

عکس هایی از چهره گریان هنرمند مشهور هالیوود

عکس هایی از چهره گریان هنرمند مشهور هالیوود

تصاویر گریان هنرمند مشهور هالیوود

 

جاستین بیبر – Justin Bieber هنرمند جوان و مشهور هالیوود از زمان اوج شهرت در نوجوانی تا موفقیت های اخیرش در موسیقی و رشد شخصی اش، میلیون ها دنبال کننده داشته است.

 

جاستین بیبر - Justin Bieber ، خواننده ، تصاویر گریان هنرمند مشهور هالیوود

 

بنابراین موفقیت های او فقط در کنسرت هایش نیست که باعث می شود طرفداران روی او حساب کنند بلکه تمایل او برای به اشتراک گذاشتن زندگی، چالش ها و نقاط ضعفش از طریق رسانه های اجتماعی نیز باعث پرطرفدار بودن او نیز است.

 

به اشتراک گذاشتن زندگی، چالش ها و نقاط ضعف از طریق رسانه های اجتماعی

 

در سال 2023 جاستین بیبر زمانی که تصمیم گرفت برای اولویت دادن به سلامتی خود تور جهانی خود را زودتر از موعد به پایان برساند خبرساز شد. دلیل این تصمیم تشخیص بیماری سندروم رمزی هانت، همان بیماری ناشی از آبله مرغان بود.

 

او تصمیم گرفت درمورد وضعیت بیماری اش با طرفدارانش شفاف برخورد و صحبت کند. جاستین بیبر در اینستاگرامش ویدئویی را به اشتراک گذاشت که فلج موقتی را تجربه کرده بود. این کار باعث ایجاد ارتباط عمیق تر با مخاطبانش شد.

 

گریه کردن جاستین بیبر - Justin Bieber ، عکس هایی از چهره گریان هنرمند مشهور هالیوود

 

اخیرا بیبر بار دیگر به رسانه های اجتماعی روی آورد تا نگاهی به وضعیت عاطفی و هیجانی خود داشته باشد. این خواننده 30 ساله با مجموعه ای از عکس ها لحظات مختلفی از زندگی خود از جمله لحظات روی صحنه و عکس های اتفاقی اش را نشان داد.

 

اما دو تصویر پایانی واکنش شدید طرفداران را برانگیخت. در این سلفی ها بیبر را می توان با اشک هایی که روی صورتش جاری بود دید و اینگونه نقطه ضعفش برای جهانیان آشکار شد.

 

گریه کردن جاستین بیبر - Justin Bieber

 

حمایت از طرف طرفداران او سرازیر شد. نظرات و انتقادات هجوم آوردند و تعداد زیادی ابراز همدلی و نگرانی کردند. حتی شریک زندگی اش، هیلی بیبر – Hailey Bieber هم ابراز محبت و همدلی کرد.

 

جاستین بیبر - Justin Bieber و همسرش هیلی بیبر - Hailey Bieber ، عکس هایی از چهره گریان هنرمند مشهور هالیوود

 

چیزی که باعث صداقت و بی پردگی جاستین بیبر در رسانه های اجتماعی می شود اصالت اوست.

 

در دوره ای که در رسانه های اجتماعی تصاویر با دقت انتخاب می شوند تمایل بیبر برای به اشتراک گذاشتن پستی و بلندی های زندگی خود به عنوان یادآوری قوی بر انسانیت عمل می کند.

 

جاستین بیبر - Justin Bieber و همسرش هیلی بیبر - Hailey Bieber

 

او با نشان دادن نقاط ضعف خود نه تنها همدلی و تفاهم را فرا می خواند بلکه دیگران را نیز تشویق می کند تا از نواقص و نقاط ضعفشان استقبال کنند.

 

گریه کردن جاستین بیبر - Justin Bieber ، عکس هایی از چهره گریان هنرمند مشهور هالیوود