اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

فاش شدن رازهای بهنام بانی از زبان خودش (عکس)

فاش شدن رازهای بهنام بانی از زبان خودش (عکس)

فاش شدن رازهای بهنام بانی از زبان خودش (عکس)

 

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 19 بهمن ماه 1396 با اجرای مهران مدیری ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان بهنام بانی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان بود.

 

ماجرای کاهش وزن 20 کیلویی بهنام بانی از زبان مهران مدیری

بهنام بانی ورود به استودیوی دورهمی را با خواندن یک آهنگ آغاز کرد و بعد از سلام و احوال پرسی با مردم و مهران مدیری ، مجری دورهمی از کاهش وزن بهنام بانی پرسید که گفت: من در چیزی حدود 3 ماه 20 کیلو وزن کم کرده ام و مدیری به شوخی گفت : من سه ماه پیش با بهنام بانی تماس گرفتم و خواستم بخاطر شرایط استودیوی ما 20 کیلو وزن کم کند و بهنام بخاطر ما این 20 کیلو را کم کرد.

 

بهنام بانی در ادامه صحبت هایش به اتفاقات خوبی که با اجرای علاقه خاص برایش رقم خورد صحبت کرد و از آهنگ علاقه خاص به عنوان شروعی فوق العاده یاد کرد و مهران مدیری به طنز شعر علاقه خاص را تعریف کرد .

 

فاش شدن رازهای بهنام بانی از زبان خودش (عکس)

 

خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان در بخشی از صحبت هایش به متولد مهر بودن و خصوصیات متولدین این ماه اشاره کرد و پاسخ مهران مدیری که درباره سبیل هایش پرسید گفت: من تا سه سال پیش اصلا سبیل نداشتم و به پیشنهاد یکی از دوستانم سبیل گذاشتم و این دقیقا همزمان با عروسی خواهرم بود و وقتی وارد خانه شدم با انتقادهای خانواده روبرو شدم ولی خودم سبیل را دوست داشتم و به نظرم روی صورتم نشست .

 

مهران مدیری درباره تحصیلات بهنام بانی پرسید که گفت : من لیسانس عمران دارم اما از این رشته فقط لیسانسش را دارم و در ادامه صحبت هایش به شاگردی محمد نوری و درس هایی که از او آموخته بود اشاره کرد .اشک شوق بهنام بانی از رکورد فروش بلیت کنسرتش

 

بهنام بانی درباره اولین کنسرتش گفت : اولین کنسرت من 20 مردادماه امسال بود و در عرض 4 دقیقه نصف بلیت های من فروخته شد و زمانی که به من اطلاع دادند کل بلیت های کنسرتم فروخته شده از خوشحالی اشک شوق ریختم ، چون من برای این جایگاه خیلی زحمت کشیده ام و نقش حامد برادران در این موفقیت بسیار پررنگ است

 

فاش شدن رازهای بهنام بانی از زبان خودش (عکس)

 

در این بخش از برنامه بهنام بانی قطعه قرص قمر را برای اولین بار در برنامه دورهمی اجرا کرد. ایران ناز بعد از اجرای بهنام بانی مهران مدیری درباره عاشق شدن او پرسید که گفت: بله من عاشق مادرم و خدا هستم اما آن عشقی که مدنظر شماست را تجربه نکرده ام و با سکوت معنادار مهران مدیری از تجربه دوست داشتن در حدود 10 سال پیش گفت اما از شرح ماجرا طفره رفت .

 

در ادامه گفتگوی شب گذشته دورهمی مهران مدیری به افتضاح بودن دستپخت بهنام اشاره کرد و از بازی عالی بهنام در پانتومیم گفت .بهنام بانی در آخرین بخش های این گفتگو به شایعاتی که درباره برنامه دورهمی از او ساخته بودند اشاره کرد و از علاقه خاصی که به مهران مدیری و دورهمی دارد صحبت کرد و ماجرای گفتگویی که اشاره به عدم حضور در برنامه دورهمی داشت را تکذیب کرد و از مهران مدیری دعوت کرد که یک روز مهمان کنسرتش شود.

 

خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان درباره هدیه موزه دورهمی گفت: من بعد از محرم و صفر کنسرتی به نفع زلزله زده های کرمانشاه برگزار کردم و لباسی را برای این اجرا طراحی کرده بودم که آن را به موزه دورهمی تقدیم میکنم.

 

فاش شدن رازهای بهنام بانی از زبان خودش (عکس)