وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

فاصله جاذبه‏ های دیدنی مشهد تا فرودگاه

فاصله جاذبه‏ های دیدنی مشهد تا فرودگاه

فاصله جاذبه ‏های دیدنی مشهد تا فرودگاه

 

سفر به مشهد یکی از سفرهای به‏یاد ماندنی و خاطره انگیز برای هر فردی است. این شهر در طول سال میزبان مسافرانی است که برای سیاحت و زیارت به مشهد مقدس سفر می‏کنند.

 

مشهد مهم‏ترین قطب گردشگری مذهبی و پایتخت معنوی ایران است که جاذبه‏های گردشگری بسیاری دارد. برخی از این مکان‏های تفریحی شهر مشهد شامل آرامگاه فردوسی، مسجد گوهرشاد، پارک کوهسنگی، آرامگاه نادر، شاندیز، طرقبه و… است.

 

فرودگاه مشهد، فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد است که بسیار پرتردد است. برای سفر به مشهد می‏توانید اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران مشهد کنید.

 

اگر می‏خواهید درباره فاصله جاذبه ‏های دیدنی مشهد تا فرودگاه این شهر اطلاعاتی را کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

 

جاذبه های دیدنی و گردشگری مشهد چه فاصلهای با فرودگاه هاشمی نژاد دارند؟

 

جاذبه ‏های دیدنی و گردشگری مشهد چه فاصله‏ای با فرودگاه هاشمی نژاد دارند؟

فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد یکی از فرودگاه‏های پرتردد کشور ما است، زیرا بسیاری از افراد برای سفر به مشهد اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران مشهد می‏کنند.

 

این فرودگاه بعد از فرودگاه بین المللی مهرآباد در رتبه دوم پرترددترین فرودگاه‏های کشور قرار دارد. همانطور که می‏دانید مشهد علاوه‏بر شهر زیارتی مکان‏های دیدنی بسیار زیبایی دارد که مسافران می‌توانند در کنار سفر زیارتی خود به تفریح و گشت و گذار بپردازند.

 

فاصله برخی از این مکان‎های تفریحی تا فرودگاه هاشمی نژاد به‏شرح زیر است:

 

چالیدره مشهد

چالیدره یکی از مکان‏های تفریحی شهر مشهد است. اگر شما قصد بازدید از این مکان تفریحی را دارید، باید اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران مشهد کنید و باید به این نکته توجه کنید که فاصله چالیدره تا فرودگاه هاشمی نژاد حدود 33 کیلومتر است.

 

در چالیدره شما می‌توانید ماهیگیری کنید و از قایق سواری لذت ببرید. برخی از مکان‏های تفریحی چالیدره شامل لنج‌های تفریحی، قایق‌های موتوری، قایق‌های پدالی، تله سیژ، بانجی جامپینگ و ترن کوهستان است.

 

چالیدره مشهد

 

پارک کوهسنگی

یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های مشهد، پارک کوهسنگی است که بسیار قدیمی است. فاصله این پارک تا فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد، حدود 17 کیلومتر است.

 

درواقع نزدیکی پارک کوهسنگی به مکان‌های حمل و نقل مسافران منجر شده است تا مسافران بتوانند به راحتی از این پارک دیدن کنند. پارک کوهسنگی مشهد پس از حرم امام ‌رضا و آرامگاه فردوسی، سومین جاذبه دیدنی شهر مشهد است.

 

امکانات این پارک به‏گونه‎ای است که هر فردی با هر سنی جذب آن می‌شود. همچنین پیشنهاد می‏کنیم اگر قصد سفر در ایام تعطیلات به شهر مشهد را دارید.

 

بهتر است چند روز قبل اقدام به خرید و رزرو بلیط هواپیما تهران مشهد و بلیط هواپیما مشهد تهران برای برگشت خود کنید تا نگرانی در زمینه تمام شدن بلیط نداشته باشید.

 

شاندیز

شاندیز یکی از مکان‏های تفریحی شهر مشهد است که بسیار زیبا است. فاصله شاندیز تا فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، 39کیلومتر است. دهکده شاندیز پر از رودخانه، چنارهای بلند، صنوبر و درختان ارغوان است که مانند یک تابلوی نقاشی است.

 

رستوران‎های مشهد در شاندیز انواع غذاهای ایرانی و بین المللی را سرو می‌کنند و پیشنهاد می‏کنیم از فروشگاه صنایع دستی شاندیز نیز بازدید کنید. منطقه شاندیز در قسمت خوش آب و هوای شهر مشهد قرار دارد و دارای امکانات رفاهی بسیاری است.

 

امروزه شاندیز باامکانات و تفریحات بسیاری که دارد جز لذت بخش‏ترین جاذبه گردشگری مشهد است. در این منطقه چندین هتل معروف وجود دارد که مورد توجه بسیاری از مسافران قرار گرفته است.

 

شاندیز

 

سرزمین موج‏های آبی

یکی از تفریحات بسیار جذاب شهر مشهد سرزمین موج‌‏های آبی است. این پارک یکی از بهترین مکان‏های دیدنی مشهد محسوب می‏شود که در آن انواع بازی‌های هیجان‌انگیز مانند سرسره آهسته، سقوط آزاد، تاپسی توروی، سوپر لوپ، تورنادو و… وجود دارد.

 

پیشنهاد می‏کنیم درصورت سفر به مشهد بلیط سرزمین موج‏های آبی را خریداری کنید و لحظات شاد و پرهیجانی را داشته باشید.

 

فاصله سرزمین موج‏های آبی برای افرادی که بلیط هواپیما تهران مشهد را خریداری می‏کنند تا فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، 25کیلومتر است.

 

بوستان مینیاتوری

یکی دیگر از مکان‎های تفریحی شهر مشهد، بوستان مینیاتوری است که در این مکان همه چیز کوچک است. هدف از ایجاد چنین بوستانی آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان از شهر مشهد است.

 

درواقع با بازدید از بوستان مینیاتوری مشهد، شما می‏توانید تمام امکان تاریخی، فرهنگی، زیارتی و تفریحی مشهد را به صورت کوچک شده در این پارک مشاهده کنید.

 

بازدید از این پارک برای هر شخصی جذاب است. همچنین فاصله بوستان مینیاتوری مشهد تا فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد 31 کیلومتر است.

 

بوستان مینیاتوری

 

پارک باباقدرت مشهد

یکی از مکان‏های گردشگری شهر مشهد، پارک باباقدرت است. این پارک یک کاروان‌سرای قدیمی بوده که مورد بازسازی‌ قرار گرفته و به مکانی برای تفریح تبدیل شده است.

 

این پارک دارای امکانات رفاهی برای افرادی است که از این پارک بازدید می‏کنند. برخی از امکانات این پارک شامل زمین بازی مخصوص کودکان، زمین‌های ورزشی، پارکینگ، سرویس بهداشتی و… است.

 

همچنین فاصله این بوستان تا فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد 5/3 کیلومتر است.

 

آرامگاه فردوسی

آرامگاه فردوسی شاعر بزرگ ایران در شهر مشهد قرار دارد. آرامگاه فردوسی در 20 کیلومتری شمال مشهد در شهر باستانی توس واقع شده است. معماری این آرامگاه مربوط به دوره هخامنشی است.

 

در آرامگاه فردوسی، برای افرادی که به مطالعه و کاوش آثار فردوسی علاقه‏مند هستند، کتابخانه و موزه‌ای ساخته شده است. فاصله آرامگاه فردوسی تا فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد حدود 39 کیلومتر است.

 

موزه مردم شناسی

حمام مهدی قلی بیک یک موزه مردم شناسی است که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.

 

بخش‏هایی از این حمام در سال 1378 مورد بازسازی قرار گرفت که شامل سردر حمام، سربینه، هشتی ورودی، گرمخانه، میاندر، خزینه، فضای گربه‌رو، تون، نظافت‌خانه و چال‌حوض بود و در سال 1385 با تغییر کاربری، حمام مهدی قلی بیک به موزه مردم شناسی تبدیل شد.

 

در این موزه اشیایی مانند لوازم حمام‌های قدیمی، انواع سماورهای ذغالی، قندیل، ظروف مختلف، آبخوری، نمایشگاه عکس قدیم و… برای بازدید مردم وجود دارد. فاصله موزه مردم شناسی تا فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد حدود 11 کیلومتر است.

 

موزه مردم شناسی

 

خرید بلیط هواپیما تهران مشهد از اسنپ تریپ

همانطور که می‏دانید مکان‎های تفریحی و دیدنی شهر مشهد بسیار زیاد است. شما می‏توانید قبل از سفر با داشتن اطلاعاتی درباره مسافت این مکان‏های تفریحی تا هتل و فرودگاه مشهد برنامه‎ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید سفری به ‏یاد ماندنی را تجربه کنید.

 

همچنین برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد شما باید از سایت‏های معتبر مانند اسنپ تریپ اقدام به رزرو کنید تا نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

 

با اسنپ تریپ امکان خرید بلیط به‎صورت راحت و سریع برای شما وجود دارد. همچنین این سایت معتبر دارای تیمی متخصص و حرف ه‏ای است که بهترین قیمت را برای شما تضمین می‏کند.