اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

فیلم بازداشت جاس استون خواننده زن انگلیسی در کیش

مجموعه : مجله خبری روز
فیلم بازداشت جاس استون خواننده زن انگلیسی در کیش

فیلم بازداشت جاس استون خواننده زن انگلیسی در کیش

 

به گزارش ایران ناز خواننده زن مشهور بریتانیایی پس از ورود به فرودگاه کیش بازداشت و دیپورت شد ! جاس استون پس از آزادی از بازداشت و پس گرفتن موبایلش در ویدئویی اعلام کرد که در ایران بازداشت شده …

 

وی گفت : از قوانین ممنوعیت خوانندگی و برگزاری کنسرت زنان در ایران آگاه بوده و قصدی برای تغییر قوانین کشورهای دیگر را هم ندارد اما مقامات فرودگاه کیش حرف من را باور نکردند… نه می‌خواستم در ایران زندانی بشوم و نه اینکه جان کسی را به خطر بیندازم …

 

فیلم بازداشت جاس استون خواننده زن انگلیسی در کیش

 

“جاس استون” با اعلام این مطلب از برخورد بسیار گرم و صمیمی ماموران فرودگاه کیش با او و تیمش خبر داده است. الان وقتشه! از کودکتان عکس‌های یادگاری داشته باشید(تهران)

 

 

پس از ورود “جاس استون” خواننده پاپ بریتانیایی به همراه گروهش به فرودگاه جزیره کیش، این خواننده پس از بازداشت موقت و قرار گرفتن در لیست سیاه، از ایران “دیپورت” شده است.

 

این خواننده 32 ساله بریتانیایی که در قالب یک تور جهانی به همه کشورهای دنیا سفر می‌کند، روز سه‌شنبه به همراه گروهش وارد فرودگاه بین‌المللی کیش شده و پس از یک شب بازداشت موقت، روز چهارشنبه از این فرودگاه دیپورت شده است.

 

او در ویدئویی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده خبر از “دیپورت” شدن و بازداشت موقت خود و گروهش در فرودگاه داده است.

 

او در این ویدئو توضیح می‌دهد: از قوانین ممنوعیت خوانندگی و برگزاری کنسرت زنان در ایران آگاه بوده و قصدی برای تغییر قوانین کشورهای دیگر را هم ندارد اما مقامات فرودگاه حرف من را باور نکردند… نه می‌خواستم در ایران زندانی بشوم و نه اینکه جان کسی را به خطر بیندازم.”

 

او در عین حال از برخورد بسیار گرم ماموران فرودگاه کیش با خود خبر داده و گفته است ماموران فرودگاه کیش از لحظه اول تا آخر به طور پیوسته به خاطر آنچه ناگزیر به انجامش بودند از او عذرخواهی می‌کردند.

 

خلیج فارس از جمله در عربستان سعودی کنسرت اجرا کرده است.او یکشنبه این هفته نیز در شهر طرابلس لیبی در یک پارک عمومی به اجرای کنسرت پرداخته است.