اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد +عکس

این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد

 

اهالی فلوریدای امریکا از شنیدن این جنایت هولناک وحشت زده شدند! هنوز معلوم نیست قاتل تحت تاثیر مواد مخدر یا داروهای روانگردان بوده یا دچار بیماری روانی است !! به گزارش ایران ناز همسایه های یک مرد و زن میانسال آنچه میدیدند را وحشت زده و مرعوب به پلیس گزارش دادند! ماجرا ازین قرار بود که به گزارش ایران ناز  قاتل آدمخوار پس از حمله وحشیانه و قتل خانم و آقای «استیونز» 59 ساله و همسر 53 ساله‌اش با ضربات چاقو در خارج منزل مسکونیشان و مجروح کردن دو همسایه دیگر در حالی که پیکر آقای استیونز را به خیابان کشانده و صورت قربانی را می‌جویده، دستگیر شده است.

 

یک دانشجوی کالج فلوریدا در آمریکا به اتهام قتل یک زوج و خوردن صورت مرد مقتول دستگیر شده است. او هنگام خوردن صورت مقتول صدای حیوانات را از خود درمی‌آورده است. به گفته پلیس قاتل درهنگام دستگیری به ماموران گفته است: «کمکم کنید من چیز بدی خورده‌ام.» و سپس در حالی که تکه ای از گوشت صورت مقتول را از دهان بیرون می‌انداخته ذکر کرده است که چیزی که خورده «گوشت انسان» بوده است.

 

این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد +عکس

 

«آوستین هاروف» که 19 ساله است، همچنین پس از این که ماموران او را به زور از روی جسد مقتول بلند کرده‌اند،‌ التماس کنان از ماموران پلیس خواسته است که او را بکشند. در موقع دستگیری یک مامور پلیس در حالی که هاروف را با اسلحه خود هدف گرفته بوده از او می خواهد که از روی قربانی بلند شود اما چون از مرگ آقای استیونز مطمئن نبوده و از ترس تیر خوردن قربانی از تیراندازی به سوی قاتل خودداری می‌کند و در همین ضمن ماموری دیگر او را با تفنگ شوکر الکتریکی هدف قرار می‌دهد که هیچیک موفق به جدا کردن وی از قربانی نمی‌شوند. دست آخر پلیس سوم با سگ تعلیم دیده وارد معرکه شده و تنها سگ گازگیر می‌تواند هاروف را رام و وادار به تسلیم کند.

 

این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد +عکس

 

اکنون اف بی آی مشغول انجام یک سری آزمایشات بر روی هاروف است تا بفهمد آیا قاتل آدمخوار تحت تاثیر مواد مخدر و داروهای روانگردان بوده است یا نه؟ متهم پس از دستگیری در به دلیل سوختگی نای و مری در بیمارستان بستری شده است.

 

این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد +عکس

 

«ویلیام اشنایدر» کلانتر ناحیه مارتین کانتی می‌گوید که ممکن است سوختگی مری و نای هاروف به علت خوردن مواد شیمیایی مخصوص باغبانی در گاراژ منزل زوج مقتول باشد.

 

یک ساعت پیش از قتل، هاروف به همراه پدرش در رستورانی در فاصله 6.5 کیلومتری منزل مقتول شام صرف کرده و پس مدتی صحبت با پدرش بر طبق تصاویر دوربین‌های مدار بسته، 45 دقیقه پیش از قتل با آرامش کامل و قدم زنان از رستوران خارج شده است.

 

این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد +عکس

 

بنابر اظهارات مادر قاتل، هاروف از یک هفته پیش از حادثه رفتارهایی عجیب از خود نشان می‌داده و ادعا می‌کرده است که قدرت‌های مافوق بشر دارد و برای کمک به مردم انتخاب و فرستاده شده است.

 

این قاتل آدمخوار صورت مقتولان را میخورد +عکس

 

 

مطالب مرتبط:

 

ترس و وحشت مردم از این حیوان آدمخوار (عکس)

 

آدمخوار کرجی در ملأعام شلاق خورد (عکس)