اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

قرار بازداشت و توضیحات مرد مدعی ازدواج موقت با دختر 9 ساله

مجموعه : مجله خبری روز
قرار بازداشت و توضیحات مرد مدعی ازدواج موقت با دختر 9 ساله

قرار بازداشت و توضیحات مرد مدعی ازدواج موقت با دختر 9 ساله

 

به گزارش ایران ناز در روزهای اخیر انتشار قیلمی از یک مرد که در آن به صیغه کردن یک دختر بچه 9 ساله در ازای پرداخت اجاره بهای منزا پدرش صحبت کرده بود احساسات عمومی را جریحه دار کرد . این فرد در اظهارات جدیدش ش گفته این صحبتها را برای بالا بردن فالوئر زده است . معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از صدور قرار بازداشت برای فرد مدعی ازدواج با دختر 9 ساله از سوی دادستانی خبر داد.

 

 

«حبیب اله مسعودی فرید» درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی که فردی در آن از ازدواج موقتش با یک دختر ۹ ساله می‌گوید، گفت: پس از مشاهده این فیلم سریعا با مقامات دادگستری و قوه قضاییه تماس گرفتیم و از آنها در خواست کردیم تا با فردی که تصویرش در این فیلم دیده می‌شود، برخورد قضایی صورت بگیرد.

 

قرار بازداشت و توضیحات مرد مدعی ازدواج موقت با دختر 9 ساله

 

همچنین در صورتی که خبر منتشر شده در این فیلم صحت داشته باشد با پدر و برادر آن دختر بچه نیز برخورد شده و اقدامات قضایی برای آنها نیز صورت بگیرد.

 

وی ادامه داد: پس از پیگیری مجدد از سوی مسئولان دادگستری اعلام شد که  قرار بازداشت فردی که تصویرش در این فیلم دیده می‌شود از سوی دادستان صادر شده است.

 

ابراز پشیمانیِ فرد مدعی ازدواج با دختر ۹ساله

 

فردی که با انتشار کلیپی در فضای مجازی مدعی ازدواج موقت با دختر ۹ساله شده بود در یک ویدئوی جدید از اظهارات خود ابراز پشیمانی کرد.

 

او اعلام کرد که این سخنان را به قصد جذب دنبال‌کننده برای حساب‌های خود و فرد دیگری در شبکه‌های مجازی بیان کرده و فریب خورده است.

 

او گفت که یک کاربر شبکه‌های اجتماعی از او خواسته، برای افزایش دنبال‌کننده برای او و خودش این سخنان ساختگی را بیان کند!

 

این فرد در اظهاراتی سخیف گفته بود: ازدواج موقت با دختر 9ساله هیچ اشکالی ندارد! وقتی خانواده فرد اجازه می‌دهند مشکلی وجود ندارد!

 

روز گذشته معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از صدور قرار بازداشت برای فرد مدعی ازدواج با دختر ۹ ساله از سوی دادستانی خبر داد و گفته بود: پس از مشاهده این فیلم سریعا با مقامات دادگستری و قوه قضاییه تماس گرفتیم و از آنها در خواست کردیم تا با فردی که تصویرش در این فیلم دیده می‌شود، برخورد قضایی صورت بگیرد. همچنین در صورتی که خبر منتشر شده در این فیلم صحت داشته باشد با پدر و برادر آن دختر بچه نیز برخورد شده و اقدامات قضایی برای آنها نیز صورت بگیرد.

 

قرار بازداشت و توضیحات مرد مدعی ازدواج موقت با دختر 9 ساله