با کدام قطار از تهران به قزوین برویم؟

با کدام قطار از تهران به قزوین برویم؟

با کدام قطار از تهران به قزوین برویم؟

 

قزوین با وجود اینکه یکی از شهرهای نزدیک به تهران است اما به دلیل جمعیت بالا و مسافران زیادی که به تهران دارد یکی از پرترددترین مسیرها است.

 

به همین منظور و به دلیل به وجود آمدن شلوغی در این خط، مسیر تهران قزوین دارای حداقل 4 قطار است و مسافران را به صورت دائم جابه جا می‌کند. شما با خرید بلیط قطار از تهران به قزوین از علی بابا می‌توانید به راحتی بین این دو شهر سفر کنید.

 

چرا قطار

قطار بهترین روش برای سفر در مسافت‌های مختلف است چرا که مزیت‌های فراوانی دارد از جمله اینکه در مسافت‌های طولانی، قطارها سریع‌تر، راحت‌تر، ایمن‌تر و سازگار با محیط زیست نسبت به اتوبوس است.

 

نکته مهم این است که شما باید سفر خود را از قبل برنامه‌ریزی کنید و در جریان باشید که بیشتر قطارها بلیطشان از قبل فروخته می‌شوند پس باید  دست بچنبانید. در زمان پیش‌فروش‌ها به سراغ بلیط قطار علی بابا بروید تا از قافله عقب نمانید.

 

بیشتر قطارها توسط شرکت های خصوصی اداره می شوند و این بدان معناست که استانداردهای کیفیت از قطار به قطار متفاوت است. البته باید گفت که حتی کیفیت‌های حداقلی قطارها هم کم نیست و کیفیت خوبی دارد.

 

قطار ویژگی‌های خوبی دارد از جمله اینکه به راحتی می‌توانید در یک کوپه کنار خانواد‌تان باشید و محدودیتی برای کنار هم بودن زن و مرد نیست.

 

خرید اینترنتی بلیط قطار از تهران به قزوین

همانطور که گفته شد مسیر تهران قزوین بسیار شلوغ است و از استقبال خوبی برخوردار است پس بهتر است اگر قصد سفر در این مسیر را دارید به سرعت این کار را انجام دهید و با خرید بلیط سفر خود را تکمیل کنید.

 

قطار تهران به قزوین به سرعت ظرفیتش تکمیل می‌شود و مسافران این مقصد ممکن است دچار مشکل شوند اما امروزه دیگر مثل گذشته نیست که هرفردی به صورت حضوری به شرکت‌های فروش بلیط برود و در صف‌های طولانی بایستد و دنبال بلیط بگردد.

 

اکنون با سایت‌هایی که در زمینه فروش آنلاین انواع بلیط مسافرتی هستند به راحتی می‌توانید بدون صرف هزینه و زمان زیاد، خرید خود را انجام دهید. یکی دیگز از مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار این است که قدرت مقایسه دارید و به راحتی می‌توانید قیمت را در دیگر سایت‌ها جستجو و مقایسه کنید.

 

با کدام قطار از تهران به قزوین برویم؟

 

به طور معمول، حضور در ایستگاه قطار کار سختی است و انتظار کشیدن برای یک صندلی خالی کاری سخت‌تر. بنابراین به شما توصیه می‌شود که از قبل بلیط را رزرو کنید که در میان انواع رزروها، رزرو آنلاین بهتر از همه است.

 

انواع قطارهای فعال در مسیر تهران به قزوین

قطار نگین

قطار خلیج فارس

 

قطار نگین

یکی از بهترین انتخاب‌ها در زمینه قطارهای تهران به قزوین، قطارهای نگین هستند که به‌صورت اتوبوسی هستند. مسافت تهران به قزوین کوتاه است و افراد به راحتی می‌توانند با خرید بلیط قطار نگین به سرعت به مقصد برسند.

 

این قطارها سریع و مجهز به کلیه امکانات است. صندلی‌ها مجهز به کمربند ایمنی در دو یا سه نقطه، سیستم ویدیویی با مانیتور، رستوران و پذیرایی، دوربین و میکروفون مهماندار، تهویه مطبوع توالت و بوفه. پس هم اکنون به خرید بلیط قطار از تهران به قزوین اقدام کنید.

 

برای مسیر ریلی شیراز مشهد چه قطارهایی وجود دارد؟

 

قطار خلیج فارس

این نوع قطار از نوع قطارهای کوپه‌ای است که بسیار پرطرفدار است و دارای کوپه‌های 4 نفره است و امکانات خوبی را به مسافران ارائه می‌دهد از جمله:

 

امکانات صوتی و تصویری

سیستم پذیرایی از میهمان با بسته تغذیه

پذیرایی با عصرانه رایگان

سیستم کتاب و روزنامه

تهویه هوا

سرویس بهداشتی در واگن‌ها

 

با کدام قطار از تهران به قزوین برویم؟

 

حالا شروع به خرید کنید

می‌توانید بلیط قطار خود را در یکی از نمایندگان شرکت‌های مسافربری به صورت حضوری رزرو کرده و هزینه آن را بپردازید. اینها اغلب همان آژانس‌هایی هستند که می‌توانند بلیط خود را به صورت اینترنتی هم به فروش بگذارند اما آسان‌ترین راه برای پیدا کردن بلیط جستجوی آن در اینترنت است.

 

چراکه با یک جستجوی ساده در اینترنت به راحتی می‌توانید تعداد زیادی از مراکز فروش آنلاین بلیط قطار را بیابید. پس اگر می‌خواهید یک سفر راحت و درجه یک را تجربه کنید با قطار سفر کنید. قطاری که خرید بلیط آن را اینترنتی انجام داده باشید.

 

روند استرداد بلیط قطار تهران به قزوین

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به قزوین این است که آن را به صورت آنلاین می‌توانید استرداد کنید و نیازی به کنسل کردن آن به صورت حضوری نیست اما این کار یک شرط دارد و آن این است که حتما باید تا 90 دقیقه قبل از حرکت قطار انجام شود و اگر حتی یک دقیقه تفاوت داشته باشد به هیچ وجه نمی‌توانید بلیط قطار تهران به قزوین را استرداد کرده و وجهتان را پس بگیرید.

 

خرید بلیط قطار از تهران به قزوین علی بابا

در حال حاضر، اگر می‌خواهید با قطار سفر کنید، باید بلیط‌های خود را از قبل خریداری کنید. اگر تعطیلات مانند نوروز یا عاشورا وجود دارد، حداقل 1 هفته قبل بلیطتان را رزرو کنید تا از جای خود مطمئن شوید.

 

با خرید بلیط قطار از تهران به قزوین علی بابا به راحتی به این شهر زیبا و دیدنی سفر کنید.