اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

قانون جذب عشق (برای ازدواج با فرد مورد علاقه و معشوق)

آیا برای شما هم تاکنون پیش آمده که کسی را از ته دل و با تمام وجود بخواهید، اما با وجود تلاش فراوان در رسیدن به آن ناکام بمانید؟

 

بهترین راه رسیدن به آرزوهای شخصی چیست؟ آیا وقتی تمام راه‌ها به بن بست برسد باید از راه‌های دیگری مثل ارسال فرکانس مثبت و تلاش از راه دور بخواهید آن را به دست آورید

 

شاید شما هم درمورد قانون جذب برای رسیدن به آرزوها و رویاهای فردی، مانند شغل، درآمد یا همسر ایده‌آل شنیده باشید.

 

قانونی که تحت عنوان راز نیز شناخته می‌شود و به گفته بسیاری از نظریه‌پردازان و رواشناسان انگیزشی، تاثیرات زیادی برای رسیدن شخص به هدف‌هایش دارد.

 

در این مقاله از گروه سبک زندگی ایران ناز راه های رسیدن به راه های رسیدن به همسر مورد علاقه و جذب عشق را بررسی می‌کنیم.

 

قوانین جذب عشق و همسر دلخواه و مورد علاقه

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

قانون اول: باورهای محدود در مورد جذب همسر دلخواه

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

آیا میدانید اگر باور های محدود و منفی در مورد ازدواج داشته باشیم، حتی در لحظات آخر نیز از تصمیم خود منصرف خواهیم شد؟

 

بطور مثال گذشتگان ما در جمع خانوادگی خود شوخی هایی می کردند که شاید ملکه ذهن ما شده و دید ما را نسیت به ازدواج منفی کرده است.

 

بطور مثال جملات زیر میتوانند باورهای شما را نسبت به ازدواج کاملا تغییر دهند و سیستم هوشمند ذهن هیچگاه اجازه رسیدن به یک زندگی ایده آل را به شما نمیدهد:

 

مردها با ازدواج محدود میشوند و نمی توانند همانند گذشته با دوستان خود به تفریح بروند.

زنها پس از ازدواج فقط باید در خدمت همسر خود باشند و بچه داری کنند.

ازدواج مال پولدارهاست.

وظیفه طرف مقابل است که حال من را خوب کند.

مردها پس از ازدواج قدرت ریسک پذیری خود را از دست میدهند و باید به فکر سیر کردن خانواده باشند.

عشق پس از یکسال از بین می رود و زندگی زناشویی عادی شده و جذابیت خود را از دست میدهد.

مردها همه مثل همدیگر هستند و نمی توان به آنها اعتماد کرد.

در سنین بالا ازدواج کردن منجر به شکست می شود.

مدت عشق کوتاه است و با افزایش سن فروکش می کند.

زنها فقط به دنبال مرد ثروتمند هستند و در زندگی فقط به دنبال تفریح و خوشگذارانی هستند.

با ورود بچه به زندگی، مرد و زن آرامش خود را از دست می دهند و تعادل زندگیشان بهم می خورد.

پس از ازدواج دیگر نمی توان از زندگی لذت برد.

میزان ظلاق و جدایی هر روز در حال افزایش است.

 

اگر چنین باورهایی از گذشته در ذهن شما شکل گرفته است و دائما شما را از دستیابی به یک زندگی مشترک عالی بازمی دارد، وقت آن رسیده است که باورهای خود را تغییر دهید و باور جدید بسازید.

 

باورها آنقدر قدرتمند هستند که با تغییر آنها می توانید به آرامش و موفقیت ابدی دست یابید. اگر باورهای محدود را پیدا کردید، می توانید به شکل زیر آنها را تغییر دهید:

 

ایجاد باورهای مثبت درمورد ازدواج

 

مردها با ازدواج محدود نمی شوند بلکه دایره دوستانشان تغییر می کند و نوع تفریحشان فرق می کند.

تفریح های دوران متاهلی نیز شیرینی خودش را دارد و در کنار خانواده بودن آرامش زیادی را برای من به همراه خواهد داشت.

مقبولیت اجتماعی افراد متاهل و پذیرش آنها از سوی اطرافیان بیش از افراد مجرد است و من شایسته این احترام هستم.

زنها نیز پس از ازدواج می توانند انتخاب کنند که به سر کار بروند و یا نقش مقدس مادری را انتخاب کنند.

با ورود بچه به زندگی، شکل و سبک زندگی رنگ و رویی تازه به خود می گیرد و مفهوم خانواده بهتر درک می شود.

بسیاری از افراد موفق و ثروتمند را می شناسم که پس از دوران متاهلی به دستاوردهای زیادی رسیده اند.

مردها و زن ها صفات و مشخصات خاص خود را دارند و باید این تفاوت ها را پذیرفت و به آنها احترام گذاشت.

 

قانون دوم: تمرکز شما روی چه چیزی است

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

اگر قانون اول را بدرستی طی کرده باشید و باورهای منفی را تغییر داده باشید، در این مرحله باید ببینید که از دنیا چه چیزی می خواهید؟

 

پیشنهاد قانون جذب استفاده از تابلو آرزوها (dream board) می باشد. ذهن ما با زبان تصاویر بهتر رابطه برقرار می کند و از طریق تصاویر و تجسم می توان خواسته های خود را به جهان ارسال کرد.

 

یکی از معجزاتی که پس از ساختن تابلو آرزوها رخ میدهد، دادن مسیر درست به کائنات و دستیابی به همان مشخصات مورد نظر خواهد بود.

 

بطور مثال اگر در تابلوی آرزوهای خود یک خودرو قرمز رنگ با تمام جزئیات را رسم کرده اید، تمام زندگی شما در راستای رسیدن به آن حرکت خواهد کرد، در غیر اینصورت باید منتظر تقدیر و حوادث روزگار باشید تا برای شما تصمیم بگیرند.

 

فرض کنید قصد مسافرت قصد مسافرت دارید و به یک آژانس هواپیمایی مراجعه می کنید. اگر دقیقا مقصد خود را مشخص نکرده باشید، متصدی صدور بلیط نمیداند بلیط کدام کشور را برای شما صادر کند.

 

در راه رسیدن به اهداف نیز دقیقا چنین اتفاقی رخ میدهد. فردی که دقیقا نمی داند چه خواسته ای دارد، بدون هدف به هر سو پیش می رود.

 

بنابراین بر روی یک صفحه یا دیوار اتاق خود لیستی از خواسته ها و حتی چهره و مشخصات فیزیکی همسر دلخواه خود و همچنین محل ازدواج و نوع مراسم مورد علاقه خود را نصب کنید و در طی روز بارها به آن نگاه کنید تا در ذهن شما به درستی ثبت گردد.

 

در روزهای آینده خواهید دید ذهن بطور هدفمند تمام موقعیت هایی که به ازدواج ختم میشود را بررسی می کند.

 

قانون سوم: قوانین ضمیر ناخودآگاه در جذب عشق

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

در ادامه 10 قانون جذب عشق و همسر دلخواه رسیدیم به نقش ضمیر ناخودآگاه در جذب همسر دلخواه.

 

همانطور که در ویدئوی زیر خواهید دید، ضمیر ناخوداگاه قوانین ساده ای دارد که با تاثیر گذاری بر روی آن میتوان به نتایج شگفت انگیزی دست یافت.

 

بطور مثال یکی از قوانین بیان می کند: ضمیر ناخودآگاه اطلاعات دریافتی را پرورش میدهد و در ابراز آن غلو میکند.

 

یعنی اگر شما یک خودرو با رنگ آبی خریداری کرده باشید، به نظر شما تعداد خودروهای آبی در شهر زیاد شده و دائما در خیابان خودروهایی نظیر خودروی خود می بینید، اما این یکی از مشخصات ناخودآگاه است که اطلاعات دریافتی را بزرگنمایی می کند.

 

همچنین اگر با فردی بر سر موضوعی اختلاف داشته باشید، همه رفتارهای او به نظر شما بد و زننده خواهند بود و ذهن شما کاری می کند که تمام مشخصات و رفتارهای او بد جلوه کنند.

 

از طرف دیگر اگر از فردی دیگری نیز خوشتان بیاید و چند رفتار او برای شما مطلوب باشد، ضمیر ناخودآگاه این حس را چندین برابر افزایش میدهد و شما حتی رفتارها و مشخصات بد او را نمیتوانید ببینید.

 

از اینجاست که وقتی افراد عاشق را می بینید که تمام زندگی خود را وقف یک نفر کرده اند و به توصیه دوستان توجهی نمی کنند زیرا ناخودآگاه فقط بر روی دوست داشتن تمرکز کرده و بقیه صفات او را نادیده می گیرد.

 

اتفاق تلخی که پس از مدتی رخ میدهد این است که عشق آتشین دوران آشنایی فروکش می کند و فرد بطور منطقی به رابطه نگاه میکند و برایش سئوال پیش می آید که چرا رفتارهای تو عوض شده؟ چرا مثل قبل نیستی؟ در حالی که او خودش بود ولی ذهن شما دست به یک فریب بزرگ زده و حقایق را پنهان کرده بود.

 

مشخصه دیگر ضمیر ناخودآگاه این است که می توان با بیان قدرت کلمات، آنرا کنترل کرد. اگر قصد دارید بر روی برنامه ریزی ناخودآگاه خود تغییراتی ایجاد کنید، از قدرت کلمات و جملات مثبت غافل نشوید.

 

اگر با معقوله هیپنوتیزم آشنایی داشته باشید، میدانید که هیپنوتیزم چیزی نیست جز القای تلقین و فردی که بعنوان هیپنوتیزم کننده عمل می کند، به راحتی از کلمات و تمثیل هایی استفاده می کند که ذهن هیپنوتیزم شونده را تحت کنترل او قرار بدهد.

 

بنابراین اگر بتوانید از جملات و تلقین های مثبت در رابطه با زندگی و میزان خوشبختی خود استفاده کنید، دیر یا زود تاثیر آنرا در رفتارها و عملکرد خود خواهید دید.

 

قانون چهارم: آشتی با خود

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

اگر قرار باشد که بزودی ازدواج کنید، چه منابع و کم و کاستی ها را احساس می کنید؟ این کمبودها را شناسایی کنید و برای بهبود آنها تلاش کنید.

 

بطور مثال اگر کمبود اعتماد به نفس دارید، می توانید در کلاسهای افزایش اعتماد به نفس شرکت کنید و اگر در زمینه باورها در مورد ازدواج دچار تردید هستید می توانید با مشاور یا روانشناس مشورت کنید.

 

پس از طی اسن مراحل می توانید خواسته خود را به روشنی بیان کنید. روابطی که همیشه تنش آلود هستند و هر یک از طرفین انتظار دارد که شخص مقابل حال او را خوب کند، رابطه خوبی نخواهد بود.

 

به شما توصیه می کنم مسئولیت پذیر باشید و به امید اینکه فرد مقابل آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد، وارد زندگی مشترک نشوید زیرا او نیز فرد معمولی است همانند شما که مشکلات و دغدغه های خاص خود را دارد.

 

فردی که باخود به صلح نرسیده است، نمی تواند این صلح را در فردی دیگری جستجو کند. برای رسیدن به صلح درونی ابتدا باید افکار خود را تغییر دهید، سپس باورهای مرکزی را اصلاح کنید و در نهایت برای آینده ای روشن خوشبین باشید.

 

استفاده از عبارات تاکیدی و مدیتیشن در رسیدن به آرامش درونی بسیار موثر است.

 

اگر به چهره افراد شاد دقت کرده باشید، آرامشی عمیق در رفتار و چهره آنان می توان یافت که نتیجه آشتی با خود است و این احساس آرامش به دیگران نیز منتقل خواهد شد. بیاد داشته باشید:

 

ما تعیین می کنیم که چطور با ما رفتار کنند

 

قانون پنجم: تجسم همسر ایده آل

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

هیچ چیز همانند تجسم نمی تواند رسیدن به خواسته های شما را تضمین کند. تجسم همانند آهن ربایی عمل می کند که بوسیله آن میتوانید به موفقیت دست یابید.

 

اگر مراحل قبل را درست طی کرده باشید، اکنون وقت آن است که مشخصات و اولویت های خود را از همسر دلخواه بیان کنید.

 

در ادامه تمرینی را پیشنهاد می کنم که میتوانید به کمک آن به دید بهتری نسبت به شخص مورد علاقه خود دست یابید. لیستی تهیه کنید و 10 اولویت اصلی خود را در آن بنویسید.

 

10 اولویت اول من در جذب همسر دلخواه چیست؟

لطفا یک لیست تهیه کنید و 10 اولویت اصلی برای داشتنن یک رابطه خوب را در آن ذکر کنید. دقت کنید این اولیوت ها برای هر فردی میتواند متفاوت باشد.

 

بعنوان مثال برای فردی، اولویت های اصلی ثروت، قد بلند و خانواده است و برای فردی دیگر اولویت های اصلی داشتن تحصیلات بالا، جایگاه اجتماعی و… است.

 

بنابراین فردی دیگری نمی تواند با معیارهای شما به خوشبختی برسد و باید بدنبال سلایق و ارزش های خود بگردد.

 

توجه داشته باشید طبق تحقیقات بعمل آمده اگر کسی 6 یا 7 عدید از اولویت های اصلی شما را دارا باشد، میتواند بصورت بالقوه همسر مناسبی برای شما باشد.

 

این بدان معنی است که ما هرگز نمی توانیم 100% فرد مورد نظر را بدست آوریم. طبق توصیه مشاوران ازدواج، اگر فردی تا 60 درصد اولویت ها و مشخصات مورد نظر شما را داشت، میتوانید بعنوان همسر دلخواه با او وارد رابطه شوید.

 

قانون ششم: قوانین جذب را بدانید

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

یکی از اصول کلی قانون جذب این است که مشابه ها یکدیگر را جذب میکنند.

 

این بدان معنی است که اگر شما فردی ناامید و بدبین هستید، نباید انتظار فردی شاد و خوشبین در زندگی داشته باشید زیرا کائنات فردی هم فرکانس را در جلوی راه شما قرار خواهد داد.

 

این یک قانون جهانی است و بارها برای همه ما اثبات شده است. بنابراین ابتدا بر روی باورها، شخصیت و دیدگاه خود به دنیا بپردازید و آنرا بهبود دهید، سپس خواهید دید فردی هم فرکانس شما با همان نگرش وارد زندگیتان خواهد شد.

 

اصل بعدی قانون جذب بیان می کند، در ذهن خود لحظه رسیدن به معشوق را تصور کنید و باخود بگویید: من در حال جذب بهترین ها هستم و این تصویر ذهنی را همانند یک فیلم مرور کنید.

 

از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه فرق بین خیال و واقعیت را نمی فهمد، لذا خود را در شرایط واقعی فرض می کند و از این طریق احساس رسیدن به هدف را به خود القا می کند.

 

این تمرین های ذهنی باعث می شوند ارتعاشاتی را به کائنات ارسال کنید و در کمترین زمان و با استفاده از قانون خلاء به معشوق خود برسید.

 

قانون هفتم: جسارت عاشق شدن

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

یکی از عواملی که شجاعت ما در عاشق شدن را کم میکند، دیدن شکست های عاطفی و طلاق هایی است که در زندگی دوستان و اطرافیان مشاهده می کنیم.

 

واقعیت این است که تمام انسان ها سفر زندگی منحصر به خود را طی میکنند و الزاما نمی توان همانند بقیه بود. بنابراین با توکل بر قدرت عشق و تفکری که خداوند در نهاد شما قرار داده است، شروع کنید.

 

اولین ترسی که در تصمیم گیری سراغ شما می آید، ترس از شکست خواهد بود و ضمیر ناخودآگاه شما تلاش می کند هوشیاری شما را افزایش بدهد تا از این اتفاق جلوگیری کند.

 

در چنین شرایطی حساسیت و تنش در رابطه افزایش می ابد و هر یک از طرفین شروط و تضمین های سفت و سخت تری را از طرف مقابل طلب می کنند.

 

پیشنهاد ما به شما این است که این مرحله را با خوشبینی و مدارا پشت سر بگذارید و اجازه دهید تا با مجاورت های زیاد، شناخت بیشتر صورت پذیرد و کم کم به رفتارها و خلق و خوی طرف مقابل عادت کنید.

 

یکی دیگر از موانعی که جسارت عاشق شدن را از ما میگیرد، نگاه منطقی و حسابگرانه به ازدواج است.

 

بسیاری از افراد را دیده ام که به معقوله ازدواج بعنوان یک معامله یا سرمایه گذاری نگاه میکنند و نه تکامل فردی. در این صورت ذهن منطقی آنها وارد ماجرا می شود و از اقدام کردن باز می مانند.

 

لطفا در کنار منطق و تعقل خود، به احساسات نیز بها دهید و بگذارید بخشی از زندگی شما را شهود و احساسات در کنترل خود قرار دهند.

 

قانون هشتم: عبارات تاکیدی جذب همسر دلخواه و راز جذابیت

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

همانطور که میدانید نقش عبارات تاکیدی در جذب خواسته ها بسیار مهم می باشد و از عبارات تاکیدی میتوان بعنوان حلقه مفقوده جذب همسر دلخواه و فرد مورد علاقه نام برد.

 

در ادامه به برخی از عبارات تاکیدی اشاره می کنیم که میتوانید با تکرار آنها به مدت 40 روز به خواسته های خود برسید:

 

1- هر روز که می گذرد، من زیباتر و جذابتر می شوم.

2- من زیبا و جذابم و به طرز شگفت انگیزی مردان ایده آل را جذب می کنم.

3- من دارای قدرت های پنهانی هستم و مردان قدرتمند را به خود جذب میکنم چون میدانم مشابه ها همدیگر را جذب میکنند.

4- مردان و زنانی که ایده آل هستند و بدنبال همسری مناسب هستند، هر روز در حال افزایش هستند.

5- من به کائنات و قانون جذب اعتماد دارم و خواسته خود را در کنار تلاش، به جهان هوشمند ارائه می کنم.

6- من تمام تلاش خود را برای ساخت یک زندگی ایده آل خواهم داشت و بقیه امور را به خداوند می سپارم.

7- من میدانم هر فردی بصورت منحصر بفرد جذاب است و فقط باید آن جذابیت را کشف کند.

8- من باورهای گذشته را تغییر داده ام و امروز فرد موفق و خوشبختی هستم.

9- من انسان شایسته ای هستم و توقع ورود یک انسان ایده آل به زندگیم را دارم.

10- من هیچ عجله ای برای جذب همسر ایده آل ندارم چون میدانم در بهترین زمان و بهترین شرایط با همسر آینده ام آشنا خواهم شد.

 

قانون نهم: تعیین زمان برای جذب خواسته ها

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

حتما این جمله را از افراد مجرد شنیده اید که می گویند: در آینده ازدواج خواهم کرد و فعلا درگیر کار هستم.

 

اگر قرار باشد کسی سر راه من قرار بگیرد، همه چیز در زمان خود اتفاق خواهد افتاد و…. این یک نوع فرار به جلو است و این افراد با توجیه های مختلف سعی در طفره رفتن از واقعیت را دارند.

 

واقعیت این است اگر برای اهداف و خواسته های خود زمان مشخصی را مشخص نکنیم، ضمیر ناخوداگاه ما نیز تلاشی برای دستیابی به آن نخواهد داشت.

 

حتما مواقعی برای شما پیش آمده که تا تاریخ یک هفته آینده باید مقداری پول جور کنید و یا پروژه ای را به اتمام برسایند، در این حالت شب و روز به این هدف فکر می کنید و در زمان مقرر کار انجام میشود.

 

در مورد ازدواج نیز لازم نیست روز و ساعت رسیدن را دقیقا مشخص کنید و بگویید من تا سه ماه و سه روز دیگر به همسر دلخواه خود میرسم، بلکه مشخص کنید قصد ازدواج شما قطعی است و تا آخر سال و یا شش ماه دیگر قصد دارید با فردی مناسب دیدار کنید و به عشق خود برسید.

 

در چنین حالتی ضمیر ناخودآگاه شما ارتعاشاتی را به دنیا ساطع می کند تا افراد هم ارتعاش شما را جذب کند.

 

همچنین می توانید از تابلوی آرزوها نیز برای رسیدن به معشوق خود استفاده کنید. میتوانید تصور کنید تعطیلات عید تا تابستان آینده را در کنار فرد مورد علاقه خود می گذرانید و لذت می برید.

 

لطفا از کلمات اجباری مانند باید و حتما اجتناب کنید و بجای آنها بگویید من تمام تلاش خود را می کنم تا این تاریخ با فردی مناسب آشنا شوم و زندگی متاهلی خود را آغاز کنم.

 

قانون دهم: نگهداری عشق

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

حتما افرادی را دیده اید که خود را فرد ثروتمند و موفقی نمیدانند و اگر در یک قرعه کشی و یا از طریق رسیدن ارثی به موفقیت برسند، دیر یا زود آنرا از دست می دهند و به زندگی فقیرانه خود باز می گردند.

 

آنها در باورهای مرکزی خود دچار اشکال هستند و این باورها دیر یا زود انا را با شکست روبرو خواهد کرد.

 

حال اگر شما چنین باوری را در مورد ازدواج داشته باشید، اگر با مناسبترین فرد دنیا هم آشنا شوید، بازهم بطور ناخودآگاه کاری می کنید که آن رابطه به جدایی ختم شود.

 

افراد زیادی را دیده ام که در مرحله جذب عشق درست عمل کرده اند اما در مرحله نگهداری رابطه، بازهم به باورهای منفی خود چسبیده و آن فرد را از دست داده اند.

 

نگهداری رابطه همانند نگهداری یک گیاه در خانه است. باید به آن آب، نور و توجه برسانید تا رشد کند.

 

تست آمادگی برای ازدواج

 

مهمترین قوانین جذب عشق و همسر مورد علاقه

 

قبل از اینکه به فکر جذب همسر دلخواه خود باشید، با استفاده از تست زیر میزان آمادگی خود را برای وارد شدن به زندگی مشترک تست کنید.

 

در این آزمون سئوالات کوانتومی بر اساس روانشناسی عشق مطرح شده است که با پاسخ دادن به آنها میتوانید باورها و افکار خود در مورد عشق و ازدواج را بسنجید.

 

1- آیا در کنار شغل و فعالیت های روزانه، جای کسی را در زندگی خود خالی می بینید؟

2- آیا اگر کسی با شرایط اکنون شما، به شما پیشنهاد ازدواج بدهد، قبول می کنید؟

3- آیا از نظر مالی و تصمیم گیری به استقلال نسبی رسیده اید؟

4- آیا خود را لایق یک ازدواج عالی میدانید؟

5- آیا زمانی که پدر و مادری را در حال بازی با فرزندشان می بینید، حسرت می خورید؟

6- آیا همانند گذشته از تنها بودنتان لذت می برید؟

7- آیا حس می کنید زمان یک تغییر بزرگ در سبک زندگیتان فرا رسیده است؟

8- آیا به جنس مخالف (دختران یا پسران) اطراف خود نگاه جدیدتری بعنوان یک همسر دارید؟

9- آیا در تعامل با جنس مخالف، احساسی از شعف و امید در دل شما زنده شده که قبلا آنرا تجربه نکرده باشید؟

10- آیا در مورد تغییر سبک زندگی خود با پدر و مادر خود صحبت کرده اید؟

11- آیا در خانه پدری خود، احساس نیاز به استقلال شما بیشتر شده است؟

12- آیا از دیدن فیلم های عاشقانه و خواندن رمان عاشقانه بیش از گذشته لذت می برید؟

13- آیا به تازگی اتفاقات مراسم نامزدی و عروسی را در ذهن خود مرور می کنید؟

 

اگر در تست فوق بیش از 6 پاسخ مثبت یعنی بلی داده اید، بدانید در حال آماده شدن برای ازدواج و جذب همسر دلخواه خود هستید و فقط باید اصول جذب عشق را در زندگی خود رعایت کنید تا به یک رابطه عاشقانه و خاص دست یابید.