وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

ماجرای رابطه عاشقانه آنجلینا جولی و کیانو (عکس)

ماجرای رابطه عاشقانه آنجلینا جولی و کیانو (عکس)

ماجرای رابطه عاشقانه آنجلینا جولی و کیانو (عکس)

 

ستاره های هالیوودی مثل کیانو ریوز و آنجلینا جولی از شهرت و محبوبیت بسیاری برخوردارند.جالب است بدانید که این روزها شایعه شده این دو نفر با یکدیگر قرار عاشقانه می‌گذارند

 

برای هر پاپاراتزی  بسیار مهم است که بتواند خبری مثل عشق و عاشقی دو ستاره سینما را کشف کند. خبر وقتی داغ تر می شود که این دو نفر محبوب و مشهور هم باشند.

 

طی ماههای اخیر و علیرغم فروش بالای فیلم ها، به نظر می رسید کیانو ریوز به شدت تنها و کمی افسرده است. اکنون ماجرا متفاوت شده و گویا این بازیگر 54 ساله مورد توجه آنجیلنا جولی قرار گرفته است.

 

ماجرای رابطه عاشقانه آنجلینا جولی و کیانو (عکس)

 

با وجود رواج این شایعه، مدیر برنامه های کیانو به شدت هر نوع ارتباط بین این دو ستاره را تکذیب کرد اما تجربه نشان داده معمولا همه چیز از همین شایعات شروع می شود. درست همانطور که آشنایی جولی و برد پیت در فیلم مشهور “آقا و خانم اسمیت” منجر به جدایی برد پیت از همسرش جنیفر آنیستون و ازدواج او با آنجلینا جولی شد.

 

شاید یکی از دلایل رواج این شایعه را می توان به فیلم  the Eternals  مرتبط دانست. آنجلینا جولی از مدتها پیش به فهرست بازیگران این فیلم پیوسته است، اکنون خبرها حکایت از پیوستن کیانو ریوز به این پروژه دارند.

 

به محض این که خبر پیوستن احتمالی کیانو ریوز به این پروژه سینمایی مطرح شد، این مسئله نیز مطرح شد که جولی در مجاب کردن کارگردان برای انتخاب ریوز نقش داشته است.

 

اگر این شایعات حقیقت داشته باشد باید بپذیریم که رابطه جولی و پیت واقعا و برای همیشه تمام شده است. جولی به عنوان یک بازیگر 44 ساله و موفق هم اکنون فارغ از بازیگری در حوزه هایی مثل تهیه کنندگی و البته فعالیت های حقوق بشری نیز سرشناس است.

 

در حالی که طرفداران ریوز مدت های مدیدی است به دنبال یک عشق برای او می گردند و از سال 2010 تا کنون هیچ نامزدی برای او پیدا نکرده اند اکنون می توانند امیدوار باشند ریوز دوباره با یک ماجرای عاشقانه یا حتی ازدواج قریب الوقوع رو به رو میشود.