اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

ماجرای صیغه و پسر 15 ساله در همدان

ماجرای صیغه و پسر 15 ساله در همدان

ماجرای صیغه و پسر 15 ساله در همدان

 

به گزارش ایران ناز یک پسر نوجوان در همدان با زنان صیغه ای درسر بزرگی آفرید . این پسر جوان با ساختن ربات صیغه یاب اقدام به کلاهبرداری از مردم نمود و مبالغ بالایی را بدست اورد . در ایران کلاهبرداری های زیادی از طریق ربات های تلگرامی و نرم افزار های صیغه یاب انجام می شود که این کار به سنین پایین تر نیز کشیده شده است و این ربات ها دائما توسط پلیس فتا درحال پیگیری است.

 

یک نوجوان پانزده ساله اهل همدان در اقدامی ناباورانه یک ربات تلگرامی با عنوان صیغه یاب ساخته بود که در آن اقدام به کلاهبرداری و دزدی از مردم می کرد. او با هزینه ۲۰۰۰ تومان که برای عضویت در این کانال درنظر گرفته بود تمامی اطلاعات حساب کاربران را میگرفت و از حساب آنها دزدی می کرد . او با قرار دادن تصاویر زنان و دختران از سایت های مخلف در این ربات با عنوان زنان صیغه ای افراد را وسوسه می کرد که وارد آن شوند. او سرانجام توسط پپلیس فتای همدان دستگیر شد. در ادامه درمورد این ربات صیغه دختران بیشتر می خوانید.

 

ماجرای صیغه و پسر 15 ساله در همدان

 

رئیس پلیس فتای همدان، از دستگیری نوجوانی ۱۵ ساله خبر داده است که با یک روبات تلگرامی با عنوان “صیغه‌ یاب” از کاربران تلگرام کلاهبرداری می‌کرد. سرهنگ فیروز سرخوش‌نهاد گفت: «این نوجوان ساوه‌ای، هزینه عضویت در کانال “صیغه یاب” را تنها ۲۰ هزار ریال در نظر گرفته که این رقم اندک موجب وسوسه عده‌ای برای استفاده از این روبات شده بود.»

 

کاربران برای عضویت در این کانال باید وارد یک صفحه جعلی می شدند و مشخصات حساب بانکی خود را وارد می‌کردند، به این ترتیب اطلاعات بانکی این افراد در اختیار این نوجوان قرار می گرفت.

 

ماجرای صیغه و پسر 15 ساله در همدان

 

این نوجوان ۱۵ ساله همچنین برای جذب مخاطب بیشتر، عکس دختران جوان را از دیگر صفحه‌های اجتماعی بر می داشت و آن ها را به عنوان گزینه صیغه معرفی می‌کرد.

 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات همدان اضافه کرده است: «این نوجوان در بازجویی‌های اولیه اعتراف کرد موجودی تمامی حساب های بانکی را بررسی و مبلغ قابل توجهی را سرقت کرده است.»

 

ماجرای صیغه و پسر 15 ساله در همدان