ماجرای قهر طولانی لاله صبوری با مهران مدیری

ماجرای قهر طولانی لاله صبوری با مهران مدیری

ماجرای قهر طولانی لاله صبوری با مهران مدیری

 

به گزارش ایران ناز بازیگر زن تلویزیون و سینما پرده از راز قهر طولانی مدتش با مهران مدیری برداشت .لاله صبوری درباره اختلافش با مهران مدیری در مصاحبه ای گفت:«نمی دانم چرا این سوال را همه از من می پرسند؟ چرا کسی از مهران مدیری نمی پرسد!

 

ماجرای قهر طولانی لاله صبوری با مهران مدیری

 

«والا ما با هم نمی سازیم.اون موقع می ساختیم.وقتی که جنگ 77 تمام شد قرار بود ما با هم برویم سر پلاک 14.

 

آقای منوچهر محمدی گفت زوج در ایران برای طولانی مدت جواب نمی دهد بیا یک کار دیگر انجام بده و دوباره برگرد.خب ریشه دلخوری عجیبی شد.یک فاصله غریب و قهر طولانی افتاد.

 

لاله صبوری در گفت و گویی گلایه هایش را از مهران مدیری بازگو کرد.ماجرای جدایی «لاله صبوری» از برنامه های «مهران مدیری» چه بود؟

 

لاله صبوری در گفت و گویی، خاطرات همکاری با مهران مدیری را بازگو کرد. او در صحبت هایش اشاره کرد به قهری طولانی مدت بین خودش و مهران مدیری.

 

بخشی ماجرای اختلاف و جدایی «لاله صبوری» از برنامه های «مهران مدیری» به این دلیل بود که به گفته لاله صبوری مهران مدیری حرف بدی درباره لاله صبوری زده بود. لاله صبوری میگویدماجرا از آنجا شروع شد که رضا رشید پور در برنامه ای مهران مدیری را دعوت کرد و او پرسید لاله صبوری؟ مهران از آن سکوت های معنادارش کرد و بعد گفت: بیشتر انرژی خوبی در کار می آورد تا بازیگر خوبی باشد.

 

از صبح فردای آن روز بیرون از خانه هر راننده تاکسی ای از من می پرسید انرژی خوب یعنی چی؟دو روز گریه کردم خیلی حرف بدی بود.»

 

ماجرای قهر طولانی لاله صبوری با مهران مدیری

 

او در ادامه گفت و گو اظهار داشت که:پس از آنکه در یک آیتم شوخی کردم بازی نمودم، علی لک پوریان با من تماس گرفت و گفت: دیگر برای ادامه ضبط کار نیایید.

 

رسما مرا از کار بدون هیچ دلیلی اخراج نموده بود ولی دوباره برای جشن برنامه شوخی کردم مرا دعوت کرد ولی من دیگر نرفتم.

 

پیش از ضبط برنامه باغ مظفر مستقیما از سوی مدیری برای همکاری با من تماس گرفته شد، اما ضبط برنامه شروع شد ولی من در لیست بازیگران نبودم. احساس کردم که دوباره گول خورده ام.

 

البته در مجموعه پاورچین نیز پس از آنکه بازیگران جدید به کار اضافه شدند با من نیز تماس گرفته شد، ولی من گفتم : چطور از ابتدای کار دعوتی از من به عمل نیامد اما، حالا که مجموعه موفق نشده است، سراغ من را گرفتید؟ من نرفتم و شاهد این ماجرا سحر زکریا، سحر ولدبیگی و شقایق دهقان هستند.

 

ماجرای قهر طولانی لاله صبوری با مهران مدیری