چگونه ماسک عسل و زردچوبه درست کنیم؟

چگونه ماسک عسل و زردچوبه درست کنیم؟

شما با این ماسک می توانید صورتی زیبا و شفاف داشته باشید.این روزها داشتن پوست و مویی زیبا و جوان بدون محصولات زیبایی تقریبا غیر ممکن است. زندگی شهری می تواند عوارضی را بر روی سلامت و پوست شما داشته باشد. و به دلیل مشغله های روزمره مراجعات روزانه به سالن های زیبایی غیر ممکن به نظر می رسد.

 

زمانی که شما برای رفتن به یک میهمانی قصد حاضر شدن را دارید سعی می کنید به بهترین و زیباترین شکل خود را آماده کنید. همه سالن های زیبایی از محصولاتی استفاده می کنند که بشدت اثر گذار بوده، اما در عین حال شامل مواد شیمیایی بی شمار هستند که سرانجام می تواند باعث آسیب های جبران ناپذیری برای پوست شما شود.

 

چگونه ماسک عسل و زردچوبه درست کنیم؟

 

به همین منظور در اینجا یک محصول زیبایی را به شما ارائه می کنیم که شما می توانید در خانه تهیه کنید و مسلما بهتر از درمان های سالن زیبایی شما هستند. مواد لازم برای تهیه ماسک طبیعی صورت دو قاشق غذاخوری پودر زرچوبه دو قاشق غذاخوری عسل دو قاشق غذاخوری شیر طرز تهیه ماسک

 

طبیعی صورت این مخلوط را بخوبی هم بزنید تا یک خمیر سفت بدست آید. هر شب قبل از خواب آن را بر روی صورت خود استفاده کنید. آن را تا وقتی که خشک شود بر روی پوست نگهدارید و سپس بشویید. شما می توانید آن را در یخچال نیز نگهداری کنید. این ماسک طبیعی پوست شما را شاداب و جوان نگه می دارد.

 

چگونه ماسک عسل و زردچوبه درست کنیم؟