اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

اگر شما هم به افراد بیشتر توجه کنید، برخی افراد با توجه به ماه تولدشان زودتر عاشق می شوند و دل می بندند و عشق آن ها بسیار عمیق و طولانی مدت است.

 

اما برخی افراد مدت زمان بسیاری طول می کشد تا عاشق شوند. البته این خصوصیات بر حسب ماه تولد، به نوعی فال محسوب می شود و ممکن است برای برخی از افراد صدق نکند، از این رو بیشتر جنبه سرگرمی و تفریح دارد.

 

متولدین هر ماه به میزان متفاوتی عاشق می شوند و شکل عشق آن ها متفاوت است و ممکن است برخی از آن ها به همان سرعت که عاشق می شوند به همان سرعت نیز عشق خود را ترک کنند.

 

متولدین کدام ماه عاشق تر هستند؟

همانطور که در زیر توضیح داده ایم متولدین ماه های فروردین، تیر، مرداد، مهر و اسفند زودتر از ماه های دیگر عاشق می شوند و بسیار عاشق تر می باشند.

 

متولدین اسفند

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

افرادی که در ماه اسفند متولد شده اند شریک عاطفی ای را می خواهند که از نظر احساسی نسبت به آن ها حساس و مراقب باشد و اگر این خصوصیات را در او پیدا گنند به او وفادار می مانند.

 

متولدین بهمن

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

عشق متولدین بهمن بی‌ریا و ساده است. نشانه عشق را بیشتر از هرچیزی در عمل آن‌ ها می‌ توانید ببینید.

 

در روابط عاشقانه، به سادگی بی‌ حوصله می‌ شوند و از شریک عاطفی‌ شان جدا می‌ شوند.

 

اگر با عشق یک بهمنی پا یه زندگی بگذارید، زندگی آرام و جذابی را تجربه خواهید کرد.

 

متولدین دی

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

متولدین دی ماه خیلی احساساتی و بسیار حساس هستند. اگر شخصی بخواهد قلب متولد ماه دی را بدست بیاورد، باید بتواند او را به هر چیزی که می‌ خواهد برساند.

 

این ویژگی بسیار با ارزش است زیرا خیلی‌ ها نمی‌ دانند که چگونه نیاز‌های خودشان را مشخص کنند. دی ماهی‌ ها آدم انعطاف پذیری نیستند.

 

ارتباط عاشقانه با متولدین دی ماه، یعنی خاص بودن. دی ماهی‌ ها بسیار آهسته و تدریجی عاشق می‌ شوند.

 

متولدین آذر

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

آذر ماهی‌ ها خوشتیپ و جذاب، خوش‌ قلب و مهربان، عاشق و خیلی ساده، عجول، عصبی و خیلی احساساتی هستند. آذر ماهی‌ ها تدریجی عاشق می‌ شوند.

 

آذر ماهی ها بسیار در زندگی ریسک می‌ کنند. اگر یک آذری با شما باشد، می‌ توانید امیدوار باشید که تا آخر خط در کنارتان هست و او را از دست نخواهید داد.

 

متولدین آبان

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

اعتماد و عشق برای افراد آبان ماهی زمان بر است، به دلیل این که به روحیات مردم شک دارند. آبان‌ماهی‌ها خیلی آهسته و تدریجی عاشق می شوند.

 

آبان‌ ماهی‌ ها هر شخصی را وارد زندگی خود نمی‌کنند، اگر این کار را انجام دهند، مطمئن هستند که این شخص، بسیار خاص و ویژه است.

 

اگر بخواهید بدانید که متولدین آبان با چه ماهی ازدواج کننند که زندگی موفقی داشته باشند، باید گفت که عشق آبان ماهی موفق، با متولد اردیبهشت است که در یک کلام می توان گفت عشق ابدی خواهند داشت.

 

مرد آبان ماهی در عشق عاطفی و احساساتی است. با یک آبانی می‌ شوند زندگی خوب را تجربه کرد.

 

متولدین مهر

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

عشق در متولد مهر، گاهی ساده لوحانه است، این عشق ساده لوحانه باعث می‌شود گاهی گرفتار شرکایی سوء استفاده‌گر شوند. پس پیشنهاد می‌کنیم، بعضی مواقع به پندها و اندرزهای اطرافیان‌تان توجه کنید.

 

متولد مهر ماه، زمانی که اختلافات ایجاد می‌شود، پرخاشگر و تندخو است. پس سعی کنید با کلامی آرام و منطقی با آن‌ها صحبت کنید تا اختلافات‌ برای همیشه تمام شود. رفتارهایی پرخاشگرانه تنها، متولد این ماه را عصبانی می کند و همه چیز را بهم می‌ریزد.

 

اگر دائما پرخاشگری کنید و در اضطراب و نگرانی باشید، متولد این ماه را از خود دور خواهید کرد. همچنین، متولد ماه مهر به جزئیات علاقه‌ای ندارد با پرداختن بیش از حد به جزئیات حوصله‌اش را سر خواهید برد.

 

متولدین شهریور

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

متولدین شهریور از درون پاک و صاف، قابل اعتماد و خوش حساب، تندخو و خشن، ساده و بی‌کلک هستند، شهریور ماهی‌ ها بسیار آهسته و تدریجی عاشق می‌ شوند.

 

یک خانم یا آقای شهریوری با احساس است اما ابراز احساسات بلد نیست. برای آرام کردم یک شهریوری از کلمات عاشقانه استفاده کنید و او را بپرستید و عشق خود را بی‌پروا و بدون سانسور به او نشان دهید.

 

متولدین مرداد

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

عشق در متولد مرداد، یک رابطه معمولی نیست، بلکه رابطه‌ای باشکوه، مجلل و چیزی فراتر از زندگی است. عاشقانه ایده‌آل آن‌ها، بیشتر شبیه یک مینی سریال عاشقانه و پرطرفدار است.

 

اگر فکر کرده‌اید که می‌توانید با خریدن هدیه‌های گران قیمت در قلب متولد این ماه جای بگیرید باید بگویم کاملا در اشتباه هستید. متولد این ماه دنبال پول و هدیه‌های گران قیمت نیست.

 

بلکه به دنبال کسی است که حس خلاقیت، ماجراجویی و… دارد. چیزی که متولد مرداد را به خود جذب می‌کند، اصالت شما است نه ثروت‌تان.

 

متولدین تیر

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

عشق در متولد تیر یعنی برداشتن اولین قدم در راه رسیدن به هدف تشکیل خانواده. بنابراین عشق برای تیر ماهی‌ها یک هدف نیست بلکه وسیله‌ای است برای ساختن خانه‌ای پر از عشق و محبت، خانه‌ای برای پرورش کودکانی زیبا.

 

متولد تیر، به پرورش کودکان و نسل آینده علاقه‌مند است. عشق در متولد تیر، شکلی دیگری نیز خواهد داشت. این عشق، همان عشق به فرزندان خواهد بود.

 

شاید متولدین این ماه به دلیل شرایط جسمانی و… بچه‌دار نشوند. اما عشق آن‌ها به خانواده، خواهرها، برادرها، خواهرزاده‌ها و… همچنان، پابرجا خواهد بود. متولد این ماه، حتی ممکن است داوطلب به سرپرستی گرفتن کودکان شود.

 

متولدین خرداد

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

خرداد ماهی خیلی راحت معشوقش را به خود جذب می‌ کنند. عشق در متولدین ماه خرداد به گونه‌ ای است که اگر شخصی را واقعا دوست داشته باشند،

 

رفتار هایی که مطمئن هستند درست نیست را کنار می‌ گذارند و تلاش می‌ کنند رفتار‌هایی که انرژی و تمرکزشان را می‌ گیرد پیدا کرده و کنار بگذارند.

 

با این کار، به راحتی به آن چیزی که از عشق و رابطه عاشقانه می‌ خواهند می‌ رسند. سیاره ماه تولد خرداد، برج جوزا است، آن‌ها به مرور عاشق می‌ شوند.

 

متولدین اردیبهشت

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

عشق اردیبهشتی ها خیلی آهسته و پیوسته است، اردیبهشتی‌ ها آهسته و تدریجی عاشق می‌ شوند. آن‌ ها افرادی دست و دل‌باز و بخشنده ای هستند و تلاش می‌ کنند تا نیاز همسرشان را براورده کنند.

 

یک فرد اردیبهشتی می‌ تواند راه زندگی را به شما نشان دهد و فردی بخشنده و با اعتماد به نفس بالا در کنار شما باشد. اگر شما خود آدم وفاداری هستید و برای رابطه عاطفی‌تان کم نمی‌ گذارید، انتخاب یک عشق اردیبهشتی بهترین راهی است که دارید.

 

متولدین فروردین

 

متولدین کدام ماه ها عاشق تر از بقیه هستند

 

عشق در متولد فروردین هیجان تعقیب یک شکار را در خود دارد، همین‌ قدر پر شور و نشاط. بنابراین اگر عشق در متولد فروردین ماه ایجاد شود، مانند یک شکارچی با قدرت به سمت عشق خود حرکت می‌کند تا به او برسد.

 

عشق در متولد فروردین، ممکن است بعد از رسیدن به معشوقش ناگهان فروکش کند، در واقع متولدین فروردین، همان طور که برای رسیدن به عشق خود، دیوانه‌وار و با‌ شور و هیجان حرکت می‌کنند، به همان سرعت نیز می توانند اشتیاق خود را از دست بدهند.

 

عشق در متولد فروردین، او را کورکورانه به حرکت در می‌آورد، متولد این ماه از اینکه عشقش را بیان کند هیچ ترسی ندارد، فقط مراقب باشید غرور یک متولد فروردین را نشکنید.