اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه آسیا نیوز شد (فیلم)

مجموعه : مجله خبری روز
محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه آسیا نیوز شد (فیلم)

محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه آسیا نیوز شد (فیلم)

 

به گزارش ایران ناز پس از آنکه محمد رضا حیاتی گوینده خبر شبکه یک صدا و سیما از گویندگی صدا و سیما برکنار شد , به شبکه آسیا نیوز پیوست . ویدیویی منتشر شده که خبر از پیوستن محمدرضا حیاتی به “آسیا نیوز” می دهد. فیلم کوتاهی از گویندگی خبر حیاتی در آسیانیوز منتشر شده که نشان می دهد این اخبار گوی با سابقه صدا و سیما به آسیانیوز پیوسته است.

 

آسیانیوز یک شبکه داخلی ایران است که زیرمجموعه روزنامه اقتصادی آسیا نیوز می باشد.

 

محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه آسیا نیوز شد (فیلم)

 

محمدرضا حیاتی خبرنگار و مجری برنامه های خبری با سابقه در ایران است . محمدرضا حیاتی سال های زیادی در تلوزیون ایران مشغول فعالیت های خبری بوده است .

 

 

 

محمدرضا حیاتی مجری و گوینده با سابقه صدا و سیما پس از ابراز ارادت به ابی خواننده آن طرف آبی ممنوع التصویر شد و دیگر نتوانست به جام جم برود.

 

محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه آسیا نیوز شد (فیلم)

 

حیاتی با وجود عذرخواهی پس از ابراز ارادت به ابی همچنان خانه نشین است و نمی تواند جلوی دوربین رود.

 

 حیاتی ، اینطور توضیح داد که از وی خواسته شده تا«فعلا» به صداوسیما نرود است.

 

محمدرضا حیاتی که گوینده یکی از مهم‌ترین و تاریخی‌ترین خبرهای تاریخ تلویزیون یعنی رحلت امام خمینی(ره) است، درباره ماجراهایی که پس از یک گفتگوی زنده برایش پیش آمده توضیحات زیر را ارائه کرد:

 

بیشتر عمرم را در صدا و سیما گذرانده ام

 

اگرچه مردم و صداوسیما را دوست دارم و دو سوم عمرم را در صداوسیما گذرانده‌ام. چطوری می‌توانم چنین جایی را دوست نداشته باشم. (بغض) ولی بالاخره باید روزی دل کند.

 

دو مسئله سال‌ها من را زنده و سر حال نگه داشته است؛ یکی خود رسانه و یکی ارتباطی است که با مردم دارم. هیچ چیز جای این را نمی‌گیرد که با مردم در تماس باشی. من هر جا می‌روم مردم مشکلات‌شان را می‌گویند و فکر می‌کنند من می‌توانم کاری کنم. من فقط می‌خوانم و بعضی وقت‌ها اشک می‌ریزم.

 

واکنش حیاتی به برخورد نامناسب تلویزیون با مجریان و گویندگان

 

تلویزیون خیلی از مجریان و گویندگان خود را از دست داده در حالی که باید از کسانی که روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده است و آن‌ها را به اینجا رسانده استفاده بهینه کند نه این که یک مجری راحت کنار گذاشته شود.

 

خدا شاهد است ظاهر و باطن من همیشه همین بوده است و اصلا روی دیگر ندارم که می‌گویند حیاتی می‌خواهد آن را نشان دهد.

 

در صورتی که اگر می‌خواستم از کار و موقعیتم استفاده کنم، به‌راحتی می‌توانستم. در این سال‌ها در مراسم و همایش‌های مختلف پیش روسای جمهور، ‌وزرا، ‌نمایندگان مجلس و مسئولان بوده‌ام اما هیچ خواسته‌ای نداشتم.

 

در هفته‌های اخیر اظهار نظر دو چهره درباره علاقه‌شان به صدای خوانندگان لس‌آنجلسی بحث‌انگیز و جنجالی شده است؛ رئیس حوزه هنری خوزستان که از رئیس جمهوری خواسته بود نصرالله معین را به ایران دعوت کند و محترمانه از سمت خود برکنار شد و حیاتی که به صدای ابی ابراز علاقه کرد و فعلا کنار گذاشته شده است.

 

محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه آسیا نیوز شد (فیلم)