اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

هر مدل از سر دردها به ما چه می گوید

هر مدل از سر دردها به ما چه می گوید

هر مدل از سر دردها به ما چه می گوید

 

خیلی از افراد در اطراف ما هستند که بیشتر مواقع از یردرد رنج میبرند در کل داشتن سردرد ، از ابتدا یک مشکل بدی بوده است و تحمل آن هم بسیار سخت !با این حال هر چقدر آنها تکرار شوند یا شدت آنها افزایش یابد ، بدتر و بدتر می شوند و تحمل آنها یک کار واقعا مشکلی می باشد .اما جدا از این بحث ، آیا می دانستید که سردرد شما می تواند نشانه ای از مشکل دیگری در بدن شما باشد؟ در کل انواع مختلفی سردرد وجود دارد که در هر یک از آنها علت ،تاثیر و علائم متفاوتی وجود دارد .

 

ایران ناز سر درد ها امروزه بسیار زیاد و رایج هستند و غالبا اکثر افراد به طور موقت با استفاده از برخی داروهای ضد سردرد برای درمان آنها استفاده می کنند . داروهای ضد سردرد مانند ایبوپروفن ، درست است که سردرد شما را از بین می برد ولی متقابلا تهدیدی برای کبد و سایر اندام های حیاتی بدن محسوب می شود . همگی ما انسان ها می دانیم که سر درد ها یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است برای هرکسی رخ دهد ، اتفاق بیوفتد ولی با استفاده از داروها آنها را بدتر و بدتر می کنیم . در این بخش از نمناک قصد داریم تا شما را با چگونه یافتن ریشه آن آشنا سازیم .

 

4نوع اصلی سردرد و توصیه طب سنتی برای درمان آنها و همچنین 4نوع سردردی که هشدار جدی سلامتی هستند
طی بیانیه دکتر ساکیب ، متخصص مغز و اعصاب ، گفته شد که وقتی شما به سر درد مبتلا می شوید ، این واکنش نشان دهنده چراغ هشدار به رنگ قرمز برای بدن می باشد . و گفتند که شما باید ریشه این مشکل را بیابید و آنرا درمان کنید . امروزه 4 نوع سردرد شایع ترین نوع میان افراد می باشد و اگر می خواهید بهترین درمان را روی آن کنید ، به ادامه این مطلب توجه کنید

 

1-سردرد سینوسی :
سردرد های سینوسی غالبا ناشی از التهاب در سینوس به وجود می آید . این نوع سردرد می تواند بسیار سخت باشد و همراه آن عفونت زیادی خواهید کرد و باعث حرارت بیش از حد بدن شما می شود که می تواند در روی گونه هاو پیشانی شما ظاهر شوند و تب طاقات فرسایی شما را نیز تهد خواهد کرد . برای درمان این سر درد باید از مایعات بیش از حد استفاده کنید و از مواد غذایی که دارای ویتامین C می باشند استفاده کنید تا زودتر بهبود یابید .

 

هر مدل از سر دردها به ما چه می گوید

 

2-سر درد های تنشی :
این نوع سردرد ها ، از رایج ترین سردرد ها محسوب می شوند و بیشتر از هر گونه دیگر شما را اذیت خواهد کرد . آنها می توانند در فشار های بالایی ظاهر شوند و می تواند درد زیادی را تحمیل پیشانی ، پشت سر ، گردن و گیجگاه شما وارد سازد و برای درمان آن می توانید از چای زنجبیل برای کاهش آن استفاده کنید .

 

3-سردرد چشمی :
سردرد های چشمی در هر چند دوره یکبار به وجود می آیند و فشار زیادی را به بالای چشم وارد می کند در حدی که شما به زور چشم خود را باز می کنید . همچنین می تواند به طور ناگهانی باعث ایجاد درد در یک سمت سر شما شود و می توان گفت که علت آن هنوز مشخص نشده است و برای درمان آن می توانید از فلفل کاین استفاده کنید.

 

هر مدل از سر دردها به ما چه می گوید

 

4-میگرن :
میگرن می توانید از بدترین نوع سردرد باشد که هر کسی را به بدترین نحو می رنجاند و علائمی مانند سرگیجه ، استفراغ ، اختلالات در بینایی و حساسیت نسبت به نور را دارد و برای درمان آن می توانید از امگا3 ، ویتامین B12 (ریبوفلاوین) و منیزیم استفاده کنید .

 

هر مدل از سر دردها به ما چه می گوید