وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

مدل ناخن های بهاری جنیفر لوپز – Jennifer Lopez

مدل ناخن های بهاری جنیفر لوپز – Jennifer Lopez

مدل ناخن های بهاری و جدید جنیفر لوپز – Jennifer Lopez

 

وقتی صحبت از مد و فشن می شود، در بین ستاره های هالیوود جنیفر لوپز را به یاد می آوریم که هر روز تیپ های مختلفی می زند، عاشق ست های ورزشی و پوشیدن گرمکن است و آرایش های متفاوتی انجام می دهد.

 

مدل ناخن های بهاری و جدید جنیفر لوپز - Jennifer Lopez

 

درواقع این هنرمند مهارتهای چند گانه دارد. او به خاطر استایل های متفاوت و جذابش، آهنگ هایش که مورد علاقه همه است و نقش های بازیگری اش شناخته شده است.

 

اما ما جنیفر را به داشتن مانیکورهای ناخن زیبا و جذاب هم می شناسیم. مدل ناخن های بهاری او هم از این قاعده مستثنی نیست و اخیرا توجه بسیاری از افراد را جلب کرده است.

 

مانیکورهای ناخن زیبا و جذاب

 

در 22 آوریل زمانی که این خواننده درحال گردش در نیویورک بود، یک تیپ کلاسیک بسیار ساده زده بود. او یک سوئیشرت مشکی یقه اسکی با شلوار مشکی به همراه یک جفت چکمه از پوست گوسفند پوشیده بود.

 

او به عنوان اکسسوری هم یک عینک آفتابی مربعی شکل بزرگ مشکی زده بود. درواقع او برای رفتن به فروشگاه یک تیپ کژوال و راحت زده بود.

 

عینک آفتابی مربعی شکل بزرگ مشکی ، تیپ کژوال ، مدل ناخن های بهاری جنیفر لوپز - Jennifer Lopez

 

اما چیزی که توجه همه را به خود جلب کرد، مانیکور دو رنگ او بود. این خواننده معروف ناخن هایش را بادامی شکل کرده بود که قسمت بالای کوتیکول ناخنش به شکل هلالی سفید بود اما بقیه قسمتهای ناخن هایش را قرمز روشن کرده بود. ناخن های او تقریبا شبیه فرنچ بود.

 

مدل ناخن های بادامی شکل

 

بقیه ظاهر جنیفر بسیار ساده بود. او چهره جدیدی داشت. موهایش را مدل خیس درست کرده بود و در لباسش انداخته بود. عینک آفتابی اش چشمانش را کامل پوشانده بود و به لبهایش هم احتمالا یک بالم لب زده بود. او عاشق بالم لبِ برند خودش است.

 

متاسفانه ما هنوز ناخن کار جنیفر لوپز را پیدا نکرده ایم تا جزئیات بیشتری از مدل ناخن هایش از او بپرسیم اما اگر می خواهید ناخن هایتان را مثل جنیفر لوپز کنید ابتدا مدل ناخن هایتان را بادامی شکل و به اندازه و بلندی دلخواهتان کنید و یک تثبیت کننده لاک بزنید.

 

یک لایه لاک قرمز بزنید و قسمت نوک ناخن هایتان را خالی بگذارید ، مدل ناخن های بهاری جنیفر لوپز - Jennifer Lopez

 

سپس یک لایه لاک قرمز بزنید و قسمت نوک ناخن هایتان را خالی بگذارید. پس از خشک شدن لاک قرمز، یک لایه لاک سفید را به صورت نیم دایره و هلالی به قسمت نوک ناخن هایتان بزنید.

 

با یک تثبیت کننده لاک کارتان را به پایان برسانید. درحال حاضر ناخن های شما مانند ناخن های فرنچ شده بهاری جنیفر لوپز است.