اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

مزایای نمای کرتین وال و شیشه کنترل کننده انرژی که شما را غافلگیر می کند؟

مجموعه : دانستنی ها
مزایای نمای کرتین وال و شیشه کنترل کننده انرژی که شما را غافلگیر می کند؟

نمای کرتین وال، ایمن و جذاب

 

گرچه نام نمای کرتین وال کمی نا آشنا است، اما قطعا در اطراف خود با آن مواجه شده اید. این نماها در واقع نوعی از نماهای شیشه ای هستند.

 

اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که ساختمان های بلندی که دارای نماهای سراسر شیشه ای هستند، چگونه چنین مساحت زیادی از شیشه را مورد استفاده قرار داده اند؟

 

برای مثال برج های اداری، تجاری یا حتی مسکونی چندین طبقه ای را در نظر بگیرید که از نمای شیشه ای استفاده می نمایند.

 

قطعا این نما با چنین مساحت زیادی نمی تواند از شیشه های یک دست و یک بخشی تشکیل شده باشد. برای ساخت چنین نمایی باید از چندین بخش شیشه ای استفاده کرد که از طریق اتصالاتی به هم متصل شوند.

 

به همین دلیل است که نمای کرتین وال دارای دو نوع لامل و فریم لس می باشد. در واقع در هر دو نوع از این نماها، پروفیل های فلزی (معمولا آلومینیومی) به منظور اتصال استفاده می شوند.

 

لامل در واقع نام همین پروفیل ها است که به نوع افقی آن ها ترنسم و به نوع عمودی آن ها مولیون می گویند. البته طول لامل های عمودی به دلیل تحمل فشار اصلی بار شیشه همواره بیشتر از لامل های افقی می باشد.

 

اما توجه داشته باشید که نام نمای کرتین وال فریم لس شما را دچار اشتباه نکند. این نما نیز مانند نوع لامل دارای اتصالات فلزی می باشد.

 

با این تفاوت که این اتصالات در نوع فریم لس از ظرافت خاصی بهره مند هستند. بدین ترتیب هنگام مشاهده ی نما، قسمت های شیشه ای بیشتر جلب توجه می کنند و پروفیل های فلزی کمتر به چشم می آیند.

 

استفاده از نمای کرتین وال برای سازه ی شما مزایای زیادی به همراه دارد. زیبایی و امنیت مهم ترین مزایای آن خواهند بود.

 

اما عایق صوتی و حرارتی، جلوگیری از اتلاف انرژی، نصب آسان با حذف تمامی اتصالات و لوازم جانبی نما، استفاده ی حداکثری از نور طبیعی و نور بیرون سازه، ایجاد ساختار یکپارچه در نمای ساختمان و عدم محدودیت در متراژ از دیگر مزایای این نما خواهند بود که شما را غافلگیر خواهند ساخت.

 

در صورتی که علاقه مند به تهیه و استفاده از نمای کرتین وال هستید، با ادامه ی مطلب با ما همراه باشید و مطالعه ی بخش های بعدی را از دست ندهید.

 

مزایای نمای کرتین وال و شیشه کنترل کننده انرژی که شما را غافلگیر می کند؟

نمای کرتین وال

 

آیا می دانید شیشه های کنترل کننده انرژی چگونه کیفیت سازه ی شما را ارتقا می بخشند؟

شیشه کنترل کننده انرژی با توجه به نامی که دارد، تا حدودی سبب آشنایی شما با کاربردش خواهد شد. بله کاملا درست حدس زده اید.

 

این شیشه ها به منظور کاهش تبادل انرژی و اتلاف آن طراحی شده اند. طبق تحقیقات، عمده ی اتلاف انرژی ای که در سازه های مختلف صورت می گیرد، از طریق درها و پنجره ها می باشد.

 

به ویژه که امروزه استفاده از نماهای شیشه ای مورد استقبال فراوانی قرار گرفته اند. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات شیشه ای و نماهای مختلف سعی بر آن داشته اند تا از شیشه هایی با کمترین اتلاف انرژی استفاده نمایند.

 

بدین ترتیب تنها مشکل استفاده از نماهای شیشه ای نیز حل خواهد شد. شیشه های کنترل کننده انرژی با لایه هایی از اکسید فلز پوشانده می شوند.

 

این اکسید فلز، لایه ای نامرئی است. بنابراین زیبایی، امنیت و کاهش اتلاف انرژی از مزایای این شیشه ها به شمار می آیند. اما …

 

استفاده از شیشه کنترل کننده انرژی یک مزیت بسیار مهم دیگر نیز برای شما به ارمغان می آورد. در واقع بهره گیری از این شیشه ها به شدت در کاهش هزینه های شما موثر است.

 

در وهله ی اول، با توجه به کاهش اتلاف انرژی، مصرف آن کاهش پیدا کرده و سبب کاهش هزینه های ناشی از مصرف انرژی خواهد شد.

 

از سوی دیگر شیشه های کنترل کننده انرژی، بخش مرئی نور خورشید را عبور داده و از ورود بخش نامرئی فرابنفش آن ممانعت به عمل می آورند.

 

در ضمن از ورود نور مادون قرمز که عامل اصلی گرمای نور خورشید است هم جلوگیری می کند. بدین ترتیب اسباب و وسایل شما نظیر فرش، پرده، مبل و … از گزند این طیف انرژی خورشید در امان مانده و دچار رنگ پریدگی نمی شوند.

 

با این کار هم از نور طبیعی خورشید بهره مند می شوید و هم از گزند آسیب های احتمالی به وسایل خود نجات پیدا می کنید.

 

با توجه به مزایایی که از شیشه کنترل کننده انرژی حاصل می شود، هرگز هنگام انتخاب نوع شیشه آن را فراموش نکنید. ما برای مشاوره و خرید این شیشه ها در خدمت شما هستیم.

 

مزایای نمای کرتین وال و شیشه کنترل کننده انرژی که شما را غافلگیر می کند؟

شیشه کنترل کننده انرژی

 

شرکت الماس شیشه جهان نما، قدم به قدم همراه شما است!

همان طور که در بخش های قبلی قول همراهی به شما را داده بودیم، شرکت الماس شیشه جهان نما را به عنوان همراهی همیشگی به شما معرفی می کنیم.

 

این شرکت دارای محصولاتی متنوع در حوزه ی نمای کرتین وال، شیشه سکوریت، شیشه لمینت، شیشه کنترل کننده انرژی و … می باشد.

 

بنابراین برای انتخاب نما و ساخت در و پنجره های سازه های خود به هیچ وجه نگران نباشید. اما تنوع تنها مزیت این شرکت نیست.

 

کیفیت از دیگر ویژگی های محصولات این شرکت خواهد بود. در واقع استفاده از محصولات با کیفیت از مهم ترین خواسته های همه ی مشتریان می باشد.

 

اما در کنار کیفیت بسیار بالا، محصولات این شرکت دارای قیمت های بسیار مناسبی هم هستند. البته دقت کنید که مبلغی که بابت خرید یک محصول با کیفیت پرداخت می شود، هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است.

 

در کنار مواردی که گفتیم، دسترسی سریع و آسان نیز از دیگر مزایای این شرکت محسوب می شود. چرا که شما از طریق دنیای مجازی قادر به برقراری ارتباط با کارشناسان این شرکت و خرید محصولات آن می باشید.

 

شرکت الماس شیشه جهان نما سعی کرده تا همواره از مشاورین و متخصصین خبره ای در حوزه ی فنی و مهندسی استفاده نماید.

 

این مشاوران، مشتریان را در همه ی مراحل همراهی می کنند. این مراحل شامل مرحله ی تحقیقات میدانی، انتخاب، خرید و حتی خدمات پس از فروش می باشد. همه ی ویژگی هایی که گفته شد، مبنی بر معتبر بودن یک شرکت خواهند بود.

 

مزایای نمای کرتین وال و شیشه کنترل کننده انرژی که شما را غافلگیر می کند؟

یکی از پروژه های شرکت الماس شیشه جهان نما