وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

جزئیات مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+

جزئیات مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+

جزئیات مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+

 

به گزارش ایران ناز تصاویر ترسناک زیر مدتیست در فضای مجازی دست به دست میچرخد و گفته میشود این موجودات وحشتناک را در سیستان و بلوچستان، عربستان و ایران دیده اند .این جن ها در عربستان سعودی در منطقه های وادی الجن (تپه جن)، ابها (شهر جن های مسلمان)، و در کشور یمن در لنز کمره و ایران قبرستان جن ها در سیستان و بلوچستان نیز دیده شده اند.

جزئیات مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+

تصویری که از جن های مسلمان در سایت ها و پیج های اینستاگرام جنجالی به پا کرده است و باعث وحشت شده، جنجال زیادی به پا کرد اما در واقع این ماجرا علی رغم واقعی بودن عکسها حقیقت ندارد.چرا که به گزارش ایران ناز عکسها متعلق به جن و روح نیست !!

 

یکی از این تصاویر که موجودی سفیدپوش را نشان می دهد که صورتش را به سمت دوربین چرخانده است، در حقیقت شیطنت چند بچه ی بازیگوش در شهر رمثا در کشور اردن است که در قبرستان ها با پوشیدن لباس سفید و زدن ماسک، مردم را می ترساندند.

 

و تصویرِ سر موجود ناشناخته ای که به دوربین نگاه می کند و پای جن چندی است در شبکه های اجتماعی به عنوان جن یا گونه ای منقرض شده از حیوانات منتشر گردیده، این عکس در حقیقت حاصل مهارت متخصصین تاکسیدرمی در ساختن نمونه های عجیب و غریبی با استفاده از باقیمانده پوست و موی حیوانات است. این نمونه ها بر اساس یک موجود افسانه ایِ قدیمی به نام Swamp Booger در منطقه کارولینای جنوبی و فلوریدا ساخته می شوند و این آثار هنری را به گردشگران آن مناطق به فروش می رسانند.

 swamp_boogers4

یکی از منابع انتشار این شایعه، یکی از روزنامه های کشور پاکستان است که با درج این تصاویر، ادعای دیدن این موجودات را در اسلام آباد پاکستان مطرح کرده است و به سرعت این شایعه در ایران و عربستان پخش و باعث ترس مردم شد.

 

مطالب مرتبط:

 

دعاها و روشهای قرآنی برای رفع اذیت جن

 

حمله یک روح به زنی در هتل + فیلم 18+

 

این سرباز ادعا میکند که با ارواح زندگی می‌کند! (عکس)

 

زندگی وحشتناک و واقعی این زن جوان با ارواح!!

 

روحی که با این دو زن عکس یادگاری گرفت +تصاویر